• Zagi
    5.8k
    Znači od njega ništa?
  • Orc123
    6k
    kolki ti je uzorak utakmica? 7 ili 8 bio? Protiv koga? Sad kad je igrao u europi bio je opca opasnost ali za nas. Ja se ne sjecam koju utakmicu je odigrao a da nije ili zaebao gol ili kardinalno pogrijesio. Da ne govorim koliko je spor trenurno i koliko je trom. Inace Bosko je bio talent veliki kad je bio u Osijeku, ja sam ga pratio od pocetka i kad je za mladu igrao jako dobro cak na beku jer je imao brzinu. Brzinu je vec izgubio u italiji, a sad je izgubio i cvrstinu, citanje igre....daj mu Bog zdravlja i da igra ali ne u Dinamu.
  • sanjinlego
    2.5k


    Do njega je, on ne želi. Naši su sve uradili!
  • rioda
    3.5k
    Sad kad je igrao u europi bio je opca opasnost ali za nasOrc123

    A bome i ono kad je na Poljudu ušao, izgledao je kao totalno izgubljen u vremenu i prostoru
  • tomi-pds
    22
    Svi su oni veliki dinamovci dok im se ne dira novčanik
  • Lynx17
    2.8k
    I evo info, koliko god "pljuvali naše" bili su spremni uložiti lijep novac za Pongracica. Milijuni plus postotak!sanjinlego


    Neko hitno posalji ime tog ulice Marica da bi mogao nac puno boljeg igraca za puno manje novce!
  • Olmic
    3.1k
    nijedan dinamovac se ne bi odrekao love kao kj se valjda odreknu ovi kaj dolaze u Hajduk.. eventualno Kova
  • sanjinlego
    2.5k


    Taj mrtvi klub hajduk ima sreće što je u Hrvatskoj. Država koja branitelje istjeruje i uzima imovinu zbog duga od 4.000 eura. A tamo gdje zapravo treba pokucati, ne diže muda.

    Bolje mi je da šutim.
  • IstokKa96
    611
    @Olmic dosta dobro receno, iako taj dio oko odricanja je upitan, ali nitko makar opcijski ne spominje takvu mogucnost.
  • Brusa
    981
    neka.ako ne želi,ne želi. Meni je drago vidjeti da naši ozbiljno rade .
  • Mlađi referent
    11.4k
    Tko želi pogledat Torrentea, evo vam par utakmica koje sam pronašao i pogledao, a gdje je imao minutažu.

    Meni se čini kao stoper s dosta manjkavosti, defensive awareness po meni definitivno najveća. Dosta se oslanja na presijecanja pa izađe visoko, nekad naivno ostavi prostor iza sebe, duele ok rješava i vrlo vertikalan igrač u smislu dodavanja.

    https://footyfull.com/la-liga/real-madrid-vs-granada-02-12-2023/

    https://footyfull.com/la-liga/granada-vs-barcelona-08-10-2023/

    https://footyfull.com/la-liga/granada-vs-barcelona-08-01-2022/

  • dumitrumitu
    910
    Pogledao sam njegove zadnje tri utakmice i izgleda kao lošija verzija Perića.
  • Captain America
    15.2k
    Ako se pokušalo dovesti Pongračića, znači da se traži pravo stopersko pojačanje. Koliko onda smisla ima dovoditi Torrentea kraj Thea, Perkovića, Bernauera, Perića, a lako moguće i Rilea s obzirom da je moguće da Mikić bude dio seniora iduće sezone?

    Ovo bi mogao biti novi brko se našmrko iz Bologne. Visina, lijeva noga i bivši talent. Svi potrebni sastojci su tu.
  • Facke
    2.7k
    Pa dobre kaj. Pongracicu je tek 26 let, reprezentativec je, odigral je strasne dobru sezonu v Serie A iak on nece nece. Sigurne ima drugih dobrih ponuda. Ne treba se tu srditi na njega. Palac gore uprave koja se tu potrudila.

    Palac gore i za Torrentea. I nemojte decka vredati ili reci da je losija verzija Perica prije nek koj je odigral minutu za nas.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ne znam zašto smo zagrizli za Torrentea toliko, imamo Thea, Perkovića, Maxa i Perića, čak se i Rile može spustiti ako bude potrebe, zar mjesto 4-5 stopera ne može odraditi neki junior ako baš zagusti? Nama treba samo glavni stoper, ostalo imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions