• Mali Zeus
    10.5k
    Kak nas @Pop corn rajca. :D
  • serbus
    3.8k


    Rekla bi Jelena Veljača primjer bijelog čovjeka u poziciji moći pa soli pomalo... :rofl:
  • ZgDLions
    29
    Bio sad u fun shopu na stadionu i castore nula bodova, kaže curica da je predstavljanje dresova u nedjelju, a kao roba stiže u ponedjeljaj, ali samo dresovi, ništa poprarno.
    Tako da još jedan tjedan čekanja, malo neozbiljno, no idemo dalje za iste pare.
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Bio sad u fun shopu na stadionu i castore nula bodovaZgDLions

    Sto si ocekivao da ce biti nesto u shopu iako jos nista nine predstavljeno?
  • Danko
    762
    Evo ja sam očekivao da će bit predstavljeno i da će bit u shopu od 01.07 pošto smo od 01.07. na castoreu.
    Pa godinu dana se zna da prelazimo na castore, šta nisu stigli sašit ?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ja stvarno ne kužim jel se mora sve odmah posrat ako prvi dan otkad vrijedi ugovor još nije roba u shopovima, pa oćete propast vi, hoće propast Dinamo ako se strpite par dana?
  • andrejcoske
    8
    Jesi od adidasa dobijao nove dresove prvog u mjesecu?
  • Fićo1986
    1k
    Mislim da manje mrzim tovare nego ljude koji postavljaju pitanja Kad mislite predstaviti pjacu, kad mislite objavit ovo,kad mislite dresove dobavit,kad mislite ovo kad mislite ono.... dajte si mira,popite si pivu i uzivajte u zivotu
  • Crni86
    1.5k
    pa iskreno znamo vec skoro godinu dana da nam je castore novi sponzor. Zna se vec godinu dana da ugovor stupa na snagu sa 1.7. Mislim da je svima jasno kako ce se dresovi zasebno predstaviti i oko toga mozda fali samo malo vise info ali to je okej.

    Malo vise me cudi da nisi u ovih godinu dana spremio da sa 1.7. krene shop radit s novim dobavljacem opreme. Znaci sva oprema osim dresova je mogla s 1.7. bit u fan shopovima i online shopu. Godinu dana smo imali za pripremu, a evo i to nemre na vrijeme bit odradeno. Po meni je to fail… a tko je odgovoran za to mi ili castore znaju samo ljudi u klubu. Vjerujem kako ce se to sve na bolje promijeniti s novim clanom uprave.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Pa kakva je logika ubaciti sve u shop osim glavnog a to su dresovi. Da netko mora 2 put narucivati u tjedan dana ili dva puta ici u Zg. Evo ja prvi i jos mali milijun ljudi ce uzeti dres i jos nesto.Pa zasto ici dva puta u Zg ili placati dostavu dva puta u tjedan dana?
    Daj malo nadjite zabave u zivotu,imam osjecaj da pojedini zivi za to da mogu uputiti kritiku…
  • Crni86
    1.5k
    sve u shop osim glavnog a to su dresovi.BBB Mataa998
    To je dobar argument slazem se.

    Meni je samo smijesno od 1.7. ti je dobavljac castore, a u shopu i dalje samo adidas. Okej to je dan dva tri, koliko vec. Ali mozda je netko ovih dana u zg i bas bi volio uzet bar nesto od novog sponzora, a ne staru adidasovu kolekciju. A sad ni to ne moze.

    Ja do sad nisam bio kritican prema ljudima u klubu. Stvarno je za sad sve dobro odradeno. Na kraju krajeva ne mogu ni oni sami sve odradivat. Postoje zaposlenici koji bi trebali razmisljat o nekim sitnicama kao sto su stream za press konferencije i sl.

    Segment marketinga i prodaje ce se sigurno dignut na vrhunsku razinu s novim clanom uprave. U tom segmentu mislim da ima jako puno prostora za napredak.
  • Šteco
    596
    Kad smo prešli na Adidas predstavljanje novih dresova je bilo 12.07.2017., iako se za prijelaz znalo godinu dana, nakon toga po sezonama:
    19.07.2018.
    17.07.2019.
    20.07.2020.
    23.07.2021.
    07.07.2022.
    20.07.2023.

    Svaki put se znalo da se ide s novim dresom u novu sezonu godinu dana, nikad nije bilo 01.07. Dajte malo ohladite više s tim paranojama i failovima, dolazak na forum postao je mučan zbog šizofreničara.
  • ZgDLions
    29

    Nije kritika nego loša komunikacija.
    Ako se zna i najavljuje datum da dolaze, zašto jednostavno nema najave, predstavljanje je tad i tad i biit će na taj način.
    Meni do stadiona parsto metara pa sam se prošetao nakon posla, pa pitao.
    Da sam znao da bute tako uzrujani oko infa koji sam dobio, prešutio bi.
    Valjda je samo meni glupo da curica u dućanu ima info, a na forumu istog nema.
    Za kraj uvijek su mi te fore da si nadjemo zabavu baš dobre, inače nemamo posao, familju, kućne ljubimce i hobije, samo nas hrani kritika prema svemu.
  • Paggini
    10.7k
    Pa najavljeno je da od 1. srpnja prelazimo na Castore, nigdje nije receno da ce od 1. srpnja biti sav asortiman od castorea u ducanu...

    Imam osjećaj kao da kenjate, samo da kenjate. Nigdje Dinamo nije najavljivao i hajpao Castore, nego se to radilo ovdje na forumu, to su dvije razlicite stvari.

    S druge strane, pogledajte druge klubove koji su na Castoreu, koji od njih imaju nove dresove u prodaji?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Evo primjer aston villa je presla na adidas i to su rekli od lipnja 2024., odite im na shop pa javite ima li adidas opreme

    Link
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.