• puxigadjurdja
    1.5k

    i pompozno najavljivani Elkin Soto
  • Paggini
    11.2k
    Jedino što se nadam jest da ne kupujemo igrače na temelju highlightsa hahahah
  • Slavonski Plavi
    28
    Kaj vi mislite da su ga nasi pikirali na osnovu video kompilacije?Orc123

    Kad sam ja to rekao? Ja sam bazirao svoje misljenje na kompilaciji jer mi je samo to i statistika koja mu je okej dostupno. Ja se iskreno nadam da naši nisu ga izabrali na osnovu video kompilacije.
  • Daliban
    364
    U neku ruku je stvar ukusa. Osobno prezirem šprancu, prekomjerno taktiziranje i prekomjeran fokus na statistiku i efikasnost. Ne volim šablonski nogomet, mislim da je nogomet zbog tih stvari postao dosadan kroz zadnjih 10 godina.

    Uvijek ću radije potpisati "divljaka" koji je španer i može na vlastitu ruku preuzeti inicijativu nego nekog preškolovanog klinca koji ne zna ni guzicu obrisat bez trenera. Malo karikiram, ne kažem uopće da je ovaj mali takav, ali volio bih vidjeti više zaigranosti i pozicijskog lutanja kod mladog južnoameričkog krila.
  • GOAT
    271
    Ja se iskreno nadam da naši nisu ga izabrali na osnovu video kompilacije.Slavonski Plavi

    Mislim da ni NK Kaštel Šukurac ne dovodi igrace na osnovu jednog youtube videa. Ali onda opet slucaj Bryan Carrasco i famozni friendly fire knockout tudom rukom hahah
  • Mihaljević
    8.8k
    65c6dad1ecf7a.jpeg
    Isto mislim kao i za Titraouija, top talent, ali liga i klub u kojem igra su jednostavno preslabi/nepoznati, mlad je, ako ga dovodiš, moraš ga gurat do kraja da se privikne, a ne kao sa Kanekom prvo deset ne igra, pa tek onda šansa protiv Belupa i Rudeša, samo da dobije poziv od Kolumbije, već će vrijediti 7-8M€, a i realno treba ga se dovest, dugo se nije igrala joga bonito na Maksimirskoj 128...
  • Laugreano
    1.8k
    On i Dayro Moreno u paketu.
  • vjeko1701
    6.4k
    Zanimljivo ime, na struci je da procjeni.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ja se čudim da on nije eksplodirao. On je još prije par godina procijenjen kao top talent. Mislim da bi kod nas bio barem duplo korisniji od pasalica
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ovaj Kolumbijac je jedan od sto imena koje ce se povezivat sa nama a koje nece doc.

    Nadam se da smo fokusirani na dovodenje ozbiljne opcije koja ce Spikica poslat na klupu. Milanovic i ovaj su materijal prvo za neku posudbu pa onda za sve ostalo.
  • Ludovic IX
    6.2k
    Yaser Asprilla nije materijal za posudbu . Vjerujem da bi odmah upao u prvih 11.

    I iako nije rod faustinu, bio bi red da uvede dinamo u lp da spere gorcinu koju nam je doneso njegov prezimenjak

    Ali mi se on čini nerealan
  • čovjekjogurt
    169
    Fali mi južnoameričkog štiha u ekipi, treba nam jedan igrač koji može sve sa loptom i koji više voli driblat nego kruha jesti. Malo sam zasićen industrijskog nogometa i osvježenje bi bilo dovesti nekog joga bonito plesača sa loptom.
  • Praskaton
    2k
    https://www.youtube.com/watch?v=lQCSFf_WZnE

    Ako sam dobro shvatio o njemu se pise. Na highlightima svi izgledaju dobro ali ovaj mi se cini jako dobar
    GOAT

    Odavno ne vidjeh ovoliko loših obrambenih reakcija kao u ovom videu.
    Ni crnogorci ovako ne namještaju :grin:
  • Ivanmtk
    871
    Moreno i njegovo famozno ucjenjivanje preko menadžera. Prvo veća plaća, pa avionske karte za njega i cijelu obitelj, pa vlastita kuća i auto i onda na kraju 20 dana odmora prije dolaska u Zagreb. Na kraju kad je Glava na sve pristao zvao u klub i rekao da ipak neće doć. Par mjeseci kasnije otišao u Steauu za skoro 2mil, ali nije napravio apsolutno ništa. Cijelu karijeru se vucarao po južnoj Americi i Meksiku.
  • Olmic
    3.2k
    Po mojim saznanjima Petko bi trebao ostat, a glavni razlozi su : obiteljski, a i svjestan je kaj moze u Dinamo a kaj bi trebao radit vani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions