• Olmic
    3.1k
    bit cemo pametniji za 2 dana kad krenu pripreme, biti ce sigurno i intervjua, pa ce se razrijesiti neke stvari
  • nemapredaje
    2.3k
    Malo o neodlučnosti.

    Imaš usmeni dogovor s mladim igračem zadnjeg kluba u La Ligi, koji je ptonecijalno jeben igrač, ali je pretrpio tešku ozljedu i ne znaš što ćeš dobiti s njim.

    S druge strane vjerojatno imaš još dva,tri potencijalna igrača za to mjesto. Možda imaš priliku dogovoriti još bolji posao, s boljim igračem koji će odmah biti pojačanje. Ali njega treba nagovarati ili se možda pregovara još s klubom.

    Biste li vi bili neodlučni?
  • Papastrumf
    10.7k
    a i ako napise covjek iz skupstine da je problem sd da ne moze dovest postenog stopera i to nesto govoriOlmic

    Molim te da mi ne stavljaš riječi u usta. Ja to nisam rekao.

    Neću o nekome suditi prvi dan prijelaznog roka i to na temelju medijskog naklapanja i poluinformacija od nekakvog insajdera. Vidjet ćemo za mjesec dana što se napravilo pa ćemo moći reći nešto više.
  • Jos-Optimus
    854
    Po mojim zadnjim informacijama ćemo imati pripreme, biti će i neke utakmice. Zadnje što se špekuliralo je da će biti igrača koji će biti zadovoljni, a i onih koji neće. Ne znam sve u detalj, ali biti će dolazaka i nekih odlazaka. Zapratite me za još informacija.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Haz moze tu pisat što god zeli bez ikakvih posljedica. mi cemo znati na čemu smo do 1.8.
  • Malimis
    6
    Mi smo Dinamo! Ne trebaš biti neki bivši poznati igrač (jer to naš SD nije), ne moraš imati iskustva ( jer to naš SD nema), ne moraš imati licencu (jer to naš SD nema),jer ti se razno razni agenti uglavnom javljaju sami, ALI moraš imati NOS za igrače, VIZIJU momčadi, a prije svega MORAŠ raditi za klub! MORAŠ znati napraviti novac! Ne možeš galantno mahati tuđim k.. i trošit Dinamove pare! Ako ćemo svoje dijeliti, a kupovati igrače iz 2. francuske lige za 1,3 mil., ne piše nam se dobro. Imamo dovoljno obrazovanih ljudi u klubu koji će znati sagledati financijsko poslovanje. Bitno je da se na kraju zna tko snosi odgovornost, a ne da se opet sve zamagli.
  • emilperska
    4.4k
    Playoff je u zadnjem tjednu kolovoza, prvenstvo počinje za više od mjesec dana tako da je sve je pod kontrolom i mjesta za neku histeriju nema po meni..
    Ono što mi se nikako ne sviđa:

    1. Pozivanje na neku petu kolonu čim se krenulo s nekim kritikama. Bile one opravdane ili ne. Mislim da je broj mamićevaca na ovom forumu (iako sam član godinu i pol, pratim ga 5 godina) bio zanemariv i dok je ovaj drmao klubom, a kamoli sad kad je u Tijuani već neko vrijeme. Ne znam tko bi bio peta kolona i kad će se stat s tim prozivanjem za petu kolonu čim će se upućivat kritika Zajecu i prije svega Mariću, jer ih tih kritika će bit kako rok odmiče vjerojatno još i više. Na kraju krajeva, cijela ova borba je bila oko "višestranačja", pravo na različitost mišljenja i lakše sudjelovanje u odlukama kluba.
    2. Ovaj dio informacija koji se pojavio u javnosti mi se ne sviđa, ukoliko je točan (to će pokazati kraj roka). Pokazuje se neka neodlučnost i ovo sve s Bulatom ispod cijene. Velim ako je istina, a opet ostaje i taj dio kaj je Deda rekao, da pričekamo širu sliku slaganja rostera. Ovako parcijalno (ako je istina još jednom) taj odlazak Bulata pod tim uvjetima mi je tragikomedija. Pogotovo u bankrotirani klub koji vodi mrzitelj Dinama.
  • IstokKa96
    611
    Velika je bedastoća hračkat po klubu i ljudima bez konkretnog argumenta, a posebno temeljem novinarskih naklapanja ili insajderskih informacija.

    Naš najveći problem su očekivanja i ona će biti kamen spoticanja upravo da i dođe S.Ramos :wink:

    Trebali bi se malo sabrati i probati trezveno komentirati jer trenutni SD se uči, a učio bi se i svaki drugi na njegovom mjestu jer možda nikad nismo imali pravog SD-a (možda to nije ni gospodin Marić) sa svim ovlastima i posloženom klupskom hijerarhijom.

    'Danas' to imamo makar papirnato pa pustimo čovjeku neka odradi, nezadovoljnih će uvijek biti, a 'pljuvačnicu' stignemo skupljati do 1.9.

    Pozdrav svim Zonašima (i onima koji se tako osjećaju) ma gdjegod bili!
  • Jos-Optimus
    854
    Ti si napisao oproštajno pismo i sad opet smaraš sa još 2-3 profila. Evo ovako, znam da su ovdje većina baš Dinamovci, ti si Mamićevac, to je jasno, jer tvoje kritike nisu osnovane, to su zamorne jadikovke i optužbe. Otkantaj
  • Facke
    2.7k
    Pripreme pocinju za par dana a mi jos jednoga igraca nisme dopeljali. Ok Torrente je zgleda blizu ubiti ceka se Dinamo da odluci. Prosle lete se je zu kritizerale na se strane da do pocetka priprema transferi trebaju vecinom biti reseni. Nisu. Bume vidli kaj bude.
  • Draž
    1.2k
    ne moraš imati licencu (jer to naš SD nema)Malimis
    Nisam znao da postoji licenca za sportske direktore :chin:
  • Malimis
    6
    Nemam pojma o kakvom oproštajnom pismu govoriš! Mislio sam da svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ako sam išta napisao bez argumenata, slobodno napiši, ali prvenstveno uz dokaze. Mamićevac nisam nikako, ali JESAM DINAMOVAC!
  • Jurki
    9.7k
    cak ne trebaju biti svi transferi zgotovljeni.
    Ako struka smatra da nam treba 6 igraca. Ok. Stima.
    Ali onda dopeljaj od tih 6 ... bar 1-2 do pocetka priprema.
    6 novih igraca je pol momcadi i treba to uigrati.

    Zato se stvarno nadam da bumo ubuduce glavninu šopinga obavljali u zimi. .. i da mozda zbog neuigranosti npr stopera ne zajebemo ligu prvaka i 15-20 milja eura vise u blagajni.
  • mali M
    4.1k
    Ako smo mi Takura Kaneka platili posudbu 400 tis eura, lika koji ne zna engleskiHaza
    Takuro je bio panična kupnja (koja nas je btw spasila na jesen) i to je svima jasno. Isto kako je svima jasno tko je prošle/ih godina štopao i amenovao transfere. Mogli smo imat najačeg SD na svijetu kad ti iz uprave sve štopaju jer oni znaju bolje...
    Isto ne razumijem te odjednom krokodilske suze za Bulatom. Svi vidimo da nije za Dinamo. Kao i mnogi prošle sezone igrao je jer nije imao tko drugi. Ali da mi imamo igrača manje na terenu svaki put kad je on unutra imamo, i ne to nije za istrpiti zato što tu i tamo da neki gol. Tu i tamo vrhunske tekme su odigrali i Perić i Šutalo i Ademi pa i Mahir, Moha, Halil, a o Drmiću da ne govorim pa vidimo što pišu svi o njima. Bulat igra zastarjeli nogomet, ne otkriva se, ne nudi, ne prilazi, ne ulazi u prostor... jedino tu i tamo rokne bombu pa svima padaju bomboni iz usta kad ga se spomene. Nisam za da se riješavamo bezrezonski igrača, ali ovo sad sa prodajom/posudbom Bulata okarakterizirati kao izdaju kluba i šta ja znam kakve gluposti mi nikako nije jasno... Marić valjda prvi puta u životu ima šansu da pokaže što zna, a tu neki pišu da mu je to već treći prelazni rok!?
    Ajde više smanjite doživljaj.. prvi dan roka su neki već za otkaz SD-a.. Gotovo sto posto sam siguran da nema EP da bi već doveli nekog, pa i kapitalca. Imamo nesreću da moramo čekati kako će se stvari rasplest za neke igrače koji su nam zanimljivi jer nisu ni njihovi klubovi glupi da daju igrača prije EP kad bi si mogao možda tamo nabiti cijenu.. Stanite na loptu malo, dajte bar dva tjedna da vidimo šta se događa...
  • Malimis
    6
    Hahahaha, žao mi je. Ipak, ne biste vjerovali, postoje određeni pravilnici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions