• Yovitssa
    558
    Pomirili se s Barom i novi igrač Dinama je Timi Max Elšnik! :cool:
  • scooniepenn
    2.6k

    Pjaci je u ugovor ugradjeno tih 750.000 Eura odstete. Dakle, placamo ga oko 800.000 Eura po sezoni na 2 godine, s tim iznosom ugradjenim unutra. Zapravo je dosao kao slobodan igrac.
  • Jaro
    6.3k
    Pjaci je u ugovor ugradjeno tih 750.000 Eura odstete. Dakle, placamo ga oko 800.000 Eura po sezoni na 2 godine, s tim iznosom ugradjenim unutra. Zapravo je dosao kao slobodan igrac.scooniepenn

    Ne, klauzula za Pjacu je bila 1,5 milja Rijeci. Od toga je navodno pola za Pjacu, dakle Rijeka dobije 750000, a ovih 750000 se navodno ugrailo u plaću i rasporedilo na trajanje ugovora...
  • Mihaljević
    9k
    Ovom po highlightsima svaki pokušaj Oršićevog šuta ode nebom pod oblake :rofl:
  • scooniepenn
    2.6k

    Istina, previdio sam dio Rijeci. Anyways, 750.000 Eura je potroseno na Pjacu, Torrentea i Filipovica, sto stvarno nije puno i za to pohvale Maricu.
  • CastAway1986
    1.2k
    Jutro svima !
    Moje mišljenje je da ne treba još kritizirati upravu jer dosad je odrađeno sve više manje dobro, posudba Bulata je možda manji trn u oku ali vjerujem da Maric i ostali znaju zašto su ga pustili..Uz dovođenje novih igrača aktivno se radi i na rješavanju viškova i to zasad dosta uspješno..Što se Sučića tiče ne treba previše komentirati dok se ništa konkretno ne uradi .Također nadodao bi da neka imena koja se prate su dimenzija vise u odnosu na ono sto smo gledali posljednjih godina .Puna podrška upravi za dosad odrađen posao jer ruku na srce prijelazni rok je tek počeo!
  • Dudu9
    631
    Pitanje samo kako ćemo popunit proračun od 55-60mil€, a nećemo nikog prodati i još ćemo potrošit na pojačanja? Izvješće prošle financija je da imamo nekih 10mil fiksnih otkuda nam sad toliki novci
  • Haza
    3k

    Mislim da nisi shvatio moj upis, ja nisam rekao da sam ja negativan spram Dinama, nego ti govorim činjenično stanje stvari ljudi oko mene, po komentarima na netu, ali i odazivu na dva ozbiljnija događaja nakon naslova. Na treningu jedva 200 ljudi, na predstavljanju dresa navodno u Maksimiru jedva 500 ljudi, di je u ovo doba godine po inerciji na šetnji 5000 ljudi dnevno.
    Moraš biti svjestan da i dalje neke stvari ostaju iste, ti i ja bezuvjetno volimo Dinamo, i dolaziti ćemo na sve tekme, imaš hrpu ljudi koji vole klub samo preko neta, hrpu Mamićevaca, i hrpu vječnih hejtera.
    Dobar test će ti biti prva tekma u HNL-u protiv Istre, gdje očekujem da će jedino sjever imati dobru popunjenost.
    Dinamo će još godinama morati raditi da bi vratio publiku na stadion, i trebate će vremena da mnogi prihvate ovu novu Upravu, ništa ne ide preko noći.
  • vjeko1701
    6.8k
    Ako imamo stabilan flow, i na zimu se može zatvoriti budžet nekim odlascima. Uz nove sponzore i eventualnu LP rekao bi da ove sezone moramo prodati između 10-12M da zatvorimo budžet (slobodna procjena).
  • Haza
    3k

    Odgovorio sam Mali Zeus, u principu što sam mislio tebi, pa da se ne ponavljam.
    U gradu od milijun ljudi, na trening Dinama je došlo 200 ljudi, na predstavljanje dresa, 500.
    Dakle euforija koju smo imali prošle godine, daj Bože da potraje, ali ona će kao i uvijek, ovisiti o prijelaznom roku, rezultatima, uspjesima u Europi, te napetosti u prvenstvu.
    Ali neću više o tome jer nije tema, uostalom brzo će tekma protiv Istre.
  • Mali Zeus
    10.9k
    Mislim da nisi shvatio moj upis, ja nisam rekao da sam ja negativan spram Dinama, nego ti govorim činjenično stanje stvari ljudi oko mene, po komentarima na netu, ali i odazivu na dva ozbiljnija događaja nakon naslova. Na treningu jedva 200 ljudi, na predstavljanju dresa navodno u Maksimiru jedva 500 ljudi, di je u ovo doba godine po inerciji na šetnji 5000 ljudi dnevno.Haza

    Moraš uzeti u obzir da je srpanj i da se grad prazni. Nisam baš siguran da u ovo doba po inerciji na Maksimiru bude 5000 ljudi u šetnji. Bez obzira mi se čini da je to u Maksimiru bilo lijepo organizirano i 500 ljudi je 500 ljudi. Ne mora biti na tisuće niti sam to očekivao. Isto tak me ne brine samo 200 ljudi na treningu.
    Plus vidio si i sam kakva je sezona bila prošle godine i kolika je bila posjećenost i pompa oko Dinama, napokon.
    Komentare na netu ne računam za ništa. Što se tiče ostalog, sve stoji, ali već je ostvaren veliki napredak i napredak je svake godine. I da, morat će se raditi i dalje na tome i radi se, praktički svaki tjedan bude nešto novo i ljudi koji su sada u upravi, IO, skupštini, marketingu, svi rade na tome da Dinamo u svakom pogledu na svakom polju napreduje.
  • Dzoni
    342
    Jao tko me natjera da citam svih novih 60 stranica ove teme...
  • emilperska
    4.7k

    Napredak je u marketingu i tom dijelu vidljiv.
    Tu mislim i na online prodaju/članstvo..
    Nekad je na tekmama bilo 500 ljudi, sad 500 ljudi na predstavljanju dresova. Ja sam zadovoljan s tim. Danas ce bit i guzva radi godisnjih. Grad dise ponovno Dinamo. Ne koliko bi trebao, ali idemo..

    Sad je na sportskom sektoru da drzi korak sa svim tim.
    Ja ih podrzavam u svemu, ali precesto cujem rijeci usteda, racionalizacija koju opet podrzavam, ali ne na nacin koji se prezentira ovim transferima..
    Davanje čestog startera od 23 godine za 0 EUR u bankrotirani klub iz Belgije i najavljena prodaja buduceg reprezentativca i vjv startera u smijesnog talijanskog prvoligasa mi ne djeluje obecavajuce. Vidit cemo..
  • CastAway1986
    1.2k
    Sigurno ce trebati novoj upravi da stekne povjerenje navijaca a pogotovo sportskom direktoru koji ruku na srce se jos uci poslu iako je pocetak obecavajuci..Osobno nebi imao s Barom posla mada ne zamjeram Maricu što ima normalan odnos s njim i ne zatvara nijedna vrata ! Ako već dogovara veznjaka s njim bolje je rješenje Keidi Bare albanski veznjak kojem je istekao ugovor s Espanyolom i ima dosta odigranih utakmica španjolske prve i druge lige i mislim da je bolji od Elšnika..
  • Mali Zeus
    10.9k
    Davanje čestog startera od 23 godine za 0 EUR u bankrotirani klub iz Belgije i najavljena prodaja buduceg reprezentativca i vjv startera u smijesnog talijanskog prvoligasa mi ne djeluje obecavajuce. Vidit cemo..emilperska

    To se slažem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions