• dZg1986
    505
    Ovo bi bilo teška sramota ako se proda Sučića koliko god to neki htjeli ublažiti..
  • Jaki991
    120
    da, al molimo ga da ne puca po golu sa više od 5 metara daljine.
  • dzg717
    1k
    Sta je tocno tu teska sramota? Jel ti mislis da Sučić moze jednog dana vrijedit 15m ili više? Ja iskreno ne
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ako će prodat Sučića nadam se da gledaju ozbiljnije igrače od Elšnika.
  • Krulek
    440

    Slažem se u potpunosti, ali upravo to, uz trenutno Sučićevo znanje i uz Mišića kao najboljeg mentora slijedećih godina, Sučiću je samo nebo granica, a Dinamu obojica veliki dobitak.
  • dbut
    26
    Prodat sucica kad si tako blizu rekordne zarade u ligi prvaka? Igrač za koga nemamo zamjenu... Trkački tko još može odigrati na 6tici ili 8ici, a Sučić je taj od kojeg mnogi očekuju najveći iskorak ove sezone. Pitanje je koliko Ademi Mišić ili Rog mogu odigrati i kako će izgledati u novoj sezoni. Koga god da sada kupiš trebat će mu vrijeme prilagodbe na suigrače i taktiku, pa makar to bio i Cerin ili još bolji igrač od njega.
    Da prodas prvotimca moraš imati spremnu zamjenu već u klubu za njega, to sam i očekivao od Marica koji me pozitivno iznenadio kad je pričao o planu i viziji kluba. Ovaj potez mi je teški korak unazad i ako se stvarno realizira transfer onda poprilicno kasne sa pojačanjima...
  • dZg1986
    505
    Prodat mladog igrača koji će uskoro postati reprezentativac i ima potencijala, za 8 milijuna je smiješno.
  • don
    5.5k
    prodavanje Sučića = ok, mogu prihvatiti nekako uz dostojnu zamjenu
    prodavanje Sučića i dovođenje Elšnika = jedan od gorih transfera u novijoj povijesti kluba
  • Direktor
    66
    Jel se Sučića prodaje jer klubu treba novac za normalno funkcioniranje ili je ponuda predobra da bi se odbila?

    Jer ako ga se prodaje da Baturina može ostati onda ok.
  • dinamo vitez
    295
    Ne vjerujem da Dinamo može puno veću lovu dobiti za Sučića za godinu dana. Ako je istina da je ponuda blizu 10 milijuna eura, mislim da nismo u mogućnosti takvo što odbiti zato jer 'mislimo da možemo dobiti 12 ili 13' iduće godine. Jednostavno zadnji ili središnji vezni se iz Dinama ne prodaju baš za 20+ milijuna, pogotovo igrači koji još nisu igrali za reprezentaciju i koji imaju manje mjeseci igranja za prvu momčad nego li je cifra u milijunima eura.

    Za Dinamo je to prevelik rizik. Plus vjerojatno možemo naći nekog od 25-6 godina za dosta manju cifru a tko će nam dati sličan doprinos ove sezone.
  • Gringo
    72
    Ko kaže da smo odustali od AGČ, možda on i Elšnik idu u paketu. Otišao Bulat, ako ide i Sučić trebaju nam dvojica
  • Laugreano
    2.5k
    Ne treba pisat hvalospjeve, ali barem se strpit sa pljuvacinom dok se posao ne odradi.
    Ps. Kladim se da ovi koji pljuju prijelazni rok odmah prvi tjedan, to su isti oni koji zvizde igracima u 15min ako ne vodimo.
  • eol12
    588
    Riječ neću rec za ovaj transfer s obzirom da je iznos veći od iznosa za Livija i Ivanuseca. Ali očekujem dva dobra pojačanja u veznom, pod dobra mislim ozbiljne igrače! Ako ne, imat ćemo problema velikih. Rog je tu do zime, Ademi ne prati vise najvišu razinu, Mišić nemre sam cijelu sezonu gurati, Vrbancic je zelen, iako očekujem ozbiljnu minutažu od njega, velim želim do kraja tjedna barem jednog igrača na tim pozicijama.
  • Laugreano
    2.5k
    Naravno da nije usporedivo. Nit mislim to sto sam napisao. Nego sam se preferirao na to, da ako igra u slovenskoj ligi, da nema mjesta u Dinamu, gledali ga nisu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Od kuda ti taj zaključak? Toliko si se namjerio na nas koji se ne slažemo s ovom prodajom da bacaš prijetnje, infantilne usporedbe i zaključke. Radije ti prihvati da ne misle svi kao ti i da nam nije dužnost gledati u novu upravu kao u zlatno tele. Ja barem igrače Dinama volim i cijenim toliko da naše legende ne stavljam u isti kvalitativni koš sa Elšnikom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions