• Blueshadow86
    1.6k
    Ristovski više nije igrač za prvih 11 Dinama i šlus. Svaka njemu čast na svemu do sada, ali što se kaže, od stare slave se ne živi i vidi se da je u dobroj silaznoj putanji.
  • Zg123
    215
    Rile kao rotacija je ok, samo pitanje je da li je on spreman na tu ulogu…
  • Krizy
    43.1k
    Off topic, ali pisali ste o ovome pa ću se nadovezati:

    - Kaneko je u 14 utakmica bez Ristovskog na terenu upisao 2 gola i 2 asistencije.

    - Kaneko je u 27 utakmica s Ristovskim na terenu upisao 3 gola i 4 asistencije.

    Zanima me tko mu je smetao kada Ristovski nije igrao?
  • Zg123
    215
    Jbt sad gledam Stefulj ima ugovor do 2026, Saranic do 2027, Brkljaca do 2028, Vasilj do 2026, strasno kakve je ugovore prethodna garnitura potpisivala i kako se razbacivalo s lovom.
  • rioda
    4.8k
    Ja to ne bih ograničio samo na Rileta, po meni je Kaneko prilično jednodimenzionalan igrač, kojem nije odgovarala ni igra na postavljenu obranu, a bome ni primanje lopte u noge. On ima određene kvalitete, dobro je krilo, ali mislim da bi svojim stilom igre recimo u Lokomotivi rasturao, a kod nas baš i nije.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Meni je sve Perkovićevo na stoperu ogolila Lokomotiva i 2-2.

    Bolja izdanja je realno nudio na beku, neka se nitko ne ljuti.
  • NORTE
    11.4k
    Kad Petku ističe klauzula, 15.7. u 23:59?blubach
    Moguće da, realno bi trebala u 00:00 kao dok traje Euro, ali pošto je nedjelja onda vjerojatno i pon cijeli dan.
  • Droljo
    8k
    Novo pojačanje danas slijeće u ZagrebNiko1986

    I, jel sletio?
  • Niko1986
    91


    Bude navečer prije finala Eura negdje
  • don
    5.6k
    Moguće da, realno bi trebala u 00:00 kao dok traje Euro, ali pošto je nedjelja onda vjerojatno i pon cijeli dan.NORTE

    klauzula ističe sutra u 23:59 (odnosno 00:00 ali da se ne zbunite)
  • čovjekjogurt
    617
    Perković je najbolje djelovao u sustavu sa 3 nazad kada je mogao bez straha povući loptu naprijed u stilu Gvardiola.

    On bek sigurno nije. Nema dribling i nema centaršut. Treba mu ili dati šansu da igra lijevog stopera ili ga prodati već ovaj rok. Dinamo u svakom slučaju mora dovesti još jednog lijevog beka jer je Ogiwara sklon ozljedama a ne bi valjalo gledati Maura i Gabriela kako igraju neprirodne pozicije.
  • Infinity
    16.3k
    Idealno bi bilo poslati ga na posudbu u BiH,naravno ako neće dobivati minute u Dinamu.
    Zašto,zato što u BiH utakmice moraju započeti u21 igrač.
    Naći neki klub loji će garantirati da će igrati,tipa Posušje i vidit ćeš na polusezoni već šta i kako.
    Peškaman

    U21 igraci moraju biti drzavljani BiH da bi se uklopili u to pravilo. I sasvim je logicno, klubove se ogranicilo kako bi se razvijali mladi igraci, a savez nema nista od toga ako razvijas igraca drugom savezu.
  • Crni86
    3.5k
    Ogi je opet bolestan. Od kad je dosao imao je stvarno dosta problema sa ozljedama/bolestima i nadam se da imamo u planu dovesti jos jednog ljevog beka jer nam nije bas pametno ostat samo na Ogiju.

    Perkovica na racunam kao ljevog beka, za pravi europski dinamo trebamo biti poduplani igracima na toj pozicji kojima je to prirodna pozicija.
  • Twisted1
    537
    Kad Petku ističe klauzula, 15.7. u 23:59?blubach

    Ma nebitno

    S obzirom da nitko nije reagirao do sada čist sumnjam da će se u posljednjem danu ona aktivirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions