• Crusades1986
    10.3k
    poslušaj dedu i odi pojebat nešto.

    Nije problem istina, problem je kaj si neopisivo iritantan, dosadan i naporan
  • emilperska
    4.4k

    Nije točno..
    Evo ti članak s početka 2021. (prije 3 godine, i više) gdje Marko Marić polazi za UEFA PRO LICENCU.

    https://hns.family/vijesti/22456/polaznici-nogometne-akademije-sudjelovali-na-uefinom-seminaru/

    A i njemu nije nužna UEFA PRO za ovo što radi taman i da nije položio do 2024..
  • Paggini
    11k
    Nisam ovu temu citao tri dana, vidim da se natuklo valjda 400 stranica u medjuvremenu i prvi post koji vidim je od tipa koji je permabannan i napravio novi account da se obracuna sa svima ahahaha, jedan TRASFERI RASPRAVE evergreen.
  • Dudu9
    602
    Kod Bulata ne problem ako mladog igrača salješ na posudbu di ne dobiješ nikakve novce za to a i pitanje hoce igrat i kakav ce se vratit, isto tako smo mi uzeli na posudbu Kaneka platili 400k koji je stariji igraca od Bulata, Japanci su barem dobili neke novce za posudbu
  • marcio amoroso
    34k
    Meni je samo bitno da se dovodi kvaliteta, a ne kvantiteta. Potpisao bih da nam dođe jedan top stoper koji je uistinu pojačanje i da je to to što se tiče prijelaznog roka. Radije to nego da dođe 6 igrača za koje nismo sigurni šta od njih očekivati.
  • Droljo
    6.5k

    Frende propuštaš prelijepu histeriju i kolektivno ludilo. Nemoj se zajebavat i da ti se to ponovi...
  • Paggini
    11k


    A jebemu mater sta se dogadjalo, daj neki siže...
  • Dudu9
    602
    da to je jedina prava politika transfera bolje 2 za prvih 11 nego 6 rezervi
  • Droljo
    6.5k

    U jebote. To da oformimo tim stručnjaka iz područja psihologije, psihijatrije i valjda socijologije neam pojma dali bi mogli to sažeti u par redaka. Uglavnom ekipa luduje jer bulat ide za đaba u liege (nigdje porvrđeno) a imali smo ponude od 5 mil za njega (isto nigdje porvrđeno) pa kak osijek doveo prvi dan 4 igrača a mi ništ pa dođe ban, banana, mali miš sa svojom istinom. Kolega orc još uvijek suzdržan (svaka čast) i tak. Već sam rezno rakiju i dve pive tak da mi je sam do zajebancije... I sad mi je nedoumica da nastavim pit ili otić na plažu. Dete bi na plažu, možda da si ponesem par pivi i unučić dole pa ubijem dve muhe....
  • rioda
    3.5k
    Viber ima dobru opciju da ti izbaci sažetak razgovora u grupi ako propustiš 5 ili više poruka, trebalo bi to i ovdje uvesti :grin:

    Uglavnom, insajderska informacija je da dajemo Bulata besplatno na posudbu u Standard, a besplatno im dajemo i Šutala uz postotak budućeg transfera, a problem je u tome što je tamo trener Leko kojem je Marić bio pomoćni trener pa je nastala histerija da mu pogoduje. Sad smo već na tome ima li Marić potrebu licencu za poziciju SD.

    Nekako mi se čini da neke menadžere smeta Marić na toj poziciji, očito su se odbili neki dealovi, propali postoci...
  • Mr Anderson
    6k
    Oduvijek mi je ova tema bila smiješna i histerija koja bi nastajala i prije početka prijelaznog roka, a širili je uvijek jedni te isti. Izbjegavam puno pisati jer mislim da nije kasno za pojačanja, a i sam imam neke informacije (ne kao licencirani insajderi ovdje) radi kojih smatram da nema mjesta panici...još.
    Ono što me smeta je branjenje svake odluke ljudi koji su sad u klubu onda kad je svakom jasno da je nešto krivo pa se čak pribjegava starom dobrom etiketiranju kolega koji su prvi ukazali na nelogičnosti. Pa imamo situaciju gdje se opravdava besplatna posudba Bulata klubu koji je u teškim financijskim problemima na način kao...Bulat je bezveze, nije za Dinamo, trebamo ga se ionako riješiti i slični biseri. Dajte malo, koga vi jebete, pa nisu ljudi glupi i slijepi da će pušit takva sranja.
    Ako se ispostavi da je točna informacija o uvjetima posudbe Bulata onda je netko gadno zajebo i mora potegnuti dobre argumente kako bi dokazao da to nije na štetu kluba.
  • Paggini
    11k


    Rasprava od 400 stranica i permabanovi jer MOZDA posudimo dva igrača na ogromnim ugovorima koji nece igrati iduce sezone, histerija jer osijek dovodi neke poluigrače, vjerojatno je negdje ubacen i hajduk kako cilja vrhunske igrače....

    TRANSFER ROK JE POČEO DRAGI MOJI!!! Uzivajmo svi u iduca dva i po mjeseca!
  • scooniepenn
    2.3k
    Mislim da treba stati na loptu i ne histerizirati, već objektivno sagledavati stvari. Ne vidim problem da se ljudi ne slažu, jer u krajnju ruku ovo je forum. Detalje transfera Bulata i Šutala još nemamo, ako se uopće i dogode, pa je trenutno sve rekla kazala. Pravi sud ćemo moći donositi kada isti bude/budu realizirani. Ono što mislim da možemo propitivati već sada je potencijalno ulazak u bilo kakve aranžmane s klubom koji igrače ne plaća, a to Standard definitivno je i od toga ne treba bježati.
  • Droljo
    6.5k
    Nekako mi se čini da neke menadžere smeta Marić na toj poziciji, očito su se odbili neki dealovi, propali postoci...rioda

    Ovo bi bila pobjeda svih pobjeda i baš si me razveselio sa tom idejom! Bravo :cheer:
  • BluePhone67
    3.5k
    Suština svega je da Dinamo polako ali sigurno zatvara pipu za razne managere i njihove poluproizvode koje nam žele uvalit po masnim cijenama kao i za one koje su nam već uvalili pa ih se mi rjesavamo da ih skinemo sa plaće...Uglavnom, u jednom i drugom slučaju za managere ova situacija nije pogodna pa tako imamo ovo što imamo danas, a to je histerija tko će koga dovesti i od koga, umjesto da je jedina mjerna jedinica Sportskog sektora uspjeh i rezultati na terenu, a to ćemo znati tek na kraju sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions