• Orc123
    6.2k
    Danasnja keila moraju biti jaka 1 na 1 i to je kod krila osnovni posao, naravno uz nezaobilaznu defenzivu. Znaci normalno je da se grijesi u procjenama, normalno je da su 50% transfera iz Rijeke promasaji ali nije normalno da de konacno oslobodimo okova hnl i probamo uloziti i u neke mlade igrace i vani pa da vidimo kako ce se dugorocno isplatiti to kad je ocito da nas u hnl svi smatraju budalama i kravom muzarom!
  • Vedraca
    6
    Asano pred Potpisom za VfB....nista od njega on je steko reputaciju u Bundesligi Bas ce doc u HNL
  • Droljo
    6.5k
    2.5 mil za Pašalića je ludilo. To je još dvije godine petkovića. Samo za iznos koji daješ miškoviću. Onda dolazi marcova plaća na 4-5 godina. Ok ak je novi rog uloži, ali ja ne bi riskirao. Jbte 5 godina mlađi šotiček je puno jeftiniji od tog i nije nam dobar. I nije, slažem se. Al opet ima jaču statistiku u slabijem klubu. Nisam za niti jednoga samo ukazujem na dvostruka mjerila.
  • cibona
    1.9k
    Ne može nam argument za skupu kupovinu Pašalića biti taj što je on reprezentativac hrvatske.

    On je pozvan u repku samo i isključivo zato što nam u momčadi kronično nedostaje desno krilo. Uostalom, čak je i Špikić prošle godine dobio pretpoziv, a to dovoljno govori...
  • Vedraca
    6
    Jedan Orsic u Rijeci isto nije nista pokazao Pa eto ......o Pasalicu se pise kao da je Lovric u Osijeku...."pisi Propalo". Decku je prva sezona.....Ali vjerujem da ce ubuduce biti jaci i da ce imat svojih 4-5 godina ubuduce .....a takav Pasalic je Jako dobar za Dinamo!
  • NKDZ86
    655
    Samo listam temu i gledam jel piše lijevo miro ili hamza
  • CastAway1986
    1.1k
    Pozdrav ekipi !
    Samo ću napisati da su naši novinari toliki amateri pogotovo ovi iz SN pa ni članak s nekog drugog portala se ne potrude prevesti, ako nije medijska patka onda je stvarno riječ o Cordobi iz Kolumbije pa ukratko s grčkog portala nešto otprije desetak dana..

    Juan José Córdoba: Još jedna objava u Kolumbiji o mladom nogometašu Deportivo Calija s canalrcn.com navodeći da bi mogao napustiti momčad, dok istovremeno citirajući informacije napominje da je u ovom trenutku samo AEK dao ponudu za njegovu kupnju koja zapravo iznosi 2 milijuna eura.

    " Cordoba ima samo jednu ponudu na stolu: ona je iz europskog nogometa. Njegovi nastupi nisu prošli nezapaženo od strane klubova na nacionalnoj i međunarodnoj razini koji su skautirali igračevo okruženje za mogući transfer. Trenutno ima ponudu samo od AEK-a iz Grčke ", stoji između ostalog u izvješću o Juanu Joséu Córdobi.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi nemojte da se svadjamo bez veze. Ma naravno da bi nam Pašalic bio pojacanje,pa hrvatski je reprezentativac. Ali za neku normalnu cifru max 3 milje. Ja sam vise u nedoumici oko Petka, da ne ostane samo jer nije imao bolju opciju. Ako ostane neka produzi ugovor, i da bude motiviran. A to je pitanje. Kule produzio , sto prije da nema vise ako Petko ostane ,nego da se zna da ili ne i kraj price. Volio bi Miereza u tom slucaju. Jer bi bilo suludo ga Dovesti ili probati kraj Petka i Kuleta koji nije produzio da bude treca ili cetvrta opcija . Kolumbijac ko zna jel patka ko mnogi prije njega. Cinjenica je da se sad nesto desava. Mozda nas sve iznenade i nedelju. Ja se radujemo dolaslu u Hrvatsku i nemogu docekati startat auto Sutra u zoru
  • Jaki991
    29
    Slažem se… najgori su oni argumenti strucnjaka : “ ma sta ce petko vani, nigdje ga se nebi toleriralo kao kod nas, oprastaju mu se lose tekme, ponekad manjak zalaganja, itd…”

    Definitivno da nas je Petko zaduzio i da bi bilo odlicno da ostane, ali ljubav prema klubu se izmedu ostalog pokazuje i kroz zalaganje, trku, borbenost, i ostalo…

    Tak da se to sve i od njega ocekuje, kolko god da je “prerastao” hnl…

    Ako ostane nadam se da vise nema ovih ugovora od godine dana i da ce bit nabrijan i fokusiran od starta sezone
  • Patak
    2.6k
    Ne znam je li Pašalić bolji od Špikića ali mislim da bi se jako dobro uklopio u Dinamo. I to ne mislim samo na igračke kvalitete koje ima nego na karakter, a i grize po terenu kao Kule. I bio bi bolji u Dinamu nego što je u Rijeci. Ne razumijem se u cijene ali volio bi ga vidjeti u Dinamu.
  • Infinity
    15.5k
    To sto je Pasalic reprezentativac bi trebao biti zadnji argument za njegov dolazak. Nije da Hrvatska ima 300 nogometnih madjionicara pa se ovaj ugurao medju 26. Prosli Euro su bili pozvani Skoric i Sluga, pa tada, a ni kasnije nisu nikad bili u klubu razine Dinama. Kroz reprezentaciju su prosli mnogi igraci koji nikad nisu bili razina Dinama. OK, svi bi oni imali mjesta u Dinamu, ali ne bi imali mjesta u prvih 11 i ne bi bili neka top pojacanja. Pasalic na Euru nije dobio ni minute, nije da pricamo o igracu koji je odlucio neku utakmicu ili pruzio dvije, tri dobre partije.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Stojković zaradio rupturu zadnje lože, pauzirat će max. 3 tjedna. Valjda je sada jasno da nam treba ozbiljno desno krilo, a ne da se krpamo sa Stojkovićem na toj poziciji gdje ćemo strepiti od ozljede svake minute ili da se nadamo da će neki anonimus biti odličan, a ne daj Bože da ostanemo samo na Špikiću.
  • Dudu9
    608
    Očito će stojković bit igrač sa klupe, neće proći pripreme dok se on vrati u formu proće pola godine
  • Klenx
    4.6k
    Nije ovo prava tema za raspravu o Stojkoviću, ali malog ove godine ne treba forsirati.
    Imao je zajebanu ozljedu, pauza je bila duga, muskulatura se mora priviknuti.
    Kombinirati ga sa Baturinom kroz sezonu, još ovu se možemo tako pokriti, neka mali iskoristi sezonu za vraćanje u top stanje.

    Ozbiljno desno krilo obavezno naći.
  • CrouchTomislavgrad
    112
    Znam da treninzi nisu neko mjerilo, ali Kačavenda se ne štedi nimalo koliko vidim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions