• Keyser Soze
    8.8k
    Mounije potpisao za Augsburg.
  • Infinity
    15.5k
    Marco Pašalić nije igrač za dinamo, to odgovorno tvrdim.Papastrumf

    Taman sjedim nakon posla i citam sve sto je napisano od jutros i kontam na kraju napisati da je Pasalic po meni precijenjen i da nije igrac za Dinamo i ukaze se tvoj post. Danima se suzdrzavam kontajuci da se mozda ipak ne razumijem u nogomet ako ga svi toliko zazivaju, a ja ne vidim zasto. Broj lajkova govori da mozda i nisam lud.

    Pasalic nije los igrac, ali po meni nije pojacanje za Dinamo. Nije vrijedan izdvajanja nekog ozbiljnog novca, ma nikakvog novca. Nisam siguran da je bolji od Spikica, a i ako jeste onda je to minimalno. To minimalno bih platio samo u nekoj trampi u kojoj mi njima dajemo Spikica i neku bas sitnu lovu.

    S obzirom da ga Miskovic nama vjerojatno nece prodati, nadam se da u klubu uopce ne trose energiju na Pasalica i da se trazi drugo rjesenje, bolje i kvalitetnije.

    Sjetimo li se Menala u Rijeci, po meni je odigrao bolju epizodu nego Pasalic, a mi smo zakljucili da nam je u klubu manje bitan od Spikica. Ima i teorija o Orsicu u Rijeci, ali je isti do dobrih igara u Dinamu skupljao iskustvo jos dvije i pol godine, a mi nemamo toliko vremena za igraca za kojeg netko trazi milijune. Pasalic sutra mozda bude igrac i za Bayern, postao je i Gabriel igrac za Arsenal, ali ja ne bih isao u rizik s njim, a osoba sam koja ce uvijek poticati potrosnju i ulaganje, samo sto ovdje ne vidim isplativost. I tu ne mislim na cistu financijsku zaradu, nego mislim da je bacanje para dovodjenje igraca koji nam nije pojacanje. Dobit cemo jos jednog Spikica, radije bih dao neke vece pare Asanu.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Po meni recimo Asano i taj kolumbijac mladi taman za krilo, ili onaj Adama ako je in opcija i Kolumbijac/Milanović (kak se vec zove onaj iz Australije) Kombo potencijal i iskustvo/kvaliteta, a minuta i više nego dovoljno.
  • Brusa
    1k
    418
    Koje su uopće šanse da ekipa koja nije Dinamo mogla pobjediti niti jednom u šest utakmica (!) prošle sezone ima 4-5 igrača koji bi mogli biti pojačanje za Dinamo?! Ako se ne mogu istaknuti i ne mogu (bar povremeno) raditi razliku protiv Dinama u HNL-u, kako bi pomogli u LP ili EL?
    Kaktus Car

    Po meni nikakve šanse i ne bi radili nikakvu razliku.
    Hvala.
    Edit: dodao bi tu još i Miereza,neki tu imaju mokre snove o njemu...Al ja ne vidim da je on neka klasa vrhunska...pa bio je i Komnen Andrić prvi strijelac lige u inkeru (ili pri vrhu) pa nije ništa posebno donio, o Drmiću da ne govorim ...
    Daj mi rađe Kuleta svaki dan :blush:
  • Omake
    184
    Možda bi se ovaj mali Cordoba lako prilagodio HNLu. Gledajuci ove highlightse, pola terena izgleda gore nego Koprivnica, a 1 ili 2 kao da su snimani posle Verdunske bitke.
  • Daliban
    366
    Najbolje da više nikad krilo iz Rijeke ne dovedemo jer je jednom tamo igrao i Menalo.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Pa ne da ne trebamo dovodit igrače od tamo, ali trebamo dovodit jedino ako na toj poziciji nemamo bolje i ako se isplati, Pašalić se ne isplati za više od 3 milijuna nikako. Imali smo dosta promašaja iz Rijeke, tu je još i dalje npr. i Štefulj…
  • MarK
    350
    Vidim mnogi su se okomili na MP pa postavljam par pitanja: tko u repstacji ima bolji udarac od njega, tko je prodornije krilo, tko je bolji dribler, tko ima bolji prekid?

    Zaboravlja se i da nastupima u LP/EL kao i Ligi nacija s obzirom na godine njegova cijena može rapidno porasti. Još nešto, statistika koja se ne vidi su brojne vratnice i udarci koji su bili centimetarski promašaji dok s druge strane uspoređivani Kaneko je potpuno bezopasan igrač jer ima udarac djeteta, kad su bekovi prestali izlaziti visoko na njega nije mogao proći nikoga, a kad su shvatili da nema ni udarac puštali su ga totalno, on bi samo stao i vraćao loptu Ristovskom.
  • Krizy
    38.7k
    Još nešto, statistika koja se ne vidi su brojne vratnice i udarci koji su bili centimetarski promašajiMarK

    Hahahahaha. A dobro, jedino on pogađa vratnice ili ga dijele cm od gola, drugi igrači ili zabiju ili lopta ode 7m od gola.
  • Daliban
    366
    ↪Daliban
    Pa ne da ne trebamo dovodit igrače od tamo, ali trebamo dovodit jedino ako na toj poziciji nemamo bolje i ako se isplati, Pašalić se ne isplati za više od 3 milijuna nikako. Imali smo dosta promašaja iz Rijeke, tu je još i dalje npr. i Štefulj…
    Teofil Kateran

    Promašeni transferi su sastavni dio nogometa. Mi egzistiramo u niši u kojoj provjerene igrače ne možemo priuštiti. I kod provjerenih igrača ima promašaja, ali su rjeđi. To je cijela poanta, poanta je u prosjeku. Ako želimo manje promašaja, treba nam kvalitetnija skautska služba.

    Sve to konkretne veze sa Pašalićem nema.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ja smatram da Pašalić može biti pogodak i napredovat kod nas, ali smatram da je Mišković jednostavno izvisio previsoku cijenu i da nema smisla davat takve novce za njega sad
  • Daliban
    366
    Mislim da bi ga pustio za 3,5m.
  • hardek
    1.9k
    Ono što se meni kod Pašalića sviđa a što nemaju baš sva krila je kombinatorika. Dečko razumije nogomet i možeš s njim odigrat dupli pas i dat će loptu u prostor pravom igraču u pravo vrijeme. To je recimo strana u kojoj je Kaneko bio grozan.

    Kad smo kod toga, moj neki plafon bi bio 3 milijuna eura i prava na Jankovića. Ne želim ni pod razno dati im Rukavinu pa da sljedeće ljeto kada odigra dobru sezonu otkupljujemo njega nazad i gledamo opet ovu sapunicu s Miškovićem iznova.
  • Daliban
    366
    Kad smo kod toga, moj neki plafon bi bio 3 milijuna eura i prava na Jankovića. Ne želim ni pod razno dati im Rukavinu pa da sljedeće ljeto kada odigra dobru sezonu otkupljujemo njega nazad i gledamo opet ovu sapunicu s Miškovićem iznova.hardek

    Definitivno.
  • MarK
    350
    točno, Kaneko uopće ne šutira jer ne može, sve golove koje je dao su bili postavljanje noge na drugoj vratnici, Dinamu nasušno fali krilni igrač oršićevskog udarca jer bez takvoga u kombinaciji s Petkom koji ne puca je igra mučenje (to smo gledali lani svako kolo). Neka to ne bude MP, ali treba biti igrač sličnih karakteristika. Bude li sličan Kaneku, Špikiću pa i Šotičeku imamo opet mučenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions