• modri7
    8
    Pričao je i Jurgen Klopp da neće izdvajati velike cifre za dovođenje igrača, pa je brzo promijeno ploču. Bez ulaganja u igrače, pa i riskiranja nema profita. Ove priče kako netko treba igrati iz ljubavi objesite mačku o rep.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Ako se dovodi Pjaca, a imaš Hoxha, Stojković, Rukavina, Špikić, to je već 5 igrača na 2 pozicije. Možda je i za Šotičeka bolje da ode npr. u Basel koji ga baš želi, nego u Dinamo gdje iskreno ne vidim da će igrati kraj Pjace. Novce uložiti u 2 kvalitetna napadača, pogotovo ako Petković otiđe.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Ako idemo ovim putem onda se jednom moraju pokazati zubi. Ovo ti je premalo novca,ides u medije sa tim,nikakav problem ali onda se svi kontakti prekidaju odmah i nema nazad.
  • Daliban
    306
    Osnuj si svoj klub u kojem će igrati nogometaši koji nisu obični ljudi i ti ih plaćaj iz svoga džepa.sport

    Gle, ne mislim nikome ništa loše. Samo trebamo shvatiti da nogometaši i talent imaju svoju cijenu i njihova primanja nema smisla uspoređivati s našima. Ne možemo gledati koliko tko od nas zarađuje danas pa se čuditi zašto bi Šotiček želio više, ne možemo gledati koliko su nama starci davali za džeparac u srednjoj pa se čuditi što Belinho želi više. Nema tu ništa neobično, visoka primanja za nogometaše na toj razini su normalna stvar i ne treba dramiti ili se inatiti oko toga.
  • hardek
    1.9k
    Mojih 5 centi o Šotičeku. Nikada nisam vidio ništa posebno u njemu, čak mi ulaganje u onog Milanovića djeluje kao bolji posao. Najveći problem kod Dinama trenutno je što se mijenjaju navike. Igrači, agenti, menađeri svi su navikli da potpisom za Dinamo ide pay day. I sad si u situaciji da će ti mediji i agenti izvlačit iz naftalina igrače koji su preplaćeni u svlačionici u odnosu na ono što sada nudiš. Ali realno jednom moraš presjeć i trebat će par prijelaznih rokova da se svi naviknu na to.

    E sad, mimo toga svega, iako mi Šotiček nije drag, 10 000 eura bruto mjesečno je po mom mišljenju premalo. Ako je struka odlučila potrošiti oko 2 milijuna eura na igrača, kod takvog transfera ipak bi se trebalo očekivati da igrač ima barem 15 000 bruto. Kažem opet, po mom mišljenju.

    Razumijem štednju, ali ovo mi je ipak previše radikalno
  • Dudu9
    597
    Ako će Dinamo htjeti štedit na ugovorima i oštetama, očito nas čekaju sezone poput prošle, ne treba nas onda čudit kako je Špikić prvo krilo i ristovski na stoperu itd, želimo LP a htjeli bi sa ekipom koja izgubila od Balkania Sparte itd
  • dd29
    307
    Ipak bi šotiček dobio dosta više od 10k mjesečno s bonusima, objavili na 24 sata. Čist ok ponuda, čak i odlična. Njegov problem.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Pjaca, Hoxha su na istoj poziciji gdje i Šotiček. Sportski gledano i ako bacimo oko na roster nam ne treba, imamo pozicije gdje smo deficitarni i na tim mjestima tražiti pojačanja. Da mi se sviđa Šotiček- da, ali nažalost bukirani smo na toj poziciji.
  • sport
    2.5k
    "Šotiček razočaran Dinamovom ponudom ! Ok, sad će Rijeka,Osijek ili Hajduk dati bolju ponudu i dečko će biti sretan a na kraju krajeva uvijek postoji i neki Basel.Zakon tržišta što bi neki rekli.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Da, Šotiček bi po dolasku u Dinamo zarađivao 10.000 eura mjesečno (neto), nakon pet službenih nastupa ta bi se cifra povećala na 12,5 tisuća eura mjesečno (neto), nakon 15 nastupa Šotičeku bi sjedalo 15.000 eura (neto) mjesečno. Za plasman u Europsku ligu (koju je Dinamo već osigurao) sjelo bi mu dodatnih 75.000 eura, a ako bi Dinamo ušao u Ligu prvaka sjelo bi mu 160.000 eura.

    Dinamova ponuda Šotičeku
    osnovna ponuda - 10.000 eura neto mjesečno
    poslije pet nastupa - 12.500 eura neto mjesečno
    poslije 15 nastupa - 15.000 eura neto mjesečno
    poslije 25 nastupa - 17.500 eura neto mjesečno
    poslije 35 nastupa - 20.000 eura neto mjesečno
    Bonusi:

    - plasman u Europsku ligu (koji je već osiguran) - 75.000 eura
    - plasman u Ligu prvaka - 160.000 eura
  • Jaro
    6.1k
    Dinamova ponuda Šotičeku
    osnovna ponuda - 10.000 eura neto mjesečno
    poslije pet nastupa - 12.500 eura neto mjesečno
    poslije 15 nastupa - 15.000 eura neto mjesečno
    poslije 25 nastupa - 17.500 eura neto mjesečno
    poslije 35 nastupa - 20.000 eura neto mjesečno
    Bonusi:

    - plasman u Europsku ligu (koji je već osiguran) - 75.000 eura
    - plasman u Ligu prvaka - 160.000 eura

    sorry, ako one season wonderu od 19 godina ovo nije dosta - sirok ti put mladicu... i Vidimo se za 2-3 godine kad ces dolaziti spasavati karijeru...
  • Crusades1986
    10.3k
    I to je vjerojatno bez premija i bonusa.Crusades1986

    Sva sreća pa ne vidim puno od nosa.

    Sretno mu bilo u Švicarskoj kao i Friganu u Westerloou i sličnima.
  • hardek
    1.9k
    Marine ako si ovo odbio, puno sreće ti želim u Švicarskoj.
  • NKDZ86
    613
    Puno pitanja, po meni je potrebno neki xalm down iz kluba
  • mali M
    4.1k
    baš mi je drago da je ova ponuda iscurila pa nemoram puno pojašnjavati. Odlična ponuda, koju bi Dinamo valjda i trostruko povečao da se mali dokazao kroz sezonu i pol. Tu dolazim više do zaključka da je mali jedan od ovih vječnih koji bi cicao proračun a ne igrao ili se šetkarao po posudbama i sprdao se. Koliko moraš imat malo samopouzdanja da odbiješ Dinamo sa progresivnim ugovorom? To bi trebao biti odgovor svima koji su pljuvali što je transfer propao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions