• vjeko1701
    6.3k
    Ako je ova ponuda istinita i neki pokazatelj budućeg smjera, meni se sviđa.

    Bazno niže ali sa dva tipa bonusa.
    Individualni - svojim nastupima doslovce u jednoj sezoni možeš udvostručiti plaću neovisno o rezultatima kluba
    Timski - čak i bez vlastitog uspjeha, ako klub postigne bitan strateški cilj za budžet, opet dobiješ značajno veću plaću. U slučaju LP 133% veću bez da si odigrao minute na terenu.

    Jel nije ovaj princip nešto kaj mnogi ovdje zagovaraju već godinama?
  • Dzgšb
    353
    Jel ovo malo ponudjeno šotičeku sta kazu kritičari?
  • Rex Ramae
    2.7k
    Jel nije ovaj princip nešto kaj mnogi ovdje zagovaraju već godinama?vjeko1701

    Ma to je to, plaču oni koji su očito imali koristi od dosadašnjeg rastrošnog načina poslovanja a sada nema više lakog novca.
  • Dzgšb
    353
    mali bi prije imao 400000 eura godišnje al bi 200 morao u Medjugorje poslat ,a toga više nema , sad mu je ovo odlična ponuda al ne želi kontat on ništa jer ima savjetnika bivšeg glavinog suradnika šikića
  • vjeko1701
    6.3k
    Malom je maksmimum 240k sljedeće sezone ako ove sezone bude standardni prvotimac. Ako ne bude prvotimac, popušio je i pare i minute.Daliban

    Ne, malome je maksimum 240k iduće sezone ako ove bude prvotimac a Dinamo iduće popuši europu u pretkolima.

    Maksimum iduće ako bi se ove dokazao je 400k. Uz EL, to je 300k.

    Ako popuši minutažu, i dalje mu je ove sezone garantirano 195k minimalno uz mogućnost da bude 280k
  • Šteco
    601
    Jel ovo malo ponudjeno šotičeku sta kazu kritičari?Dzgšb

    Je, kaže cijenjeni kolega Daliban da je minimum 200k godišnje plus bonusi.
  • Jurki
    9.7k
    Nisam bil za dolazak Šoticeka od prvog dana kak se spominjal njegov transfer u Dinamo.
    Ako on osobno smatra da je njegova pocetna placa mala.. a svojim radom tj nastupima bi gle vraga trebal zaraditi tu placu koja bi se u samo 12 mjeseci poduplala.. onda je zesce cijepljen od realnosti.

    Izgleda nije glup i kuzi da bu neki kurac moral i pokazati, dok je istovremeno svjestan svojih limita.
    Svi bi lagano.. lezi hlebe da te jedem.. i da jebacka placica dolazi..
    puno previse para za limitiranog igraca ... (transfer plus njegova placa).

    Ovo su odlicne vijesti koje su mi uljepsale dan.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Boto je sad tamo alfa i omega. Mozda je ovo pokusaj uspostave normalnih odnosa jer je i on svjestan velicine Dinama. S jedne strane dobio je relativno jeftino igraca od nas kojeg je vezao i cvrst ugovor sa nama,dobio je golmana koji nikad bez nas nebi dosao u Osijek,mozda zauzvrat mi dobijemo Miereza za neke razumne novce ili cak Matkovica gdje bi Osijek imao dobar postotam od buduce prodaje…
  • Daliban
    308
    mali bi prije imao 400000 eura godišnjeDzgšb

    Gle, ako se Šotičeka smatra sljedećim u nizu Ivanušec, Majer, Stojković, onda je meni 400k sasvim u redu i realna plaća.

    Ponavljam, Šotičeka ne želim i u ovom partikularnom slučaju mi je drago da propada, ali ovakvom praksom ćemo u budućnosti izgubiti borbu za nekog ozbiljnijeg mladog igrača.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Daj nam reci koliko je dozvoljen i rikverc? U postotcima
  • BluePhone67
    3.5k
    mora nazvati Nikky Vuksana, a on Zdravka pa ce javiti.. Polako
  • Jurki
    9.7k
    Gle, ako se Šotičeka smatra sljedećim u nizu Ivanušec, Majer, Stojković, onda je meni 400k sasvim u redu i realna plaćaDaliban

    Za 400 tisuca u klubu di glavna vedeta ima milijun... taj igrac bi moral biti odmah standardni prvotimac barem u hnlu.. to je minimum minimuma.
    I cime je to Šoticek dokazal da zasluzuje 400 k?
    Taj nemre probiti obranu djecjeg vrtica a kamoli neke ekipe u Hnlu.
    Kad je trebalo dobiti mrtvog i sahranjenog Rudesa kad je Loksa bila jos u igri za Europu..nije ga bilo na terenu.
    I ti bi takvom igracu dal pocetnu placu 400k?
    Edit: stavljati u isti kontekst Majera i Ivanusca sa Šoticekom je uvreda za njih dvojicu.
    I Majer i Ivanusec su u Loksi bili glavne vedete malo duze nego kaj Šoticek ima prvoligaskog staza.
  • Daliban
    308
    Za 400 tisuca u klubu di glavna vedeta ima milijun... taj igrac bi moral biti standardni prvotimac barem u hnlu.. to je minimum minimuma.
    I cime je to Šoticek dokazal da zasluzuje 400 k?
    Jurki

    Pa to se od njega očekuje dogodine ako se sada ide po njega. Bez da ulazimo u opravdanost tih očekivanja.

    Taj nemre probiti obranu djecjeg vrtica a kamoli neke ekipe u Hnlu.Jurki

    Slažem se i zato ne da mu ne bih dao 400k nego ga ne bi ni kupio. Osvrćem se na princip.
  • FrodoJePurger
    14
    Očito se među juniorima i mlađim igračima HNL pričalo da se u Dinamo može doći zaraditi masne novce a da ništa ne radiš. Zato su mlađi igrači pohlepni kod prelaska u Dinamo, a uprava sklapa ovakve ugovore da mlađi igrači daju više sebe na terenu i izvan njega, što je po meni veliki korak prema naprijed.
  • Droljo
    6.5k
    Samo se ludilo sa belinja i bare (fuj) prebacilo na šotičeka. Zajedničko je samo da je nekima ovod malo što dinamo nudi. Nema prostora za revers... E jebiga dečki. Prošla su vremena kad je dinamo hranio pola zagreba i pola hercegovine... Išš, iš mali miš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions