• xavier
    11.4k


    Ostat će još neko vrijeme, ali kako @Li d1986 kaže, nisu to neke prevelike zalihe svakako.
  • Pop corn
    6.1k
    Kad istekne ugovor s adidasom, sto se dogadja sa svom opremom?
    Jel ostaje i dalje u prodaji određeno vrijeme ili se polači potpuno?
    Maxx

    Bit će iznenađenje :smile:
  • Ivan0302
    301
    Pozdrav ekipa, da pitam samo. Je li netko imao problem sa ovom majcom prvaci, da nakon prvog pranja je spala ova zlatna boja, ili je do mene?
  • Dzgšb
    349
    ja ni najmanji,dosad najkvalitetnija zadnji dosta godina.
  • Robi T
    240
    nikakve probleme.
    Kad perem okrenem na kontra stranu i perem na max. 40°
  • rioda
    3.5k
    Vidio sam već par takvih komentara, ali ja nemam takvo iskustvo, prao sam ju već 4-5 puta i potpuno je ista. Vjerojatno je do pranja na previsokoj temperaturi... Ja ju i okrenem naopačke kad ju perem
  • Ivan0302
    301
    Hvala na odgovorima. Onda je do mene vjerojatno je nisam naopako okrenuo, a bila 40 temperatura. Samo žao mi nakon prvog pranja odmah nisam je ni pronosao onakvu zlatnu hahahaha.
  • Boysica
    470
    Ja sam bila u St.Pauli fan shopu na Reperbahnu imaju dva pre dobri su ... Uglavnom im je sve crno asortiman ogromaaaan u oba dva ducana ... Nezz ucitat fotku al top ...
  • Pop corn
    6.1k
    Pozdrav ekipa, da pitam samo. Je li netko imao problem sa ovom majcom prvaci, da nakon prvog pranja je spala ova zlatna boja, ili je do mene?Ivan0302

    Bilo je reklamacija par. Tehnički razlozi. Šalji mail na klupskim web shop i promijenit će se
  • Infinity
    15.5k
    Imam od zadnjih desetak majica prvaci nekih 6-7 i ova je definitivno najkvalitetnija. Ne znam jesam li ikad tu majicu obukao vise od 1-2 puta, ovu nosam stalno. Zlatna se jest malo isprala, ali je i dalje postojana, a sam kvalitet majice je top. Recemo, ona iz 2022., ona sto je bila 33 kune, ta vrijedi te 33 kune samo zbog Dinama, inace teski skart.
  • NORTE
    9.9k
    Recemo, ona iz 2022., ona sto je bila 33 kune, ta vrijedi te 33 kune samo zbog DinamaInfinity
    Dizajnom mi je ta i najbolja baš zbog velikog natpisa dinamo u fontu.
  • Infinity
    15.5k
    Dizajnom top, ali kvalitet majice je uzas. Nakon samo jednog nosanja je postala dio kolekcije koja stoji i ne dira se.
  • Maxx
    2
    jel ovo neka fora ili znas neke tajne hahah
  • strumfich
    175
    ti si novi pa ne znaš da Pop corn zapravo dirigira cijelim Dinamom. Ili barem tako kaze Blazicko

    edit: il je mladji glava to izjavio zaboravih
  • Nino Bule
    12.1k


    Oboje, i blazicko i kizo, drmamo klubom preko foruma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.