• bbb medimurje
    3k
    Okej s ovim bonusima ne izgleda lose
    Ali treba to sve ostvariti, a i problem je kaj se do bonusa ide kroz golove i asistencije
    Tesko ce potpisati bilo kojeg "trazenog" igraca ako mu placu uvjetuju kroz asistencije i golove
    Ne kuzim cemu stednja....
    Jasno da ne treba sve zivo riskirati i all in ko tovari ali ipak mi se cini da je ovo malo previse
    Prvo onih 400 eura za Belinha sad jos i ovo s Soticekom
    Prosli prijelazni rok se stedjelo, cini se da ce se i ovaj
    Dok neki povecavaju proracun prvih momcadi mi ga vec drugi prijelazni rok smanjujemo... Volio bi da neko iz kluba iskomunicira zasto je tome tako a ako nije nek iskomuniciraju barem za Belinha (ipak je on jos nas igrac)
  • LaznjakProsineckog
    515
    Točno to, malo neka komunikacija da se ne baljezga po novinama, da ohlade i novinari malo. Pokazati stav. Točno calm down nam treba, ali da poruka ide iz kluba. Da npr. samo kažu 'Imamo Pjacu i Hoxhu popunjeni smo na toj poziciji, tražimo igrače na drugim pozicijama', već bi spustili tenzije.
  • Nino Bule
    12.1k
    Meni ova ponuda izgleda korektno, pogotovo jer se radi nerealan hajp oko igraca sa 9 golova od kojih je 7 dao rudešu belupu i istri
  • vjeko1701
    6.2k
    Kakva molim te štednja kada klinac od 20 godina bez da zaigra minute dobije ili 195k ili 280k eura ovisno EL ili LP.
  • Danko
    771

    Ovo je više nego korektno.
  • Paggini
    10.9k
    Okej s ovim bonusima ne izgleda lose
    Ali treba to sve ostvariti, a i problem je kaj se do bonusa ide kroz golove i asistencije
    bbb medimurje

    Misliš, problem je što mu plaću uvjetuje uspješnost da radi ono za što je plaćen da radi? :chin:

    Većina ugovora ima klauzulu o bonusu ovisno o uspješnosti, ako je istina i ovo je ponuđeno Šotičeku, to je više nego poštena ponuda.
  • Daliban
    306
    Mislio sam da klub ne izlazi u javnost sa brojkama?
  • LaznjakProsineckog
    515
    Ne izlazi iz kluba nego iz menadžerskih krugova, ništa neobično.
  • Jaro
    6.1k
    Čitaj, ovo je forum, nije face:

    osnovna ponuda - 10.000 eura neto mjesečno
    poslije pet nastupa - 12.500 eura neto mjesečno
    poslije 15 nastupa - 15.000 eura neto mjesečno
    poslije 25 nastupa - 17.500 eura neto mjesečno
    poslije 35 nastupa - 20.000 eura neto mjesečno
    Bonusi:

    - plasman u Europsku ligu (koji je već osiguran) - 75.000 eura
    - plasman u Ligu prvaka - 160.000 eura

    samo 5 nastupa - ide plaća 2,500 €mjesečno gore
    samo 15 - to je već 5000€ gore

    bonus od 75,000 € za EL je već tu jer - gle unutra smo...
    Teoretski za godinu dana može imati 20 000 mjeselno (240 000 godišnje) i još dodatnih 160 000 za ovu sezonu...
    ne mora dat ni gol ni asist - samo zaslužitiodređen broj nastupa godišnje, ak to nemre - onda je i 120k previše jbg...
  • mbzg
    22

    Da se nadovežem na kolegu. Pa iskreno dosta je tu čudnih poteza s naše strane. Npr. U 1 mjesecu 2024 potpišeš ugovor sa soldom do 2028 g, dečko je u tom trenu mladi reprezentivac i sada ga prodaš Osijeku za 400 tis eura. Za takvu lovu odlaze klinci kroz naknadu za razvoj. Bulat je imao solidnu sezonu i da ga bas moramo pokloniti prvog dana prijelaznog roka na način na koji su nam vraćeni Gojak i Marin i još k tome klubu koji financijski grca u dugovima.
    Sigurno u svemu nemamo potpune informacije ali ovo sto čitamo/čujemo je neobično. Tek je krenulo ludilo, ali ako mislimo da imamo puno vremena, pa i nemamo i opet se možemo dovesti u panične kupovine. Po meni do početka 8 mjeseca trebamo dovesti pojačanja, a krajem roka ako jedan extra igrač uleti super, ali ne na način da ti o tome ovisi rok, to je samo bonus i rizik koji je potrebno preuzeti obzirom da ciljaš LP.
  • Daliban
    306
    Intuitivno naginjem tome da je prvi leak bio menadžerski.
  • Orc123
    6.1k
    I to njemu nije dosta? Da istina tko bi igrao za tu lovu...kako su ti klinci i roditelji umisljeni. Daj Boze da ne dođe....bila bi to lova bacena u vjetar.
  • Nino Bule
    12.1k
    Mislio sam da klub ne izlazi u javnost sa brojkama?Daliban

    Pa nije ovo sluzbena objava kluba, sigurno nece izlazit tako s brojkama, realno hrvoje tironi je daleko daleko najozbiljniji sportski novinar u ovoj državi i pogotov za dinamo ima informacije pa moze ovakvo nesto napisat a da mu ljudi vjeruju, ako nista da znaju da su price o 10k bruto placi neistina.
  • Daliban
    306
    Dobivaju i drugi igrači bonuse, treba to staviti u ispravni kontekst.

    Malom je maksmimum 240k sljedeće sezone ako ove sezone bude standardni prvotimac. Ako ne bude prvotimac, popušio je i pare i minute.

    Osobno mislim da je ~200k realno za njega, ali ja ga ne gotivim i ne želim u klubu. U klubu vjeruju da je talent u kojeg vrijedi investirati za budućnost, a meni ovo jednostavno nisu realni novci za takvu procjenu.
  • Daliban
    306
    Slažem se, ovo je konkretan demantij.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions