• Jurki
    11.7k
    Ima li išta ljepše nego na slikama priprema gledati Nou Mikića, Horvata, Vrbu, Kačavendu, Jakirovića mlađeg i ostale, kako stasaju uz naše nositelje? Meni ne.Tongo Doumbia

    Gem, set, meč.
  • Daliban
    1.6k
    Njima bi najveći problem mogla biti širina rostera. Treba im minimalno još 5,6 igrača za rotaciju, još će tu otići i Pukstas. Ne znam kakvo im je stanje u blagajni, ali po onom što je Štimac rekao a vjerujem da ima dobre informacije nije bajna situacijahardek

    Imaju dobre klince jednom za promjenu. Ne samo Durdov, on je razumljivo najeksponiraniji zbog golova na pripremama.

    Ova sezona bi općenito mogla biti jedna od uzbudljivijih što se mladog talenta tiče. Veselim se tome.
  • Georg Koch
    4.5k
    daji, nitko ti ne brani.
    Gdje sam histerizirao molim te doktore?
  • Georg Koch
    4.5k
    Transfer je super i on ce njima odlicno doci i u ovim godinama i ovom stanju. Mozda kontroverzno misljenje, ali mislim da je Rakitic veliki propust Dinama zadnjih 10-ak godina jer nismo imali nikakav odnos s njim, a bio je igrač na najvišoj razini koji je iz dinamovske obitelji i otvoreno je govorio da je Dinamovac. Neki poziv u ložu, neka dobrotvorna utakmica ili kampanja, da ga povezes uz klub koji mu je drag iako nikad u njemu nije igrao… auslender je i ne gleda na naše rivalstvo kao kaj mi gledamo jer je vjerojatno u onom “svi smo mi Hrvati” điru, ali uvijek mi je bio drag kao lik i zao mi je kaj ce biti dolje. Vise bih ga volio kod nas prije godinu-dvije ili u nekoj drugoj ulozi. I zao mi je familije, sigurno ni starom nije lako.Bosskovitz

    Upravo to.
    Ali nasim navijacima je realan domet komentara da bilo sto dodje dolje, je katastrofa.
    Pustimo emocije, budimo realni.
  • DiddyGuela
    2k


    Pa cekaj koja je to realnost? Koliko su oni vec "kapitalaca" doveli? Kakav im je rezultat sa svim tim top pojacanjima? Zaostali su koliko bodova za "nikad slabijim" Dinamom?

    To sto je tebi Uremovic iz Rusije i druge Eng. top a Max iz druge Fra. flop... to je neka tvoja realnost. Međutim rezultat te demantira.
  • Georg Koch
    4.5k
    To sto je tebi Uremovic iz Rusije i druge Eng. top a Max iz druge Fra. flop...DiddyGuela

    A tko je brate rekao da je Max flop, kada sam ja to rekao?
    Niste normalni ljudi, majke mi.

    Koja realnost me demantira?
    Da je Max bolji od Uremovica?
    E to ti nije ni blizu istine, ocito povrsno gledas, ili si presubjektivan ("nismo isti :rofl: " )
  • Nolifer
    8.1k
    Ima li išta ljepše nego na slikama priprema gledati Nou Mikića, Horvata, Vrbu, Kačavendu, Jakirovića mlađeg i ostale, kako stasaju uz naše nositelje? Meni ne.Tongo Doumbia

    Da, nema, samo se nadam da će i dobit minutažu i pokazat što su naučili od naših nositelja, njihovo vrijeme tek dolazi... :up:
  • DiddyGuela
    2k


    Kazem rezultat te demantira. Barem procitaj poruku za pocetak.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Realno nije ništa propušteno s obzirom da se još 2015. slikao s Hajdukovim šalom, dakle prije 9 godina.NORTE

    Ima kuma koji je tovar i koji ga 10-15 godina gura prema Hajduku, a siguran sam da ga se vise trebalo pogurati prema tamo nego prema nama. Dečko se i po mentalitetu i ponašanju i javnom nastupu definitivno više uklapa među nas nego među njih, ali nas je bolio k dok su oni radili i radili.

    Sve ok, nije neka velika drama nit me to pogađa, samo velim da je šteta.
  • deda
    32.6k
    Ja ću vam reći par realnost bez emocija što se tiče Rakitića:
    1. Imam 36 godina i 4 mjeseca
    2. Imam milju mjesečnee plaće u Arabiji
    3. Na godišnjem sam mjesec i pol dana igram se s djecom u pijesku
    4. Sutra ako krenem s pripremama bit ću spreman za prvu tekmu za mjesec- mjesec i pol dana
    5. HNL je jači od arapske lige
    6. Ja sam nogometna neupitna legenda

    E sad, pitam sebe i vas. Kum me nagovara da dođem igrati u Split. Ja bi prvo razmislio da li mi se uopće više igra nogomet. Ako mi se igra, na kojoj razini mogu. Jednostavno pokušavam sebi posložiti tu situaciju u glavi i ne vidim kako bi se ja odlučio za taj potez.

    Na kraju možemo dodati emociju. Baš bi bilo fora probati. Idem u Split. Eto možda prevagne emocija. Samo za čime točno? Da ispunim želju kumu?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam jel zatipak al valjda milja mjesecno, a ne godisnje :lol: S ostalim se apsolutno slazem. Rakitic je marketinski potez za poslozenu ekipu. Za sve ostalo je gubitak vremena.
  • sebenico
    552
    [r

    Rakitić ima, po pisanju medija, 15 milijuna godišnje i HNL nije sigurno jača liga od arapske...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pustimo emocije, budimo realni.Georg Koch

    Da se razumijemo: meni je drago kaj mi više nismo klub u koji igraci dolaze na samrti karijere iz neke tobože emocije. Redovito se to pokazalo kao skupo rjesenje koje uglavnom dobro zazvoni među navijačima, ali na terenu ne radi neku pretjeranu razliku.

    PR-ovski super posao, nogometno - onako. Kad usporedim ovo kratko vrijeme sportskog direktoringa našeg Marića i Kalinića, puno mi smislenije, odrzivije i kvalitetnije djeluje ovo kaj Marić radi. Navijač vulgaris to možda ne razumije jer se pali na velika imena, ali meni je dovođenje Rakitića i Gattusa potez koji ti kupuje podrsku među navijačima, egotrip, marketinško ziheraštvo koje kad ne uspiješ garantira “evo doveli smo čak i takva imena, pa nismo uspjeli” alibi. Drago mi je kaj mi to ne radimo, koliko god mi s navijačke strane bilo žao kaj će Rakitić biti igrač kojem će Maksimir zviždati umjesto da mu plješće, jer volio bih da su se oko njega stvari odvile obrnuto nekad kroz zadnjih 10-15-20 godina.
  • Droljo
    8k
    Ma nista od toga dok Raquel ne lupi sakom o stol! :fire:DiddyGuela

    Možda mu je dosta njene hegemonije i zato baš dolazi u Hrvatsku. Ovod se za ličko rukovanje dobije pohvalnica od suda pa šta ne bi i raketa malo resetirao ženu koji put...
  • deda
    32.6k
    S Bossom se apsolutno slažem da se Dinamo kao klub nikad nije potrudio zbližiti s dečkom koji je dinamovac. To je sramota još jedna bivših uprava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.