• KristijanHR
    23
    i to opet ima temperaturu, izgleda da se ne moze priviknut na klimu...
  • hardek
    2.8k
    "Kad već spominjemo mlade, ponovno je oduševio Noa Mikić i to na lijevoj strani, taj dečko ne staje, svakim danom je sve bolji i bolji."

    Grijeh bi bio da ove sezone odigra samo utakmice s nizeligašima u kupu i neku siću u prvenstvu kao npr Vrba prošle godine.
  • Krizy
    43.1k
    Mene Ogiwara nije ničim uvjerio da zaslužuje prvih 11. Najviše što je odigrao u nizu je 190 minuta.
    Definitivno trebamo lijevog beka.
  • Droljo
    8k

    Da nisi inzajder novi legendo?
  • hardek
    2.8k
    Ogi mi djeluje kao super riješenje kad igraš male tekme doma jer će ti donijet prema naprijed što brzinom, centarsutevima i kombinatorikom. Ili recimo ganjaš rezultat pa ga uvedeš s klupe da radi nered.

    Ali da imam pretjerano povjerenje s njim u prvoj postavi u recimo uzvratnoj utakmici kvala za LP baš i nemam. Čak i nije loš u samom oduzimanju lopte i može defanzivno ispratit igrača 1 na 1, ali je jako loš u defanzivnom postavljanju i shvaćanju šta mu se dešava iza leđa. Po meni idealan back-up lijevi bočni a za startera bi trebao netko ekvivalent RPGu na desnoj strani, iako ne sumnjam da je to teško naći pogotovo s obzirom na šta smo spremni platit.
  • NitkoBitan
    17k
    Ogiwara ce ispadat kao ratkapa u europskim utakmicama, budete vidjeli.
  • Orc123
    7.8k
    Ja se uopce ne bojim za Ogija, bit ce on super ali potreban nam je jos jedan bek definitivno...
  • Niko1986
    91


    Nisam, samo sam znao da slijeće danas
  • Crni86
    3.5k
    Ogi je okej rotacijski bek, mala odsteta i vjerojatno mala placa. Za pokrpat poziciju je sasvim okej. Ali treba nam jedan jaci igrac na toj poziciji.

    Ocito je ovaj rok postavljen fokus vise na poziciji stopera i desnog krila ali nadam se da cemo reagirati na trzistu po pitanju te pozicije.
  • Captain America
    17.6k
    Nama treba kvaliteta poput MMaeea na lijevom beku. Ogiwara je kao i Kaneko simpa lik i može biti koristan kao rotacijski igrač, ali ostati na njemu i nebeku Perkoviću na beku u LP... Od obrane sve kreće, a lijevi bek izgleda smiješno u usporedbi sa stoperima i desnim bekovima.

    Ostalo je sasvim dovoljno vremena za dovesti ozbiljnog igrača i nadam se da će Marić isporučiti.
  • GOAT
    1.2k
    Najavljeno je bilo da se ide po novog lijevog beka ne?
  • Krizy
    43.1k
    Ogiwara je zadnji put tri cijele utakmice odigrao prije devet mjeseci. Ne možeš se pouzdati u takvog igrača.
    On se tek treba dokazati, po meni back-up.
    I to kada nije ozlijeđen.
  • Daliban
    1.6k
    Ako za Dahla koji je najbolji nadolazeći lijevi bek u tom razumnom cjenovnom rangu nismo platili 3,5m, onda možemo zaboraviti da će se ikakav normalan lijevi bek dovesti ako se ikoga uopće i dovede.

    Vjerojatno će nam Perković igrati beka i sljedeće sezone, samo mi nije jasno koga onda mislimo prodati. Ne bi me začudilo da Sučić na kraju stvarno ode, a Perković ostane na beku nakon što se pokaže da Ogiwara nije dovoljno pouzdan.
  • Juznjak
    3.8k

    Jebo te Dahl više, koliko ga još puta misliš spomenut? Da možemo platit za beka 3.5m onda bi uzimali stopere za 10m i krila za 15m, ne znam koliko ti puta treba reć nešto da shvatiš i prestaneš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions