• Noel
    5.9k
    Prodat Sučića i dovest Elšnika,Čerina,Pašalića i Šotičeka. Zašto ne gledate u tom smjeru.. Po meni ovaj transfer (ako se ostvari) znači ozbiljne ulazne transfere..
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Svi kojima se sviđaju Osvrti, info i ostale stvari od Mire molio bih vas da stavite lajk na ovaj post jer sam u zadnje vrijeme doživio dosta velik broj napada na zoni pa me čisto zanima koliko ljudi želi ostanak Mire na zonidinamo, a koliko želi da se maknem
  • Nogo
    3.6k
    Uvlavnom i Udinese i Bologna su pokazali interes za Čerina te je našu ponudu Panathiakos odbio.
    Ja ne znam kako mi u ovom trenutku i s kojim novcima njega možemo dovesti?
  • sport
    3.3k
    slažem se s tvojim mišljenjem o Sučiću
  • Captain America
    17.6k
    Prodat Sučića i dovest Elšnika,Čerina,Pašalića i Šotičeka. Zašto ne gledate u tom smjeru.. Po meni ovaj transfer (ako se ostvari) znači ozbiljne ulazne transfere..Noel

    Ovako smo i lani razmišljali pa je došo Bernauer za milijun i pol, Brodić za pola milijuna, Halilović i Ademi besplatno i Kaneko, Mihajličenko i Sosa na posudbe.
  • Zagi
    7.6k
    Zaboravljaš da u slučaju ne ulaska u LP mi onda moramo prodati Baturinu. I to onda svi znaju i ponude će biti taman onoliko koliko nam za to treba.
    Do 15 m eura +-

    Onda bi na forumu bilo , kaj niste prodali Sučića kada je bila ponuda? I bili bi u pravu.

    Ovak ti Baturina ostaje u sezoni u kojoj bi po svoj logici stvarno trebao eksplodirati .
  • skener
    873


    ja ne govorim da je ovo vrhunski posao, pa i napisao sam da ga ne bi prodavao.
    samo bojim se da nemamo previse izbora.
    i ne, ne mislim da nam je voda do grla i te fore, ali vjerujem da se nekoga prodati jednostavno mora. a prodati mozes samo ono sto netko zeli kupiti
  • Dinaminjo
    929
    Ajmo svi udahnuti.
    Sucic je talentirani decko, ali nema igraca koji donosi LP

    Zao mi je sto ide, ali its just business.

    P.s. Miro ostani
  • Ludovic IX
    7.2k
    Vrba, perkovic, baturina, Nevistić...oni su već na plafonu svoje vrijednosti?
  • dinon7
    849

    Ma nemamo mi te pare za dovesti takvog igrača. Možda sam se krivo izrazio s “takvog” jer do prije par dana nismo vjerovali da on može biti pojačanje.
    Sporo to sve kod nas ide jbg, nažalost. Taj se transfer trebao riješiti prije europskog prvenstva, ako je istina da smo ga toliko željeli
  • Brusa
    1.5k
    Iskreno se nadam da će se nekim čudom ovaj transfer izjalovi.
    Užas,jako sam razočaran.
  • Paggini
    19.6k
    ali odbiti garantiranih 10 milja (ili nešto manje) sada bi bilo suludo. To je više nego što smo dobili za Livakovića, Ivanušeca, Oršića...Niko1986

    To što smo prodali njih za sramotne, ali SRAMOTNE iznose ne znači da trebamo sad trljati ruke jer eto jednog od najvećih potencijala Dinama unazad par godina prodajemo za 10 milijuna.

    toliko ima i manjkavosti u igri...zbog kojih može ostat prosječan igrač..Maximo

    Kao? On SAD nije prosječan igrač s 20 godina, a kamoli za 3, 4 godine.

    Imali smo milijunske ponude za njega već sa 16-17, ali nismo htjeli jer kao bit će zvijer za 20+ i još će nam donjet puno u igri...Maximo

    Mislis da smo stvarno imali? Imali smo kurac.

    ElšnikCastAway1986
    Elšnikrioda
    ElšnikaNoel

    Ako mi prodamo Sučića i dovedemo lika koji s 26 godina igra u Sloveniji kao zamjenu jer je eto odigrao par dobrih tekmi na Euru... Ne znam, evo stvarno ne znam.
  • Dzgšb
    812
    Miro ostani ,ako ti odeš ova tema nema više smisla ,svaki tvoj info je točan ko ajdukova fritula 1000%
  • Jaki991
    120
    Mislim da su u upravi svjesni da ako prodaju Sucica da nam moraju neku bombu dat da bi nas smirili, tako da ce vjerujem da cemo bit zadovoljni na kraju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions