• Nogo
    1.6k

    Ako je istina za Drkušića onda nije rečeno da se neće morati opravdati navijačima oko toga za koga navija :lol:
  • don
    2.5k
    čitao sam malo komentare navijača Granade ispod videa gdje su objavili kako Raul zove mamu gdje joj govori da je dobio poziv za u21 reprezentaciju Španjolske i svi pišu da je zasluzio i da je dobar i zahvalan stoper.

    Raúl Torrente Navarro, bienvenido :fire:

    IMG-0726.jpg
    (ako se realizira transfer)
  • dd29
    278
    Najvažnija stvar u vezi ovog prijelaznog je da je otvorena zasebna tema transferi - vijesti, to je najveće moguće mentalno pojačanje ove sezone! Spasit će nam razum.
  • Daliban
    211
    Dokle god dovedemo jednog stopera od 190+ koji sprinta barem 35 km/h i pritom je zapravo dobar branič koji također i odlično igra nogom, ja sam sretan. :grin:
  • Nogo
    1.6k
    Za onog Dahla šta smo poslali ponudu i odbili su nas se uključio West Ham.

    https://www.transfermarkt.com/samuel-dahl/profil/spieler/605396
  • Daliban
    211
    Piše da ga skautiraju, ali da nije sigurno postoji li konkretan interes za dovođenjem ovog ljeta. Nadam se da će ostati na tome i da ćemo se vratiti po tog malog na zimu kada im završi sezona.
  • CastAway1986
    984
    Pongračić je dinamovac i to veliki , poznato mi je to iz više privatnih izvora..To da on ne želi u Dinamo samo zato jer je to napisano na Zoni je presmijesno...Jedina istina je da Dinamo ne može platiti onoliko koliko Lecce traži što ne čudi s obzirom na jako dobru sezonu u Seria A i ponude koje će imati nakon Eura..
  • sanjinlego
    2.5k


    E pa nije tako! Ja kažem i čvrsto stojim iza toga da je Dinamo uradio sve što je mogao, ali da je njegova zadnja bila NE!
  • Efes Pilsen
    7.3k
    mislim da niko ne spori njehovu pripadnost navijacku, ali u ovom stadiju karijere nije realno da ce stavit sve prednosti trenutne situacije u kojoj se nalazi i potpisat za Dinamo.
  • CastAway1986
    984
    Inače sam fan tvojih objava i većinom ih podržavam da se razumijemo...Ne kažem da si potpuno u krivu i da Dinamo nije pokušao
  • sanjinlego
    2.5k


    Ma ne, sve okej. Ti imaš svoje mišljenje, možda ja na neki drugi način gledam. Jednostavno, nije se poklopilo, i idemo dalje.
  • CastAway1986
    984
    upravo tako..Inače sam privatno dobar s osobom koja je kumski povezana s njegovom obitelji..Marin je od malih nogu navijač Dinama kao i otac mu..Sigurno u ovoj fazi karijere kad je stvorio neko ime u ozbiljnoj ligi i reprezentaciji kad svakodnevno dobiva upite iz najjacih liga teško može prihvatiti poziv Dinama..
  • Daliban
    211
    Koliko smo bili voljni ponuditi?
  • Danko
    751

    Vjv posudba za 500 tisuća s opcijom otkupa. :(
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Ljudi treba biti realan, ne trebamo biti ko hajdukovci. Pongracic je odličan igrač, uvijek je imao problema s glavom kao sto mu govori i nadimak "loco". Sad je malo se smirio i odigrao dvije odlične sezone u Italiji, normalno da mu ni na kraju pameti nije doći u Dinamo jer prvenstveno financijski mu ne možemo ponuditi približno kao klubovi vani, a i ima na stolu Fiorentinu i Bolognu koji su ruku na srce puno ozbiljniji klubovi od nas iako naravno možemo se sa svakim boriti i pobjediti u jednoj dvije utakmice. Treba biti realan i znati koje je igrače realno dovesti, za sta imaš platežnu moć i tko bi htio doći u Dinamo, a ne kao ovi dolje s juga koji misle da bi jedan kapetan Torina Rodriguez s 2 milijuna eura place htio doći u Hajduk. Takvi igrači ig serie a će uvijek imati i Paok i Olympiacos i nešto u Turskoj, a to su puno cjenjeniji klubovi i lige zbog infrastrukture, plaćanja i svega ostalog i od Dinama, a od hnl da ne pricam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions