• Captain America
    17.6k
    https://www.transfermarkt.com/cristian-borja/profil/spieler/356099

    https://www.transfermarkt.com/sergi-cardona/profil/spieler/678406

    https://www.transfermarkt.com/dimitrios-giannoulis/profil/spieler/295630

    3 lijeva beka koji su trenutno bez kluba sa značajnom minutažom u ozbiljnim ligama prošle sezone. Može se naći igrače, samo je pitanje traže li uopće lijevog beka.
  • Daliban
    1.6k
    Jebo te Dahl više, koliko ga još puta misliš spomenut? Da možemo platit za beka 3.5m onda bi uzimali stopere za 10m i krila za 15m, ne znam koliko ti puta treba reć nešto da shvatiš i prestanešJuznjak

    Dok svima ne dođe iz dupeta u glavu da smo ga trebali uzet. Najbolje da još i ekstra beka i krilo izmislimo besplatno. Pa valjda imamo nekakav budžet za transfere i ako smo stopere doveli besplatno onda valjda nekog vraga imamo i za investirati u momčad.
  • Peškaman
    4.2k

    Šta nije došlo do promjene gdje se igrači iz 'ex-yu' ne smatraju strancima?
    Znam da je Vito Čaić nastupao pod zaštićenim godištem za Velež,sad je li Vito imao BiH putovnicu nisam upoznat.
  • Krizy
    43.1k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/lani-je-bio-anonimac-sad-je-glavna-prica-dinamovih-priprema-fabregas-i-dalje-ne-odustaje-od-sucica/132393

    Haha Ničota standardno o malom ulogu za koji smo doveli Sučića i da možemo zaraditi višestruko veću cifru kroz prodaju.
    Dodatno, o tome da je jasno da i Sučić mora misliti na eventualne ozljede i osigurati se novčano.

    Copy paste članak što se tiče prodaja u zadnjih 20 godina, pravo osvježenje :up:
  • Keyser Soze
    10k
    Čovječe koliko puta treba reći da nas Dahl nikad nije zanimao i da nismo poslali nikakvu ponudu za njega?
  • Krizy
    43.1k
    Ma tamo neki romi nam preoteli igrača, još jedan dokaz kako je uprava nesposobna..
  • Daliban
    1.6k
    I opet ću reći da u to ne vjerujem. Ne vjerujem da nas nije zanimao Dahl i ne vjerujem da smo ikada ozbiljno gledali onog Oliverasa iz Rome. Zašto da u to vjerujem, molim te lijepo? Ako pak i jest istina, onda smo tek napravili propust i to je još veći problem.

    Uopće ne razumijem ove replike. Pričamo o odličnom lijevom beku kojeg se moglo dobiti debelo ispod realne vrijednosti, za cijenu koja bi trebala biti sasvim realna Dinamu. Jedini razlog zašto je toliko jeftin jest taj da igra u mrtvom Djurgardenu i nije dugo na sceni. Tu na Zoni kao da ljudi imaju nešto protiv dobrih igrača, bilo stranih bilo iz vlastitog omladinskog pogona.
  • Sajla
    5k
    Dok svima ne dođe iz dupeta u glavu da smo ga trebali uzet.Daliban

    a to se samo dođe i uzme igrača kao konzervu s police? možda ga nismo pokušali dovesti, a možda i jesmo pa se ne hvalimo okolo da smo odbijeni.
    i zašto to ne može biti završena priča, kome točno dokazuješ da je igrač koji završi u Romi mogao biti dobar za nas, s kim se svađaš, tko tvrdi suprotno?
  • sport
    3.3k
    E moj Ničota,pitaš se zašto nije prodan Sučić,pa onda što će biti ako dođe ponuda za Baturinu,pa nekog drugog i Dinamo ih sve proda.Onda bi pisao kako je u Dinamu rasprodaja a nikad bolja prilika za ući u skupine LP.Ljudi u klubu su odlučili kako misle da je najbolje za klub i pokazali kako financijska situacija nije takva da se na početku prelaznog roka mora prodati igrač od kojeg se tek očekuje ono najbolje(tako misli i Fabregas). Ljudi u klubu imaju širu sliku od ineresa jednog managera ili igrača i na prvom mjestu je ineres i rezultat kluba.
  • Omake
    2.5k
    mislim da je. Da je Capan u Širokom igrao zbog toga.
  • Infinity
    16.3k
    Za strance kao strance da, ali mladi moraju biti BH drzavljani.
  • Daliban
    1.6k
    i zašto to ne može biti završena priča, kome točno dokazuješ da je igrač koji završi u Romi mogao biti dobar za nas, s kim se svađaš, tko tvrdi suprotno?Sajla

    Ja iskreno ne znam što vi tvrdite. Rekao sam samo da ako nismo uzeli njega, onda vjerojatno nećemo uzeti nikoga jer se bolji deal teško može pronaći. Možda dođe neko vatrogasno rješenje krajem roka, ali vjerojatnije da ćemo krpati s Perkovićem i, eto, po novome, Mikićem.
  • DiddyGuela
    2k


    Ti si cudo, evo matere mi. Izmislis neki narativ i onda deres po tome danima iako to o cemu pricas nema veze sa realnom situacijom.

    Cak su i neki forumas bliski klubu potvrdili da Dahl nije bio realna prica. Ali ne, ti ces valjda jos milju puta ponovit da ne vjerujes i razglabat do iznemogolosti, o necemu sto ne postoji. Nije se dogodilo, nikada... razumijes.
  • Krizy
    43.1k
    Ja iskreno ne znam što vi tvrdite.Daliban

    Da Roma ima nešto bolju startnu tržišnu poziciju od Dinama.

    Možda je problem u 30 ljudi koji ti to pokušavaju objasniti, a možda je ipak u tebi koji ne možeš shvatiti najjednostavniji mogući odgovor.

    Očito najbolje ignorirati.
  • Sajla
    5k
    Ja iskreno ne znam što vi tvrdite.Daliban

    ali mi znamo što ti tvrdiš. da je napravljen propust jer se nismo mogli natjecati s jednom Romom. što je sljedeće, kritika jer smo propustili Mbappea, a bio je slobodan? pa daj sjaši, bar malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions