• Mali Zeus
    10.5k
    Baš gledam online shopove Uniona i Dynama Dresden, šišaju naš za tri koplja. Jednom rječju online shop hitno treba osvježenje i poboljšanje. Ponuda da ne govorim. Recimo šal ne bi trebao biti samo jedne ili dvije vrste u ponudi.
  • emilperska
    4.4k
    Daj nemoj biti idiot nego pročitaj moj komentar smisleno. Itekako nam mogu poslužiti kao dobar primjer oko jedne vrlo specifične stvari o kojoj sam i pisao.Bosskovitz

    Velim, AEK, St.Pauli, Livorno da rade najbolje stvari na svijetu u nekom segmentu, ne bi ih navodio kao primjer za išta. Iz principa. A ti sad navodi njih i dalje kao primjer za šta god želiš ako su ti simpatični.. Možeš ih i predložit i za prijateljsku ako su ti super :)
  • deda
    29.6k
    Boss govori o asortimanu robe.
  • emilperska
    4.4k

    Onda može napravit i case study za AEK..
  • nemapredaje
    2.3k


    Fakat se praviš idiot. Da je to komentirao itko drugi osim Boskovitza ne bi uopće reagirao na taj način
  • Droljo
    6.4k

    Ok, tebi se ti klubovi ne sviđaju (pretpostavljam zbog navijača i/ili političkog ili već nekakvog opredjeljenja) ali ako kolega da primjer shopa i asortimana iz istoga ne vidim problem. Previše gurate politiku u nogomet i oko istog. A ta ista politika je naj više štete donesla našem klubu u povijesti krenuvši od građanskog pa do danas. Manje toga, više sporta i bude svima bolje i lakše.. pis bro
  • badjibadara
    2k
    St. Pauli je u samom svjetskom vrhu po marketingu i prepoznatljivosti, a relativno su mali klub cak i u lokalnim okvirima, i od njih se definitivno moze dosta toga nauciti, nevezano uz ideoloska sranja koja propagiraju.
  • Mali Zeus
    10.5k
    St. Pauli je u samom svjetskom vrhu po marketingu i prepoznatljivosti, a relativno su mali klub cak i u lokalnim okvirima, i od njih se definitivno moze dosta toga nauciti, nevezano uz ideoloska sranja koja propagiraju.badjibadara

    Tak je, klub je praktički brand iako je mali.
  • Bosskovitz
    8.6k
    Velim, AEK, St.Pauli, Livorno da rade najbolje stvari na svijetu u nekom segmentu, ne bi ih navodio kao primjer za išta. Iz principa. A ti sad navodi njih i dalje kao primjer za šta god želiš ako su ti simpatični.emilperska

    Naveo sam ih jer sam vidio kako rade jebeno dobar posao s ponudom u shopu i kako tu možemo brutalno napredovati te naučiti nešto iz njihovog primjera jer bih ja volio da turisti u Zagrebu - baš kao kaj su gore u Hamburgu - kupuju suvenire i majice i šalove u Dinamovom shopu i ostavljaju nam tisuće eura svakog dana. Ne znam na koju si foru ti to pročitao kao "simpatični su mi i želim da s njima igramo prijateljsku utakmicu" i očito nit razumiješ kaj pišem, nit ste ti i ovaj koji ti lajka komentare sposobni shvatiti ono kaj su svi ostali shvatili bez problema pa me molim te ubuduće zaobiđi sa svojim pizdarijama za moje, tvoje i Zonino dobro.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Shvaća on sve dobro, samo je zlonamjeran.
  • Nolifer
    7.1k
    nit ste ti i ovaj koji ti lajka komentare sposobni shvatiti ono kaj su svi ostali shvatili bez problema pa me molim te ubuduće zaobiđi sa svojim pizdarijama za moje, tvoje i Zonino dobro.Bosskovitz

    A tko lajka, prosim lijepo?

    Imaš neki problem sa onima koji se ne slažu sa tobom ili?

    Jel zabranjeno lajkati od kolege komentar ili moramo svi isto misliti o svemu?

    Pa to ti se zove demokracija i nemoraš onda vrijedjati ili omalovažavati ostale članove ako drugačije misle. Rekao si i sam da se nećemo prozivati tu na Zoni, no očito ti je teško to shvatiti.
  • deda
    29.6k
    Držite se teme, a ne jedni drugih.
  • Maxx
    2
    Kad istekne ugovor s adidasom, sto se dogadja sa svom opremom?
    Jel ostaje i dalje u prodaji određeno vrijeme ili se polači potpuno?
  • Li d1986
    83
    mislim da moze ostat ali nema toga puno bar po web shopu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.