• scooniepenn
    2.3k
    Ovdje se većinom ide u krajnosti. Niti je Bulat Baturina, ali bome nije niti neka prevara od igrača da ga se tako potcjenjuje. Koliko se sjećam ovdje je puno veći broj forumaša pljuvao Ljubičića pa je taj isti Ljubo prodan u AEK za 3.5 milje. Je li Bulat lošiji igrač od njega pa da ne vrijedi toliko? Ne bih baš rekao. Drugačiji svakako, ali da Ljubo vrijedi dvostruko ili približno toliko više ne bih se složio. Provlači se teza kako nema boljih ponuda, a ako se ne varam prijelazni rok je tek počeo pa sam malo zbunjen zašto bi ih i trebalo već biti. Ako mi temeljito pratimo i pregovaramo, zašto bi drugi klubovi trebali prvi dan prijelaznog roka jurnuti na glavu u dovođenja.
  • Olmic
    3.2k
    Zasto se potpisao novi ugovor s Bulatom? Ugovor do 2028, u najboljim godinama, a mi ga dajemo besplatno bez obveza kupnje.. odlican posao
  • Daliban
    350
    Ljudi računaju da ćemo prodajama Bulata, Perkovića, Špikića i eventualno Kulena namiriti financije i tako zadržati Baturinu jer su to jedini igrači za koje možemo dobiti preko 1,5 milijuna eura, a da pritom ne slabimo svojih udarnih 11.

    Bulatova posudba je u raskoraku s tom idejom i ljude, pretpostavljam, kao i mene brine što to znači za Baturinu.

    Bulatova posudba je također problematična što zbog kluba u koji ide i njihovog financijskog stanja, što zbog toga što opcija nije obavezna i ne garantira nam nikakav novac na kraju svega. Pritom je i klauzula prenisko postavljena, ispod TM vrijednosti. Bulat nam se ili vraća nakon propale posudbe sa padom vrijednosti ili će se nametnuti u Belgiji koja tržišno kotira mnogo bolje od HNL-a i cijena će mu se utrostručiti, a mi ćemo na koncu dobiti svega 3 milijuna. Ta klauzula je trebala biti postavljena na barem 5 milijuna pošto se već ne radi o obaveznom otkupu.

    Rekoh ranije, načelno nemam nikakav problem da igrače kojima su minute upitne posuđujemo u renomirane lige u kojima im vrijednost može značajno narasti. Problem je što nismo sigurni možemo li zadržati Baturinu bez novaca od Bulata i sličnih, kao i to da je deal, kako ga trenutno razumijemo, jednostavno mlak.
  • Ludovic IX
    6.2k
    ako je obveza otkupa 3 milje, vozi i dovedi čerina za te pare. imaš boljeg igrača za istu lovu. Bulat nije napredovao milimetra zadnje dvije sezone. za prekide cemo se već nekako snaći. ne mozemo drzat igrača u polju samo zbog kornera i sobodnih udaraca a to je njegov doprinos bio većinom
  • Maximo
    333
    https://www.24sata.hr/sport/marko-pjaca-vraca-se-u-dinamo-991053

    Pjaca i Čavlina su realno bil ziceri...pitanje je bilo samo da li ih dinamo hoće...sad ćemo vidit nakon tog da li SD zna dovest koje pravo pojačanje...
  • Facke
    2.8k


    Cekaj prve lecnicki da Pjaca prejde.
  • Ludovic IX
    6.2k
    i oopet pišu bedastoće o 1,5 milja a zna se da je 750 rijeci
  • Maximo
    333

    Ma joj..informirani su manje nego teta na recepciji da...a i ne trude se bit, to je veći problem...


    To je točno da...
  • Droljo
    6.5k
    Zasto se potpisao novi ugovor s Bulatom? Ugovor do 2028, u najboljim godinama, a mi ga dajemo besplatno bez obveza kupnje.. odlican posaoOlmic

    Zašto pišeš kao da je to rešeno i potpisano 100% gotovo? Imaš neki insajd info?
    oopet pišu bedastoće o 1,5 milja a zna se da je 750 rijeciLudovic IX

    Ako se marko odrekne svog dijela
  • Ludovic IX
    6.2k
    ja sam napisao 750 rijeci jer su oni napisali da će rijeka dobit 1,5.. ovo je izmedju dinama i pjace
  • K3p
    132
    Zato da bi srao i širio negativu. Period u kojem je doticni imao informacije o transferima govori dosta o njegovoj poziciji u cijeloj prici oko dinama. A iz iste košare je i Haza pobjego čini mi se na prvu :smile: ali možda covijek ima samo dobre namjere, ne bi mu još sudio
  • Orc123
    6.1k
    A dobro Pjaca je provjerena roba ali iskreno se bojim da ce nam ambulanta opet ove sezone imati puno posla. Nije problem njegova kvaliteta vec zdravlje. Nezz, nekako se bojim da ne zavrsi ko Drmic! U rijeci se igrala 1 tekma na tjedan, bilo je price da ga se stedjelo i na treninzima... Da se razumijemo ovo nije neko kapitalno pojacanje s obzirom na sve cinjenice vezane za Marka ali ja mu zelim sve najbolje u plavom dresu i ono sto mu najvise treba a to je zdravlje!
  • sebenico
    56
    Drago mi je zbog Marka da se vratio - lijevo krilo je dobro pokriveno. Sada treba po kapitalca na desnom...
  • Droljo
    6.5k
    U rijeci se igrala 1 tekma na tjedan, bilo je price da ga se stedjelo i na treninzima.Orc123

    Za toliko nam i treba! Imamo albanezija u naponu snage i stojketa za hnl. A možda i koji mladi iskoči
  • IvanS
    82
    Ovdje se većinom ide u krajnosti. Niti je Bulat Baturina, ali bome nije niti neka prevara od igrača da ga se tako potcjenjuje. Koliko se sjećam ovdje je puno veći broj forumaša pljuvao Ljubičića pa je taj isti Ljubo prodan u AEK za 3.5 milje. Je li Bulat lošiji igrač od njega pa da ne vrijedi toliko? Ne bih baš rekao. Drugačiji svakako, ali da Ljubo vrijedi dvostruko ili približno toliko više ne bih se složio.scooniepenn

    Meni nije jasna samo jedna stvar, zašto se čovjeka nije prodalo u zimskom prijelaznom roku kada je Rangers nudio 5,5 milijuna, a još k tome potpisali smo s njim novi ugovor.

    Ako ga se vidi u kombinacijama kao prvotimca, onda OK, daj mu da igra (a nije baš igrao).
    S druge strane, svi smo u očekivanju Vrbančića, Pavića, Stojkovića, Baturinu ne bismo prodavali itd.
    Da li će Bulat igrati?

    To da su uvjeti posudbe nikakvi, to stoji. Ali treba vidjeti i drugu stranu priče, treba li ti taj igrač.

    E da, a Gnezda-Čerin? I što ako se njega ne dovede, da li SD ima spremnu neku drugu opciju?
    To znači dodatno još jedan igrač u rosteru u veznom redu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions