• Jurki
    11.7k
    Mene zanima kakvi bi bili komentari da mi hocemo dopeljati ovog Rakitica.. znaci cisto njegove nogometne karakteristike koje on u ovom trenutku ima.
    I da se to kaj naginje k ovima dole makne po stranu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Transfer i pol'. Za HNL beton.Georg Koch

    Transfer je super i on ce njima odlicno doci i u ovim godinama i ovom stanju. Mozda kontroverzno misljenje, ali mislim da je Rakitic veliki propust Dinama zadnjih 10-ak godina jer nismo imali nikakav odnos s njim, a bio je igrač na najvišoj razini koji je iz dinamovske obitelji i otvoreno je govorio da je Dinamovac. Neki poziv u ložu, neka dobrotvorna utakmica ili kampanja, da ga povezes uz klub koji mu je drag iako nikad u njemu nije igrao… auslender je i ne gleda na naše rivalstvo kao kaj mi gledamo jer je vjerojatno u onom “svi smo mi Hrvati” điru, ali uvijek mi je bio drag kao lik i zao mi je kaj ce biti dolje. Vise bih ga volio kod nas prije godinu-dvije ili u nekoj drugoj ulozi. I zao mi je familije, sigurno ni starom nije lako.

    oni su izmišljenu titulu počeli brojati kao trofejmali M

    Kad bi “jesenski prvak” bila jedina izmišljena titula koju broje kao trofej i kad bi to radio samo “poznanik hajdukovac”, a ne klub službeno, to bi bio ogroman pomak :)
  • DiddyGuela
    2k


    Ma nista od toga dok Raquel ne lupi sakom o stol! :fire:
  • DrawTube
    4.7k
    Varaždin 3/3 na pripremnim tekmama, redom pobijedili Lokomotivu, ZTE i rumunjski prvoligaš Arges

    Po meni favoriti za ispadanje i dalje ostaju Gorica i Slaven, a Šibenik se mora dosta pojačati ako želi ostati siguran
  • Dudu9
    812
    koliko mi je bilo poznato da je Ivan malo maknio od starog i brata jer su izvlačiti lovu od njega sad jel se šta promijenilo u zadnje vrijeme
  • Paggini
    19.7k
    Transfer je super i on ce njima odlicno doci i u ovim godinama i ovom stanju.Bosskovitz

    Slažem se, mislim da je on njima svakako pojačanje, ali nepopularno misljenje - mislim da nama ne bi bio, pored Mišića, Sučića, Roga i Pavića.

    U odnosu na Krovinovića je Rakitić avion, što po znanju, vještinama a prije svega po nogometnoj inteligenciji.

    Naravno, napumpat će i taj poslovični cirkus euforije i rozih cvika, platit će njegov ugovor ga njih ogromne pare, prodat će silu dresova i napravit će poslovično veliko ništa.
  • Klenx
    5.6k
    Rakitić kao ime - sjajno pojačanje.
    Rakitić igrački - nisam baš siguran.

    Svaka čast Rakitiću, ali on je igrač koji je debelo u 37.godini . Igrač koji je prije mjesec i pol dana odigrao zadnju utakmicu i od tada je na odmoru. Očito će, i da dolazi u Hajduk, proći još tjedan ili dva prije nego krene u neki jači trenažni proces.
    On u punoj formi neće biti do Svi Svetih.
    Sam Bog da jednog takvog Rakitića namire prodajom Pukstasa ili Sigura, idealan scenarij za nas..

    Sve ovisi o nama. Imamo dobru momčad, nemamo rana pretkola, u prva 4 kola 3 puta igramo doma.
    Ful gas od starta u prvenstvo i sve će biti u redu.
  • Nolifer
    8.1k
    Mozda kontroverzno misljenje, ali mislim da je Rakitic veliki propust Dinama zadnjih 10-ak godina jer nismo imali nikakav odnos s njim, a bio je igrač na najvišoj razini koji je iz dinamovske obitelji i otvoreno je govorio da je Dinamovac. Neki poziv u ložu, neka dobrotvorna utakmica ili kampanjaBosskovitz

    Bit će promjena vremena, ovaj vikend, ali evo nek se i to dogodi, slažem se sa upisom. Raketa bi i nama realno bio pojačanje u ovom trenutku, a kamoli njima, šteta da se taj transfer nije dogodio. Sad će neki pitat, zašto šteta, zato kaj bi donio dosta toga dobroga u ekipi. A i sam je izjavio u onom intervjuu da navija za Dinamo...

    23810553.png

    Od dječačkih dana volim Dinamo, svi u obitelji navijaju za Dinamo. Rekao je za Sportske novosti u zimu 2006.

    https://www.dnevno.hr/sport/rakitic-nikada-nije-krio-da-navija-za-dinamo-u-hajduk-je-rekao-doci-samo-pod-jednim-uvjetom-2453813/#google_vignette
  • Zagreb1992
    1.7k


    Dolazak Rakitića jedino vidim kao neki stil mentora Rokasu .
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne vjerujem jer Rokasa će teško zadržati ovo ljeto, Rakitić će njima sigurno biti u prvih 11.
  • Dudu9
    812
    Ne kužim zašto pišete da će Rakitić uopće doći u Hajduk, znači odbit će 15mil u Arabiji da bi igrao za 1euro, tamo lagani i bez napora odmara po plažama da bi došao u ovaj cirkus zvan hajduk pa morao bi bit mazohista
  • rioda
    4.8k
    Nadam se Rakitiću i Krovinoviću u prvih 11 :love:
  • Paggini
    19.7k


    Pa pišemo kad bi došao, jel.

    Uzmi u obzir da njegovo mišljenje oblikuje notorna Raquel (koja ima vrlo lady Macbeth auru hahaha) a siguran sam da njoj ljepše se čini Split nego ona pustara gdje je sada.
  • NitkoBitan
    17k
    Nece se odrec svih 15 milijuna bez brige. Da je stav saudijskog kluba da mu nece centa dat ukoliko raskine Hajduk ga ne bi vidio.
  • Dudu9
    812
    u to vrijeme to je bio diplomatski odgovor jer igrao je u Švicarskoj a oni bili jako ljuti da igrač koji je kroz njihov sustav postao takav igrač odjednom ode u drugu zemlju igrat, što bi se reklo mi te školovali a ti ode za đabe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.