• puxigadjurdja
    1.6k
    Ajmo po Šunjića.
  • sport
    3.3k
    A što će nam Šunjić kad imamo Sučića koji je još uvijek igrač Dinama.
  • Lynx17
    4.1k
    U vezi Sucic....

    Ako cemo o financijskoj strani, to je ipak druga prica. Moze se argumentirati da je to dobar posao. Moze se i argumentirati i protiv, ali ok. Tu je taj jel bolje imati "a bird in the hand or two in the bush." Uvijek postoji taj rizik, sa oba strane.

    MEDUTIM, ako cemo o momcad, ovo stvarno boli. Ja od prvog dana tvrdim da je Sucic taj "link-up" igrac koji nam uvijek treba. Uvijek igramo bolje sa takvi igraci (i u Dinamo, i u reprezentaciju).

    Meni je to uvijek najbitnija stvar kada procjenujem igrace. Pogotovo za ti zlatnovrijedni link-up igraci. Zato sam uvijek borio sa nekima koji su tada rekli da je Brozovic los i da smo jaci bez njega. Ipak ne. Ako nekima nije bilo jasno da smo igrali bolje kada je igrao Sucic, onda stvarno neznam.

    Postoji dobri igraci, MOZDA mozemo zamjenu nac, ali nije to bas toliko jednostavno/lako. A bas sam ovu sezonu ocekivao jos jedan iskorak u njegovoj igri (vise golova, itd.).

    O novce, ok, mozda ok.

    Ali izgubiti takvog igraca... velika steta.
  • Omake
    2.5k
    Vjerojatno je ovo transfer kojim su i klub i igrač zadovoljni. Uvijek je rizik i prihvatiti i odbiti toliki novac. Mesar ala Sahiti ili Šarlija ti može sutra nogu slomiti. Osobno mislim da je to dobar novac, pogotovo kada na TM vidim koji igrači idu za te pare.

    Elšnik mi je na Euru djelovao ok, ali nikada mi se nije svidila ideja kupovanja igrača na osnovu 3 utakmice na SP ili Euru. Radije bih da imamo nekog sličnog profila kao Gnezda Čerin, tko je bio nositelj igre u klubu Dinamova ranga 2 ili 3 sezone. Ima solidnih veznih igrača koji su sada bez kluba. Samo je pitanje koliko će oni razmatrati ponude.
  • sport
    3.3k
    Izgleda da samo neki vide u Sučiću ono što vidi i Cesc Fàbregas.
  • Orc123
    7.8k
    Elsnik nije los igrac da ga imas kao iskusnog u rotaciji ali samo ako je neka normalna odsteta u igri cca 1mil eura ali ne moze biti zamjena za Sucica. Tu bi nam uz Elsnika trebao svakako jos jedan top igrac ala Cerin. Po meni velika greska je, ako se Cerin oznacio kao rjesenje za sredinu, a po izjavama njegovog menadzera i ljudi iz Dinama i je, onda se trebao taj transfer realizirati prije Eura. Tu se moglo ustediti sigurno milju eura. Sad koliko je realan to je pitanje, iako za njega bi se vrijedilo izdvojiti i 4mil eura.
  • Lynx17
    4.1k
    Kada sada ovo gledam nazad, uz danasnji vijest, kao da je to oprostajni video za Sucica...




    P.S. Krunoslav Simon svira? :eyes:
  • Lynx17
    4.1k
    Izgleda da samo neki vide u Sučiću ono što vidi i Cesc Fàbregas.sport

    Neko je vec dodao (oprosti sto nisam dodao @), ali bravo za njihov skauting.
  • GaijiZG
    1.3k
    Ako klubu fali lova, neka digne kredit. 2 utakmice te dijele od LP, i ti za mizernu lovu gubiš trećeg najbitnijeg igrača kojeg nećeš nadomjestit. Jer Čerin ne dolazi, priče za malu djecu. Molim Boga da ovo nije istina, dečko je reprzentativac kroz par mjeseci, ako ne i starter za godinu dana. Ne samo što gubimo novce, nego i igrača. Kako low iq potez majko mila.
  • NitkoBitan
    17k
    U 5 sati ste natukli preko 20 stranica... Ne pada mi na pamet citat svaku. Ono sto mogu pretpostavit da je glavna tema razgovora Sucic.

    Ja sam jedna od onih koji nije nesto posebno vidio u njemu, bio mi je kao neka kamilica na terenu. Za 8-10 milijuna eura (+ bonusi) bih ga prodao.
  • skener
    875

    potpuno se slazem, mislim da je ovo i glavni problem

    prodajemo, a nemamo zamjenu. onda dovedemo nekoga tek toliko da dođe i za godinu dana ga saljemo na posudbu, a onda za dvije gledamo kako raskinuti ugovor.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Sučiću cijena može pasti jedino ako se polomi ove sezone...prodati njega, a popunjavati prazninu nekakvim Lešnikom koji je pored Čerina izgledao kao amater na euru je, onako, bedasto najblaže rečeno.
  • petrinjskikokošinjac
    90
    Koja razina jada i bijede je ovo podrzavanje mire vugrinca kao perfektnog znalca iz prve ruke? Covjek koji direktno steti ljudima u klubu kad vam tu potvrdi neku informaciju o transferu koju svi objerucke docekate prije nego sto klub sluzbeno se oglasi jos ima obraza pitat ljude na forumu podrzavaju li njegov rad i dobije 105 lajkova. Dinamov navijac nekad ni ne zasluzuje vise nego sto je imao.
  • sport
    3.3k
    2018/19 Como je igrao seriu D,danas su u seria A,zahvaljujući nekome tko vodeći sportsku politiku gleda ispred sebe i zna prepoznati igrača.Nažalost mnogi kod nas koji misle da znaju nogomet ne vide dalje od nosa.
  • Klenx
    5.6k
    Najveći poraz će biti ako se klub krene voditi računovodstveno, odnosno da je bitna samo zelena bilanca krajem godine.
    Još ako počnemo drkati na članove, to je smjer kojim su naši južni neprijatelji otišli potpuno u kurac.

    Prodaja Sučića u ovom trenu je minus do neba i sumrak sportske politike.
    Ponovite si sto puta rečenicu. “Nikad bolja šansa za nikad bogatiju LP u kojoj potencijalno igramo 3-4 utakmice s klubovima našega ranga”.

    Ako niste shvatili nakon sto puta, ponovite i sto prvi.
    Prestanimo svršavati na cifre od 7-8 milijuna eura. Niti ćemo od te cifre preusmjeriti 5 na nekog drugog igrača, niti imamo zamjenu za maloga u postojećem kadru.

    Možemo zadržati i Sučića i Baturinu do kraja 8.mjeseca, ući u LP, imamo love i najesen vjerojatno standardne reprezentativce. Ukoliko failamo, uvijek ih možemo prodati.

    Možemo ih sada prodati, sigurno kompletnu lovu nećemo investirati, failati s ulaskom u LP i što onda?
    Koga ćemo dogodine prodati? A i ako budemo prvaci kretati ćemo od 2.pretkola.

    Još jednom si ponovite. “Nikad bolja šansa za nikad bogatiju LP u kojoj potencijalno igramo 3-4 utakmice s klubovima našega ranga”.

    Mi u srcu vezne linije ostajemo na Mišiću koji je zakoračio u 30.godinu i zadnjih godina igra 50 utakmica godišnje, Rogu koji ima 3 puta frakturiran prednji križni ligament i posudba mu je do zime, Ademiju koji je uz dužno poštovanje ipak has been za standardnih 11 i Vrbančiću koji ima 5 seniorskih tekmi.

    Uzet 8-9 milja za Sučića i onda tražiti 2 veznjaka?
    Debelo - ne. Budimo realni, tražiti ćemo besplatne zamjene ili neke za milju do dvije eura.
    Kakav Elšnik, Lešnik, Lješnjak… igrač Olimpije…

    Svako jutro do kraja prijelaznog roka si ponovite rečenicu: “Nikad bolja šansa za nikad bogatiju LP u kojoj potencijalno igramo 3-4 utakmice s klubovima našeg ranga”.
    Nikakva prodaja iz prvih sad ne bi smjela doći u obzir. Nikakvi milijuni, nać ćemo bolje, investirat ćemo.
    Ništa, fajrunt, kjuzo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions