• NORTE
    11.4k
    Svjetloplavi (golmanski) dres mi je odličan! :fire:
    Naravno da želim da takav jednom opet bude i za cijelu momčad!
    Živio dinamov grb u pravim bojama!

    Prvi plavi dres mi je dobar, zadovoljan sam, bit će to dobra prezentacija dinama na terenima.

    Ono što mi se ne sviđa je što se od sada dres kupuje sa sponzorom i izgleda da nema druge opcije.
    Bez obzira što nemam ništa protiv ukrajinske kladionice ta novost mi nikako nije draga i vrlo vjerojatno neću kupit ni jedan dres dok je tako.
    Očito je da plaćaju daleko više od psk za sve to.

    Sve do sad smo mogli kupiti dres bez sponzora, a sad kad je klub "ustrojen po članskom modelu" više ne možemo. To je i više nego neočekivano.
    Pretpostavljam da je do ugovora potpisanog tko zna kad.

    65f529ce-a9bc-4f61-a002-7e3c5ede336b.jpg?width=480&height=480
    prvi-dres-1-544x544.jpg
  • Noel
    6k
    Volio bi da me isprate u rajske visine jedan dan sa ovom verzijom himne iz videa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sevillin dres u osnovnoj ponudi ima i patch lige na rukavu. Meni je to, osobno, bolja ponuda navijacima jer dobijas najblize onom originalu sa terena.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Sevillin dres u osnovnoj ponudi ima i patch lige na rukavu. Meni je to, osobno, bolja ponuda navijacima jer dobijas najblize onom originalu sa terena.Efes Pilsen

    Slažem se. Nije mi bilo jasno nadoplaćivanje da bi imao sponzora na dresu.

    Želim reć, meni prijetnja otkazom je dovoljno iz dva razloga.mali M

    Radi se o teškoj povredi Pravilnika o radu, što može biti razlog za izvanredni otkaz ugovora o radu. To je poslovna tajna i takvim ponašanjem nanosi se izravna šteta klubu, pogotovo jer se ne radi o nehaju ili pogrešci nego svjesnom i namjernom postupku.

    Čuj tzv.Navijač Dinama
    Jer sa jedne strane napisat tzv, a na drugo ne, mi ispadne u najmanju ruku smiješno.....Nolifer

    Da ne idem u detalje jer zaista nema veze s temom, mene su još u školi učili da se nazive takvih kvislinških režima s određenom razinom autonomije pod okupatorom piše s prefiksom tzv. jer nisu države u punom smislu riječi. Zato su, recimo, tzv. Nezavisna Država Hrvatska ili tzv. Republika Srpska Krajina, ali Republika Hrvatska ili Kraljevina Jugoslavija. Recimo, ja pišem i tzv. Republika Srpska, čisto da se zna da se ne radi o republici u pravom, državotvornom smislu te riječi. Ako iz nekog razloga misliš nastaviti ovu raspravu, molim te da ju nastaviš u nekoj drugoj temi, a ne ovdje.
  • Nolifer
    8.1k
    Jer sa jedne strane napisat tzv, a na drugo ne, mi ispadne u najmanju ruku smiješno.....
    — Nolifer

    Da ne idem u detalje jer zaista nema veze s temom, mene su još u školi učili da se nazive takvih kvislinških režima s određenom razinom autonomije pod okupatorom piše s prefiksom tzv. jer nisu države u punom smislu riječi. Zato su, recimo, tzv. Nezavisna Država Hrvatska ili tzv. Republika Srpska Krajina, ali Republika Hrvatska ili Kraljevina Jugoslavija. Recimo, ja pišem i tzv. Republika Srpska, čisto da se zna da se ne radi o republici u pravom, državotvornom smislu te riječi. Ako iz nekog razloga misliš nastaviti ovu raspravu, molim te da ju nastaviš u nekoj drugoj temi, a ne ovdje
    Bosskovitz

    Pa mogao si i ti u drugoj temi to odgovoriti, a ne uvjetovati drugima kako i gdje trebaju pisati.

    Gle mene ne moraš uvjeravat i učit o povijesti.

    Dovoljno mi je da vidim i prepoznam ko kak piše.

    A ovo moje je bio samo kratki osvrt na tu temu.

    Jer bilo bi ok da si napisao tzv za oboje. Al nisi.
  • Eduardo
    20k
    Ok, od sad ne želim čitati ovdje ništa što nema veze s temom. Slobodno nastavite o dresovima.
  • Agramc
    9
    tocno to, bezvezarija od dresa
  • mali M
    5.1k
    Radi se o teškoj povredi Pravilnika o raduBosskovitz

    Ako je točno ova stavka za ovaj predmet navedena onda se slažem. Ali oboje znamo da nije. Do jučer su nam u upravi sjedili ljudi sa kaznenim prijavama pa smo "bili strpljivi" i "ne ide to samo tako". Neznam zašto sada bildati mišiće izvanrednim otkazima i tužbama na "malim" ljudima. Imaš posljednje upozorenje, pa nismo koreja da ide odma streljanje ak netko zezne...
    Načelno ja vas razumijem i ja sam za kažnjavanje al ovo sad tu zazivanje deportacije mi je bezveze pokazivanje mišića
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa postoji razlika između otkaza i strijeljanja i deportacije.
  • mali M
    5.1k
    postoji, ali to ne mjenja licemjerstvo prema drugim funkcijama
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus postoji, ali to ne mjenja licemjerstvo prema drugim funkcijamamali M

    Da, zato što ljudi u upravi imaju malo drugačije ugovore o radu od ljudi koji pošalju sliku novog dresa, ak si na to mislio pod tim licemjerjem.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve okej, jednostavno se ne slažemo, ali na kraju nije odluka ni na tebi ni na meni. Ja mislim da takve stvari treba ozbiljno odrezati baš zato što se ne radi o nekoj omašci, slučajnosti, dobroj namjeri i slično - osoba je svjesno išla napraviti nešto što nanosi štetu klubu, znajući da ljudi u klubu rade na velikom eventu čija je cijela poanta predstavljanje toga što je on pustio u javnost.

    Ali kao što kažem, i tvoje i moje mišljenje oko toga je nebitno. To je interna klupska stvar i takva treba ostati.
  • NitkoBitan
    17k
    Ono što mi se ne sviđa je što se od sada dres kupuje sa sponzorom i izgleda da nema druge opcije.
    Bez obzira što nemam ništa protiv ukrajinske kladionice ta novost mi nikako nije draga i vrlo vjerojatno neću kupit ni jedan dres dok je tako.
    NORTE

    Ako se ne varam prosle sezone su se sponzori na dresu dodatno naplacivali, dosta zanimljivo.

    Meni je jedan frend inzistirao na tim sponzorima jer mu dres tako izgleda "originalnije", ima nas svakakvih.

    Osobno nemam problem s tim da mi ime kladionice stoji na dresu, dapace ovaj Favbet se nekako i estetski uklapa. Ionako su njihove reklame svuda oko nas, nije da ce ovo cinit nekakvu razliku.
  • mali M
    5.1k
    ma momci slažem se s vama ja skroz, ali stava sam da dok imamo ovaj prelazni period koji dajemo svima u klubu mogućnost prilagodbe da se tako postavimo prema svima (a ne da su neki zaštićeni managerskim ugovorom pa ih nećemo špotati) i da svi s vremenom imaju isti tretman bez obzira na funkciju. treba ozbiljno zaprijetit otkazom da se shvati da to više neće biti prihvatljivo i to je to. Da je netko "naš" poslao spojler nebi sigurno zazivali tužbe, nego bi rekli da se još svi privikavamo i da imamo razumijevanja. Kažem, kažnjavanje svakako da, ali mi se neda ovako dramiti radi jednog dresa...
  • Marley
    1.6k
    Taman bila u Fan shopu Maksimir, plavi dres mi sad sveukupno izgleda skroz dobro, stucne su u dvije nijanse...
    A zutozeleni mi je stvarno malo previse fluoriscentan. Nadala sam se da su hlacice barem s necim crnim npr. To bi bilo ok. Ali prakticki su jednobojne i hlacice i stucne.

    Tako da, najmanje glasova dajem gostujucem. Bas me zanimaju golmanske hlacice, nemaju ih jos.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.