• Daliban
    404
    To sto je Pasalic reprezentativac bi trebao biti zadnji argument za njegov dolazak. Nije da Hrvatska ima 300 nogometnih madjionicara pa se ovaj ugurao medju 26. Prosli Euro su bili pozvani Skoric i Sluga, pa tada, a ni kasnije nisu nikad bili u klubu razine Dinama. Kroz reprezentaciju su prosli mnogi igraci koji nikad nisu bili razina Dinama. OK, svi bi oni imali mjesta u Dinamu, ali ne bi imali mjesta u prvih 11 i ne bi bili neka top pojacanja. Pasalic na Euru nije dobio ni minute, nije da pricamo o igracu koji je odlucio neku utakmicu ili pruzio dvije, tri dobre partije.Infinity

    Dečko može 1v1, ima odličan udarac, na koncu može i podvaliti loptu ako treba iako ne bih to označio kao njegov forte (Pjaca je dosta bolji u tome). Nije najbrže krilo na svijetu, ali dovoljno je brz i daleko je od sporog. Barem je takav moj dojam, ako netko s foruma ima GPS podatke, neka podijeli pa da znamo konkretno.

    Što se reprezentacije tiče Pašalić je i dalje relativno mlad, a nije da imamo brdo desnih krila koja će mu ubrzo uzeti mjesto. To je mjesto njegovo za izgubiti i to mu je dodatan plus za održavanje vrijednosti kroz godine.
  • Dinaminjo
    626
    https://x.com/FabrizioRomano/status/1809220851650207918?t=_wDVLUSeUp8l17Nvpg1P3Q&s=19

    Dakle Baselu ce kapnut 20+m, uz sponzora kojeg imaju mogu riskirati sa 10 Soticeka
  • vjeko1701
    6.4k
    Lako poslovat kad na trgovanju karfijolom zaradiš tolko...
  • Omake
    185


    Prodali su i nekog Portugalca za 10,12. Bit će para.
  • emilperska
    4.5k
    Pasalic nije igrac za jaki Dinamo kojem svi tu tezite, ne kao starter. Za rezervu je ionako programiran Špika.

    Ne kuzim to svrsavanje na igraca od 24 godine s jednom solidnom seniorskom sezonom bez defenzivne igre..

    Jos da je dzabe, ali da dajemo neke milijune. Saberite se..
  • Orc123
    6.2k
    ajd da je u pitanju 2mil eura, ali u pitanju je minimalno 5! O cemu pricamo? Jel on toliko izdominirao? Po cemu? Niti se nazabijao, nit se naasistirao? Ne shvacam.....
  • Daliban
    404
    Ja uopće ne razumijem po kojim kriterijima većina ljudi na ovoj temi sudi igrače.
  • Paggini
    11.3k


    Kriterij za desno krilo: ako nije špikić, odličan je igrač
  • emilperska
    4.5k

    I onda 22.8., Galata u Istanbulu, starta Špika jer ovaj ne igra obranu..
  • marcio amoroso
    34.1k
    ajd da je u pitanju 2mil eura, ali u pitanju je minimalno 5! O cemu pricamo? Jel on toliko izdominirao? Po cemu? Niti se nazabijao, nit se naasistirao? Ne shvacam.....Orc123

    Ja samo ne znam zašto se ti nerviraš? Jel Dinamo poslao ponudu od 5 milijuna? Nije i sigurno neće.
  • Orc123
    6.2k
    Evo Stojkovic opet do mjesec dana out, znaci kompletne pripreme nece proci.....o tome sam vam pricao kad su neki govorili kako ocekuju da ce on biti najvece pojacanje...covjek se vraca nakon teske ozljede i ovakve sitne ozljede su nesto skoro pa normalno u sljedecih godinu dana....jednostavno treba ga polako uvoditi ili cemo ga opet izgubiti na duze.....a odlican je igrac.


    Frende, ja sam savrseno miran cak mirniji nego ikad prije u vrijeme prijelaznih rokova sto se moglo i primjetiti da sam reducirao broj postova a isto tako mislim da nikako ne sirim negativu nego, slikovito vozim u trecoj, znaci normalni mood ..... A napisao sam 5m jer je to neki iznos za kojeg bi ga ovaj dole zalizani pustio....
  • Tongo Doumbia
    3.1k
    Ja sam u jednom slučajnom druženju, odnosno društvu jednog doktora medicine, specijaliziranog za sportske ozljede, slušao o fazi oporavka nakon takvih ozljeda.

    On tvrdi, da se recimo u NBA, puno veća pažnja posvećuje fazi oporavka, za razliku od našeg pristupa.

    Ne znam, ispada kao naknadna pamet, ali tu je i kolega @Captain Americapisao o tome kako se naši igrači prerano vraćaju u ozbiljan trenažni proces i puni podražaj, a to nije dobro. Svo zlo bilo u istegnuću lože, ali mi pričamo o momku koji ima 20 godina i čiji su limiti znatno veći nego li će ih ostvariti nakon što se ne vrati na "staro".
  • Orc123
    6.2k
    u potpunosti se slazem....vidi se iz primjera Sutala, Roga, Kacavende...jednostavno sezonu kasnije ne treba ocekivati cuda. Tako smo sutala gurnuli u vatru i izgorio je skroz i vidjelo se da to vise nije on i jedva ga se rijesili sad. Vidi se po Perisicu sad kako to vise nije on stari i isto se je zurilo s njim a s time nismo dobili ni mi ko Repka a vidjelo se, ni Hajduk.
  • Haza
    1.7k
    Bio danas na treningu, Kačavenda išao kao raketa, Torrente djeluje jako dobro. Vrbančića ne bi nikome dao. Senatori onako lagano. Kule par puta skoro ozlijedio Brodića.
    Zadovoljan sam kako izgledamo. Jedino, Bernauer definitivno nije klasa, svakako bi išao na još jednog stopera, obavezno desno krilo, i lijevi bek.
  • Orc123
    6.2k
    morat cemo dovest i jednog veznog, posebice sad nakon ozljede Stojka a i opcenito nam kronicno fali defenzivni vezni....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions