• Crle
    407
    Al iz ove scene bi mogli. Figuricu igrača građanskog kako maše u rukavicama i trese glavu.

    https://www.zagreb.info/wp-content/uploads/2023/04/hajduk_dinamo133-300423-1.jpg
  • blueboy
    127
    Krigla dinamo sa grbom ili mozda malim d

    wEUAeUk.jpeg
  • rob ljubavi
    791


    Uuu kriglw definitivno...

    Također, novčanici. Ne oni dječji ili šareni na čičak, nego neki crni kožni recimo s otisnutim malim d i slicno :)
  • Crni86
    1.5k
    Puno vise privjesaka. Neka sitnica sa kojom bi svatko mogao siriti dinamovstinu.

    Oni slovo d su mi top. Uzeo sam ih par komada zadnji put da ih podijelim svojim bliznjima.
  • Paggini
    10.4k
    Puno vise privjesaka.Crni86

    Shop grupe ima prejebene, ali prejebene privjeske metalne po pet eura, kvaliteta i dizajn su fkt na razini.

    Ja bih osobno od shopa volio malo više "sluzbenije" odjeće. Tipa ova košulja od Futsala je top, mozda u tom smjeru dodatno razmisljati - manžete, remenje.

    Osobno također bih bih volio dizajn ogrlica i narukvica, pa čak možda i pečatnjaka/prstena na Dinamo, volim nositi nakit, ali Dinamo mogu naci jedino da idem kod zlatara da napravim... I ako se bude išlo u tom smjeru, samo urgiram da se nadje dobar dobavljač nakita, da mi ne bi nakon dva tri nosenja izgubio boju i ostavio zelene tragove.
  • Crni86
    1.5k
    Shop grupe ima prejebene, ali prejebene privjeske metalne po pet eura, kvaliteta i dizajn su fkt na razini.Paggini

    Vidio sam da, to mi je iduci na listi jer su prebrutalni. Nek se uvijek nade njih par za podijelit jos dodatno :cool:
  • mlinchica
    1.3k
    Imam najdraži prastari privjesak, koji još uvijek visi na ključevima - metalni plavi dres s kragnom, s velikim grbom na sredini, sa stražnje strane piše Dinamo Zagreb - od boje je ostalo samo jedno bijelo i jedno crveno polje na grbu :grin: Ne znam jel to odmah po promjeni imena izašlo ili koju godinu kasnije, star je 20ak god.
    Ti su privjesci bili super, ubacite ih opet u ponudu.
    Općenito, replike starih dresova na privjescima bi bili super.
  • ivosivo
    179
    Bilo bi dobro da u nekom trenutku i posteljine budu u ponudi.

    Ja vec godinu dana trazim za sebe i djecu, ali ne mogu nigdje pronaci :lol:
  • SAS1987
    14k
    ali ne mogu nigdje pronaciivosivo

    Sakrila supruga :lol:
  • xavier
    11.4k


    Posteljina.hr . Čak je dugo bila u njihovom izlogu u City Centar East.
  • BBBaranja
    2.1k

    Naš bračni krevet krasi ta divna posteljina,ali žena uzela na posteljina.hr..
  • ivosivo
    179
    Posteljina.hr . Čak je dugo bila u njihovom izlogu u City Centar East.xavier

    Hvala ekipa, vidio sam to, u ponudi sam naletio samo na 260x200, meni treba ona manja 140x200 :grin:
  • din
    258
    Već sad su dostupna sniženja. Dres je na 63e.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Popusti su vam online.. Nist posebno.. :cry:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Popusti su cist pristojni, ali... stedim za Castore :smile:

    Inace ova ideja sa figuricama koje imaju veliku glavu u odnosu na tijelo i kojima se moze trest glava je TOP!
    Uzmem figuricu trenera i cvrgam ga kad mi ide na k :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.