• sport
    3.2k
    Prošla su vremena u Dinamu kad je odluke donosio jedan čovjek i nakon toga radio predstave za javnost.Uprava kluba i I.O. napokon imaju svrhu i odrađuju ono za što su po statutu izabrani.
  • Maximo
    462
    Navodno taj lik nije loš, sad koliko je istina, a i lijevo krilo je...ne znam koliko nam treba igrač na toj poziciji
  • Batigol
    58
    "Oprosti" Srna ali nije Baturina za Donjezk(svaka cast klubu)....
  • Ludovic IX
    7.1k
    iz cagliaria su došle nedavno vijesti da ga očekuju 1.1. i da će im jako pomoći. ja to više vidim kao podizanje cijene dinamu. jer vjerojatno ga se zele riješiti ali ne bas da ode besplatno
  • Jos-Optimus
    1.9k
    Oprosti, zašto sam histeričar ako sam vjerovao čovjeku koji ovdje uvijek ostavi pouzdane insajderske informacije? Zato jer smatram da imam pravo kritizirati? Smatram da je bilo kakva prodaja Sučića glupa, kao što smatram da smo Bulata poklonili. Ako se kod dolazaka stalno ponavlja mantra da ima vremena, onda ista stvar treba biti i s odlascima, a ne davati igrače u bescjenje.
  • Mali Zeus
    11.7k
    Isto tako se slažem da je histerija ne samo na forumu, nego općenito u gradu oko Dinama, ali nažalost negativna.Haza

    Daj se sredi.
  • Omake
    2.2k


    Igrao je super protiv Slovenije. Kazahstan se umalo kvalifikacirao na euro, a on je starter u rep.. Momak je tehnički dosta dobar, pogotovo u malom prostoru, indirektni prekid mu ima prelijep centar šut. Agilan je ali ne mislim da ima dovoljno eksplozivnosti da igra krilo za klub u rangu lige prvaka.
  • Patak
    2.9k
    Pa ima vremena i za odlaske. Prošle godine su tako otišla tri reprezentativca, prvo je bilo moramo prodati Livakovića pa onda i Šutala da nam ostane Ivanušec, pa ode i Ivanušec za sitnu lovu. Nadam se da ove godine od tri kapitalca (Petković, Baturina, Sučić) ostaju sva tri. Doveli smo dva slobodna igrača, dakle nije se ni potrošilo još ništa na odštete. Ostanak sve trojice bi trebao biti prioritet.
  • Nolifer
    7.8k
    Bar jedno jutro, da bude siva tema... Da nema novih upisa, preporodio bih se...3 9 1 5 :scream:
  • keppi
    193
    Pobratimili se ponovo s Barom, ali uz jedan uvjet ...mora dovesti novog Olma.
  • E46
    546
    Kako, Pjacu smo platili nismo ga dzabe dobili.
  • E46
    546
    Ovaj je meni vise 10ka nego krilo, nema brzinu koja nam je potrebna.

    "Ako pričamo o igračima iz vana, to će biti oni koji odgovaraju profilu i koje ćemo teško naći na ovim prostorima. Možemo zaključiti da su to krila, jer genetski imamo mali problem s brzinom i moći, tako da ne razvijamo te igrače u dovoljnim količinama. To su igrači koje ćemo ciljati u idućih nekoliko tjedana."

    Ovo je izjavio Marko Maric pa sad je za nadati se da dovest nekog dobrog.
  • Jurki
    11.3k
    Mozda se preburno odreagiralo u vezi Sucica.. tu ubrajam i sebe naravno.
    Ali isto tak nakon svih godina kaj smo prozivjeli u vezi glupih i nepotrebnih prodaja.. vec svi valjda imamo PTSP.

    Nadam se da ostaju Petko, Martin i Sucic.
  • Orc123
    7.5k
    Ovaj Kazahstanac se cini jako zanimljiv, a ugovor mu traje jos pola godine. Znaci, bio bi jeftin a vidi se da zna igrati i da ima kvalitetu. Sigurno jedno jeftino rjesenje a mogao bi ispasti top. Inace, dezave sa istoka se jako dizu i ulazu u nogomet, pogotovo Gruzija. Ovaj bi definitivno bio potencijal a mali rizik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions