• Omake
    152
    Znači Šotiček odbio minimalnih 200K koje bi dobio sve da minute ne odigra. Drago mi je da je ovo izašlo u javnost. Nadam se da je istina i da će ovakvi ugovori postati standardna praksa.
  • Dzgšb
    353
    oni su sve bili dokazani talenti i nitko od njih nije eksplodirao odmah u Dinamu , ali smiješno je da se moze usporedjivat ovaj sad Dinamo s onim prije kad su gmazovi krali iz njega što su stigli na plaćama na transferima itd. Samo naprijed Marić i ekipa
  • Jurki
    9.7k
    Pa to se od njega očekuje dogodine ako se sada ide po njega. Bez da ulazimo u opravdanost tih očekivanjaDaliban

    To ne znaci da u startu treba imati takvu placu..
    vec je normalno ono kaj mu je ponuđeno.. a to je on odbil.
    I neka je. Hvala mu od srca na tome.
  • Dudu9
    602
    Dinamo treba što prije pojačanja dovesti jer već su nam počele pripreme, 20.8 imamo utakmicu za LP, ili opet panično kupovat na kraju 8mj
  • Daliban
    306
    To ne znaci da u startu treba imati takvu placu..
    vec je normalno ono kaj mu je ponuđeno.. a to je on odbil.
    I neka je. Hvala mu od srca na tome.
    Jurki

    Pa ako ovo potpiše nikada neće imati takvu plaću u Dinamu, to je 1/1.

    Velim, drago mi je da ništa od Šotičeka. Nije mi drago da nas odbijaju i trećerazredni talenti jer smo zabrijali na štednju.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Gle, ako se Šotičeka smatra sljedećim u nizu Ivanušec, Majer, Stojković, onda je meni 400k sasvim u redu i realna plaća.Daliban

    Da je to realna garantirana plaća, onda bi pola Barcelonine La Masije igralo u Dinamu.

    Šotičekova plaća je u suštini garantiranih 200 k bez da odigra minute, gotovo sigurno preko 300 k, a uz jedan prolazak u Europi blizu i 400k. Za igrača kojeg razvijaš, koji na svojim pozicijama ima suigrače koje također razvijaš i za nekog tko iza sebe ima jednu ozbiljnu seniorsku sezonu, rekao bih da je ovo maksimalno koliko smiješ ponuditi kad odvažeš sve varijable.
  • nemapredaje
    2.3k


    Nismo zabrijali na štednju već na realne i motivirajuće ugovore.

    Evo istovarili smo se za Drmića, pa smo godinu i pol jedva čekali da istekne njegov ugovor.
  • Jurki
    9.7k
    ko je jamio, jamio je.
    Ta vremena su proslost.
    Morat ce se svi naviknuti na novo normalno da nema trpanja eura u dzepove bez uma i razuma.
    Meni je drago kaj nas odbijaju trecerazredni talenti jer vise nebudu mogli s 23-24 godine rijesiti egzistenciju na temelju nicega.
    A prave talente budi siguran bumo platili kak spada. Jer za igraca kod kojeg se vidi da je to to.. na takvom se ne sparalo.
    A Šoticek moze maksimalno biti rotacijski igrac za kojeg nema smisla zavlaciti ruku duboko u novcanik.
  • Nino Bule
    12.1k


    Pa ovo je u gabaritima place kakve smo i prije davali, 200k su zarađivali i deni juric, i stefulj i dario spikic, za spikica i jurica placeno 2 mil eura odstete, stefulja nesto manje, sva 3 u21 reprezentativci u tom trenu, ne vidim tocno sta je upitno u ovoj ponudi, momak uopce ne bi bio siguran starter i dobio bi placu vise manje ko spikic, dakle ni o kakvoj se štednji ne radi i da je to razlog odbijanja
  • Zagi
    5.9k
    Za igrača kojeg razvijaš, koji na svojim pozicijama ima suigrače koje također razvijaš i za nekog tko iza sebe ima jednu ozbiljnu seniorsku sezonu, rekao bih da je ovo maksimalno koliko smiješ ponuditi kad odvažeš sve varijable.Zambatine škude

    Ne razvijamo na desnom krilu nikoga, to nam je rupa.

    Sam Šotiček? Vjerujem da bi se ponudilo više da mali vrijedi više. Ovo je ok ponuda za mladog igrača koji ima neke kvalitete ali i neke vrlo upitne karakteristike.

    Usporedbe sa Ivanušecom i Majerom gore su deplasirane.
  • Omake
    152
    Mali Sučić do potpisa ugovora lani u 12 mjesecu igra za 4 tisuće. Momak se dokazao i dobio novi ugovor. Ako je drugima malo 200 tisuća godišnje za početak dokazivanja, onda sretno druže. Što više Sučića, što manje ovih drugih.
  • dumitrumitu
    966
    Meni je u ovoj priči najveći problem što smo uopće htjeli dovesti Šotičeka. Kako Ban kaže trećerazredni talent.
  • MM17
    230
    Sretno mu bilo. Uvijek bi rađe i da nitko ne dođe, nego takvi mali pohlepnici i njihovi menadžeri i roditelji.
    Vidim ga za par godina kako oživljava karijeru u Slaven Belupu, bez uvrede klubu kao takvom.
  • miro
    3.6k
    Više nego korektna ponuda i što mi je najdraže, dobar dio vezan uz klupske rezultate.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Dinamo je doveo Pjacu. Za play off nama je bitan jos jedan stoper i desno krilo,ako Petko ostane to je onda to. Dovest ce se jos par igraca onda do kraja prijelaznog roka. Ako mislis da ce Dinamo uci u tekmu play offa sa 5-6 novih igraca onda imas nerealna ocekivanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions