• Draž
    1.2k
    Postoji "Pravilnik o dozvolama za rad nogometnih trenera i registracijama za vođenje ekipa u natjecanju te dozvolama za rad sportskih direktora i voditelja škola nogometa"
    Licenca za sportskog direktora ne postoji.
  • emilperska
    4.4k

    Ne znam tko se sad krije iza tog nicka više. Brkam njega i onih 50 novih od istog lika. Nešto kao Mate Taraba u Bitangama. Ali za bit SD, moraš imat nešto od ovoga:
    slika.png

    Pretpostavljam da naš SD ima neš od ovoga. Nije mu ovo prvi posao, a bio i je igrač koji je rano završio s karijerom pa je imao vremena ispolagat.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Draž Hahahaha, žao mi je. Ipak, ne biste vjerovali, postoje određeni pravilnici.Malimis

    Koji su to?
  • Draž
    1.2k
    Pretpostavljam da naš SD ima neš od ovoga. Nije mu ovo prvi posao, a bio i je igrač koji je rano završio s karijerom pa je imao vremena ispolagat.emilperska

    Marko Marić koliko sam upućen ima UEFA PRO licencu, dakle dovoljno za obavljanje "posla sportskog direktora". A i ako sam pogriješio da još nema UEFA PRO, onda je apsolvent na istoj što je također dovoljno prema pravilniku.
  • emilperska
    4.4k

    Logično.. Čovjek s karijerom završio s 28 godina radi teške ozljede, od tad je kroz mjesta pomoćnika i skauta stekao uvjete i sigurno ispolagao sve..
  • Draž
    1.2k
    Ne znam tko se sad krije iza tog nicka više. Brkam njega i onih 50 novih od istog lika.emilperska

    Riješit će ga administracija brzo, uvjeren sam. Tj.riješit će se on sam kao i mnogo puta dosad.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Oke ljudi demokracija je, i razumijem i slažem se u potpunosti da je loše ako je istina što Haza govori.
    Ali, koliko imate godina da vjerujete svakome na riječ, nemam ništa protiv Haze i njegovih postova, ali ništa od ovih informacija nije službeno i tu se nagađaju kojekakvi modeli posudbi. Mislim, kužim da se nešto prokomentira, ali nisam čitao ovu temu od jučer popodne i evo sad već pola sata čitam da bi prošao sve propušteno, a svaki drugi post je pljuckanje po transfer politici, a trenutno je 27. lipanj. Mislim da stvarno hrpa vas pretjeruje.

    Da ne bi bilo da sad ja tu branim nekog, ne branim nikog i prvi ću dat kritiku ako se obistini Hazina tvrdnja o besplatnoj posudbi Bulata.

    Ali, samo hoću reć da ste prehisterični i prekritični, a još prijelazni rok praktički nije ni počeo…
  • Droljo
    6.4k
    do ponoci ide 15-16 stranica, a do jutra 25-26IstokKa96

    15 stranica. Razočaran sam. Tolike
  • Malimis
    6
    Mislim da nema! Vrlo lako se provjeri.
  • Papastrumf
    10.7k

    Ima. Znaš otvoriti 50 profila, a ne znaš guglati običnu informaciju? Da se ne ljubimo...
  • badjibadara
    2k
    Riješit će ga administracija brzo, uvjeren sam. Tj.riješit će se on sam kao i mnogo puta dosad.Draž

    Bar je ovaj put spojen naziv nicka sa karakterom.
  • IvanS
    79
    Naravno da je ta stavka morala biti uglavljena.
    K tome nadam se da je otkup bar 5m.
    Nogo

    Koliko smo ono dobili novca za Ivanušeca? Reprezentativca i standardnog člana prve postave koji je imao zapaženih rezultata i pogotovo tu zadnju sezonu.

    A Bulat? Pa on čak nije niti standardan u prvoj postavi... Odakle 5 milijuna?
    Mislim, mi bismo da je to i 15 milki ali ne ide. I nije realno.
    Ako nam već ne treba, ako malo igra a sada još hoćemo i nekoliko mlađih igrača forsirati, onda nam je njegova plaća teret i treba ga prodati i za 2 milijuna ako netko ponudi.

    Ili ga stavljaš u postavu i treba ti kao igrač. Nema druge.
  • Droljo
    6.4k
    riješit će se on sam kao i mnogo puta dosadDraž


    Jel to ona legenda što nam je obećao zrušat forum?
    E sad, ili nema love za anonimuse ili mu je žao jer neće imati gdje pisati.
  • Draž
    1.2k
    ili mu je žao jer neće imati gdje pisati.Droljo

    Ovo drugo... neće imati gdje hraniti svoj ego
  • Žan
    146
    Da se mene osobno pita ja bi Bulata pustio u ovoj kombinaciji, on(550k) i Bosko(ove sezone 800k,rast place 10% do isteka ugovora ima) imaju milju i 350 tisuca eura place dok Bulat ostaje u klubu ili ce bit kupljen, sto osobno ne sumnjam da ce ga Standard otkupit,nama je cilj oslobodit klub ovakvih bolesnih ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions