• Jaki991
    16
    Cisto sumnjam da detalje o transferima zna bilo tko osim Marica i Zajeca, barem bi tako trebalo biti… i puno manje ozbiljne stvari se ne dijele okolo, kamoli info koje ti mogu zakomplicirat transfere, tako da ove price o “insiderima” su prilicno nadobudne
  • Droljo
    6.5k
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.Mr Anderson

    Bar ćeš imat priliku biti i sudac i egzekutor na sljedećim izborima. A samo to smo htjeli sve ove godine..
  • emilperska
    4.4k
    Mislim da nitko ovdje nije spomenuo da info cure od Marića, Zajeca ili nekog trećeg iz kluba. Ali u klubu je 30ak igrača, od tog se radi na barem 15 što ulazno što izlaznih transfera na kojima je uključeno 15 roditelja, 15 agenata, 10 braće itd.

    Hoću reć, curenje informacija iz kluba se može smanjiti, ali se ne može zaustaviti jer klub tu nije jedina strana.
    Svi ti agenti pričaju s novinarčičima, možda je netko i ovdje aktivan itd..
  • Droljo
    6.5k

    Pa agonti (provokatori) tako i funkcioniraju. Oni su ti koji plate članak u medijima ili puste info zbog svoje guzice.
  • Klenx
    4.6k
    Prvih tjedan dana prijelaznog roka u Hrvatskoj, jedino što sa sigurnošću možemo zaključiti je da će na ovoj temi biti još veća psihijatrija nego prošle godine.
    Vaše bespotrebno histeriziranje dovodi do nepotrebnih pritisaka i očekivanja koje posljedično tome rezultira preuveličavanjem svake glasine te ovdje uz pomoć medija (koji itekako čitaju ovaj forum) stvara atmosferu napetosti i kolektivnog ludila. Na ovom forumu pogotovo, a bome i dalje.

    Nakon svega toga imamo samo poplavu senzacionalističnih novinskih članaka, twitter postova i instagram storija te popratnih tračeva. Za početak na ovom forumu koji ima nikad više "insajdera" iz kluba koji bubaju informacije. Na stranu par dečkiju koji očito imaju dobre informacije, velika većina ostalih bombardira bezveze (ne vidim potrebu za tim, dijele li se negdje pare za točnu informaciju?), dok je dobar dio i zlonamjernih (neću reć plaćenih) koji se ne mogu pomiriti da je prošli sistem završio pa truju prostor foruma i navijački puk.
    Smirite se malo i pišite kvalitetno. Skupljajte pljuvačku do kraja kvalifikacija za LP, onda ćemo ili zasut naš sportski sektor istom, ili pljunuti na pod jer je histerija bila bespotrebna.

    To je što se tiče vas tu na forumu.

    Ovako na prvu, mala packa i našem sportskom sektoru.
    Dinamo, uz eventualan ostanak Baturine i Petkovića ima jako dobru momčad i jako dobre rezerve koje bi bez problema trebale hendlati Europu + HNL. Po meni, uz dolazak Pjace kritične su nam dvije pozicije. Lijevi stoper i desno krilo i to pod mus.
    Nevistić (Zagorac) - RPG (Rile), KTC (Bernauer), pojačanje/(Živković?!), Ogiwara (Perković) - Sučić (Ademi, Pavić), Mišić (Rog) - Pojačanje (Špikić), Baturina (Vrbančić, Stojković), Pjaca (Hoxha) - Petković (Brodić, Kulenović)
    Namjerno sam izostavio Šutala, Bulata (očiti transfer) i Kačavendu (tko zna šta će biti s njim).

    Kao nositelji koji direktno idu u 4. Pretkolo LP u kojem smo sa 4/5 kluba favoriti imamo priliku kao nikada do sada osigurati dugoročnu budućnost kluba. Ukoliko već imamo neki određen budžet za transfere (5-6 milijuna što se pričalo) nama fokus treba biti isključivo napad na Ligu Prvaka. Taj budžet treba potrošiti na 2 do 3 igrača, kvalitetna igrača u pravim nogometnim godinama uz čišćenje bespotrebnih viškova (Šutalo, Bulat, Drmić, Štefulj, Jurić, Bočkaj, itd.). Ovaj ljetni prijelazni rok nije za Šotičeke, Čavline, Milanoviće i slične igrače na koje ćemo potrošiti pola budžeta za transfere, a objektivno nam ne mogu donijeti nikakvu korist. Svi ti Šotičeki, Čavline i Milanovići će i za 6 mjeseci ili godinu dana biti u istim klubovima. Nigdje pobjeći neće.

    Primjer: Kada već dajemo odštetu, stoput je i kratkoročno i dugoročno isplativije uložiti 2-3 milje eura i postotak transfera ili nekog igrača u Marca Pašalića nego u kombinaciju Šotiček + Milanović.

    B varijanta nam je uvijek Europaliga u kojoj ćemo biti prvi pot i možemo dignuti također neke novce, a i u Baturini, Vrbančiću i Stojkoviću imamo novce od budućih prodaja.

    Mi smo Dinamo. Klub koji je donedavno igrao četvrtfinale Europalige, klub koji je u najboljih 40 Europe po koeficijentu, klub čiji najbolji igrači imaju plaće u gornjem rangu klubova iz liga petice. Nismo nikakav provincijski klubić.
    Tako se treba i postaviti. Ne smiju se s nama takvima koji smo na pragu Lige Prvaka povezivati neki Šotičeki, Milanovići i slični, a s tovarima u 2. Pretkolu Konferencijske lige Džeke, Brekala, Belje i slična imena. Ne moraju ih dovesti, ali se vidi u kojem smjeru tko i kako gleda.

    Mi smo Dinamo. Kvaliteta, disciplina, rad i osjećaj za veličinu kluba.
    I sve će biti u redu.
    Još jednom. Ovo nije prijelazni rok za dovođenje mladih talenata i ulaganja u budućnost.
    Budućnosti u našem kadru itekako imamo.
  • OsamŠest
    2.8k
    Slažem se sa @marcio amoroso ..

    Sve je tako jednostavno zapravo. Kvaliteta + naši top klinci. A može se..

    Nema potrebe za histerijom i prijelazni rok će bit kvalitetan. Isto tako, ne sviđa mi se nastup forumaša @Haza . Izlazi van sa napuhanim "negativnim" informacijama i nijedna "dobra" ne postoji. Šutit ću još malo po pitanju toga, ali me čisto zanima - jesi li siguran da nemaš koristi od svojih upisa i da želiš dobro isključivo i samo Dinamu? :smile:
  • Crni86
    1.6k
    da se nije bimbo ulogirao na zonu

    Kolega je i na izborima tvrdio kako zna da je sve vec rijeseno i da ce barisicevi ljudi osvojit izbore. Pa eto svi znamo kako je to proslo.
    To ne znaci da kolega ima ne tocne infromacije, ali ako te info nisu iz prvog izvora vec od koje kakvih menadzera i sl. tko zna koliko su te info onda i tocne. Nemojte sve uzimat kao da je sve 100% tocno. Tocno je jedino ono kaj klub objavi, sve ostalo su nagadanja.
  • Jaki991
    16
    odjednom dinamo ima vise informera nego udba… ne bih rekao da vise od dvije osobe sa ovog foruma ima ikakve “inside” informacije…
  • Crni86
    1.6k
    samo je jedan i jedini @Miro Vugrinec
  • CUCAK
    96
    a CUCAK je bio budala prošli tjedan... ljudi bi 5/6M za Bulata, a u isto vrijeme je sve preko 2-3M previse za Cerina
  • mali M
    4.1k
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.Mr Anderson

    Okej, razumijem tvoju skepsu, ali moram se osvnuti na par stvari. Kao prvo, vrijednost igrača nije ona koja piše na TM nego kako je već milion puta rečeno, ona koju je tržište spremno za njega platiti. Bulata očito nitko ne želi platiti što piše na TM, pitanje koliko ga uopće žele platiti. Što me vodi na slijedeće pitanje. Da li smatraš da će Bulatu ako ostane u Dinamu kao zamjenski igrač s klupe vrijednost sve više i više rasti i da ćemo u slučaju da odustanemo od ovog kriminalnog i na štetu kluba transfera, na zimu ili iduće ljeto dobiti ponudu od 15mil?
    Po meni je poanta da neka se tamo pokaže i u tom raspalom klubu pa će ga već netko pokupiti ako želi. I platiti koliko želi. Jednostavno ne vidim niti jedan plus u njegovom ostanku... niti jedan...

    A što se tiće Marićevog "prijateljstva" sa Lekom, riga mi se od takvih zaključaka. Znači do jučer smo tvrdili da pravi SD ima pun imenik prijateljstava sa trenerima, bivšim igračima, klubovima, i kad (ako je istina) ovaj naš SD iskoristi taj imenik da se riješi financijskog utega neperspektivnih igrača (bar u ovom trenutku za ovaj Dinamo) mi ga prozivamo i nazivamo nepotizmom i kriminalom...

    Vidim da se nismo još dogovorili s mozgom što pola ljudi ovdje zapravo želi od Dinama, od uprave, od transfera... Baš smo živi primjer bespotrebne histerije. Mene zanima da li vi kad dođete na novi posao prvi dan zaključite da je koma i da vam "sigurno" neće rast plaća i da će "sigurno" ići otkazi nakon 2 godine i da "sigurno" morate štipkati direktora za obraze ako želite napredovati...
  • IstokKa96
    615
    @Droljo e moj Droljo, kad bih se mogao na(d)roljati i ne razumijeti nista kaj se ovdje piše...31.8. u ponoc predviđam da ćemo se čitati na 4558. stranici
  • Droljo
    6.5k
    Kolega je i na izborima tvrdio kako zna da je sve vec rijeseno i da ce barisicevi ljudi osvojit izboreCrni86

    Kako bi to i u teoriji bilo moguće? Njih stotinjak kontra nas 30 000?
  • Crni86
    1.6k
    u smislu izbora za predjsendika. Barisic nije bio na demokratskim izborima, vec izbori za IO, predsjendika i NO.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions