• Orc123
    6k
    Iskreno meni je malo glupo da Zajec mora amenovati svaki transfer!? Koja je onda uloga Marica? Pogotovo ako stvarno istina da Zajeca nema stalno u klubu i nije prisutan. Tko ce onda preuzeti odgovornost ukoliko se odradi lose prijelazni rok, Maric ili Zajec? Ja sam mislio da je Zajecova uloga da nadgleda, da daje prijedloge, svoja zapažanja a ne da amenuje transfere? Sta ce nam Maric onda uopce, tako su mogli onda traziti i skauti igrace a Zajec amenovati...onda nam ne treba SD. Ako je to istina onda mi se ne sviđa kako je to zamisljeno....
  • austrijanac
    2.9k
    Meni je žao što se ovakve stvari događaju (ako je istina) u vrijeme prvog, samostalnog, Našeg, Dinamovog ljeta. Sve stvari će biti pod povecalom i svi će nas promatrati.

    Ne moram ni spomenuti da će kritike i salve uvreda krenuti prvom prilikom, stoga se nadam, da i ako jesu stvari istinite za Zajeca i Marića, da će se uozbiljiti i krenuti.
  • hardek
    1.8k
    Bulat od navodne ponude 4-5 milijuna eura na zimu od Rangersa, do posudbe s mogućnošću otkupa 5 mjeseci poslije. Uff...
  • Juznjak
    3.3k
    Bojim se da nikad više nećemo dobit ni približno dobru ponudu za Bulata kao na zimu. Naravno, ako su one informacije tijekom zimskog prijelaznog roka bile točne. On će postat još jedan igrač kojeg se ne možemo riješit, a pogotovo ako ga krenemo posuđivat, u tom slučaju cijena će mu samo padat, a i ne vjerujem da će rasti broj zainteresiranih, dapače očekujem da će padat. Jednostavno ne podnosim vezne igrače koji će izgledat dobro na terenu samo u slučaju da drugi sve rade za njih, a trebalo bi biti upravo suprotno.
  • GOAT
    140
    Ovo s Bulatom ne želim ni komentirati, slati igrača na posudbu, kojeg si platio 2.5 mil eura, je suludo, ili prodaja, ili ostaješ tu.Haza

    + ako je stvarno postojala ona ponuda Rangersa od nekoliko mil, pa mu onda produzis ugovor i opet odlazi..
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Eto ipak nista ne valja, ajmo kljuc u bravu, jedan trofej u st drugi u ri i zivio.
  • mali M
    4k
    ja znam da tu ima par dečkiju sa dobrim informacijama, ali jedva sam došao do kraja teme... u jednom trenutku se toliko ispljuvalo Zajeca, Marića i Dinamo za kakve katastrofalne transfere su napravili, a ja panično otvaram SN i listam po temama i skužim da mi još uvijek nemamo nikakvu potvrdu za ništa jer iz kluba ne curi ko inače, a tu već pokopali cijelu novu upravu.. Pa dajte ajmo bar još koji dan pričekati da bar krene prelazni rok, pa ćemo svaki dan komentirati neke odluke..
    Jedino se slažem za feeder klub... to smo već morali riješiti.. ali, opet, i to neznamo ništ nego pretpostavljamo jer je tišina...
  • Olmic
    3.1k
    a gle @Haza ima konkretne info. Imamo tu @Pop corn koji moze demantirat
  • Captain America
    15.1k
    Jučer je Blažičko rekao odličnu rečenicu. Dinamo nije vježbalište. Krznar i Jovičević su talentirani treneri i nisu uspili ovdje. Bišćan ima ime i prezime i nije uspio ovdje.

    Marić ima talent za biti nogometni djelatnik, ali po ovome što piše kolega s dosad točnim insajderskim informacijama, ovo mu je preveliki zalogaj. Ako prijelazni rok bude fail, treba odmah dovesti provjereno ime za SD, a nek Marić sazrijeva uz njega.
  • Maximo
    323


    Po tome..Zasad mi se čini koda čovjek hoće složit momčad od trećerazrednih igrača koji su ili free ili koštaju neku siću...ni jedno pravo pojačanje na vidiku...
  • MarK
    322
    opće poznata stvar da kod nas liječnički traje 15-20 dana. Strpimo se još koji dan bit će to
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ja sam cuo neki info da bi neka prava pojačanja trebala doci u drugoj polovici kolovoza....
    Jer je tesko ocekivati od takvih igraca da sad izaberu bas Dinamo, uvijek i oni odugovlače, vagaju i cekaju sto vise ponuda da mogu izabrati ono sto misle da im je najbolja opcija....

    Tako da ne znam
  • Haza
    1.1k
    Raul Torrente ništa ne pretpostavljam, nego znam da je usmeno dogovoren transfer prije dva tjedna, i eto procurilo je, te famozne priče da ne curi iz kluba, ma daj molim te. Pa saznam od menadžera igrača, ni ne treba mi nitko u klubu.
    Nije nitko posrao Zajeca i Marića.
    Ja prenosim konkretno ono što tržište govori, a govori da u Dinamu i dalje vlada nesigurnost, da se i dalje sporo donose odluke, i ne ja, ne netko s foruma, nego ozbiljni menadžeri i igrači su to počeli zamjerati ovoj Upravi.
    Što se tiče filijale, to je prva ozbiljna greška uprave, svim klubovima slabijim su već počele pripreme, i očito smo zakasnili s tom pričom.
    Ponavljam, prenosim govor i šuškanje tržišta, iako znam i stanje u klubu, zato sam i napisao da vlada nesigurnost na svim poljima.
    Nije sad ovo razlog da napišemo sto ljutih poruka, da se sve ispraviti, ali moje je pravo da prenesem bilo tržišta.
  • Laugreano
    1.7k
    Pa to je sasvim logicno, da najprije rijesavas takve igrace. Kapitalce prije kolovoza zaboravite.
  • mali M
    4k
    a gle Haza ima konkretne info. Imamo tu @Pop corn koji moze demantiratOlmic

    znam, zato sam i rekao da im tu dečkiju sa dobrim informacijama, ali se ne slažem s tobom da bi itko iz kluba tko je na Zoni trebao sad tu demantirati forumaše dal su u pravu ili ne, pogotovo jer se radi o tajnim podacima koji mogu upropastiti transfer.. Vjerujem da su u klubu svjesni svega ovoga što mi pišemo i da se nešto radi iza zatvorenih vrata, ali pravu kritiku ću počet udarati ako se do 15.7 ne dogode ozbiljnije stvari. Pod ozbiljnije mislim da se riješi Petkov status i dovede bar jedno pojačanje. Al baš pojačanje za koje već svi znamo definiciju. Što se tiče viška, nemam problem da se dovode i prinove, ali po sistemu 1 za 2. Znači možemo doveset jednu prinovu/potencijal kad se riješimo 2 iz popisa viška/otpisanih...


    Haza nije tebe moj post išao uopće osim pohvale da ima par dečkiju sa dobrim info i za filijalu. Ovo za kenjanje po Mariću i Zajecu nije išlo tebe, nego nisam bio na temi par dana pa se nakupilo 10 stranica i oko 7 stranice ekipa piše da je Marić za sada napravio katastrofa trasfere u ovom ljetnom roku. Na to sam se referirao... Ostalo se slažem s tobom, samo sam si dao rok od barem još dva tjedna prije nego iskomentiram anemičnost...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions