• Daliban
    154
    Da ako ima nisku vrijednost. Ako ima vrijednost preko 15m cisto sumnjam. Navedi mi neki primjer. Osim ukrajinca.Laugreano

    Puno gluplji igrači svako ljeto prelaze za 30+ milijuna. Ovakve ponude od tih preprodavačkih klubova koji nas žele preveslati kao majmune i onda bez ikakvog ulaganja preprodati igrača za 3x iznos nakon samo jedne sezone treba poslati u pm. Isto kao i kada nam je Šahtar nudio slične novce, oni su željeli napraviti identičnu stvar.
  • blue heart 72
    1.5k
    Nemam naviku komentirati ta sva novinarska naklapanja u to (pred)transferko vrijeme, ali pošto se već toliko puta ponavlja ta teza o Šotičeku, nadam se da nije nikome ni u primisli istresti taj iznos koji se spominje za njega. A kaj se tiče nekog interesa Basela za njega, ovdje u Švici nije u apsolutno nijednom mediju bila neka poveznica između njega i Basela.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Odakle je uopće poteklo to da bi mi za 3 milijuna eura kupili tog Šotičeka? Sve mi sluti na to da je netko davno bubnuo cifru i sad se to non stop razvlači ko žvakaća guma... Ako ima istine u tome, ludost bi bila dati toliki novac za njega.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Daj neki primjer "glupog" talentiranog igraca koji je otisao za preko 30. Prica o Sahtaru nije tocna, mislim da je netko ovdje rekao da nikakve ponude nije bilo.
  • Droljo
    6.2k
    da bi mi za 3 milijuna eura kupili tog Šotičeka?Blueshadow86

    Može iste sekunde kad prodamo baturinu za 30+ mil.
  • MarK
    312
    Sudakov po meni gotovo identičan igrač kao Martin, a barata se ciframa od 50-60 mil. To nije normalno. RBL je za male novce već dobio od nas 2 top igrača i sad opet ide na sigurno. Bez 30 fiksno nek se ne javljaju
  • Captain America
    15.1k
    Ne zaboravite da trećina transfera ide Baturini. Znači ostalo bi nam oko 12 milijuna za jednog od najvećih talenata u generaciji :monkey:
  • Daliban
    154
    Baš to. Ne bi ni proračun zatvorili, a popušili bi HNL.
  • Daliban
    154
    Sudakov po meni gotovo identičan igrač kao Martin, a barata se ciframa od 50-60 mil. To nije normalno. RBL je za male novce već dobio od nas 2 top igrača i sad opet ide na sigurno. Bez 30 fiksno nek se ne javljajuMarK

    Odličan primjer, ali nisu željeli da navedemo Ukrajince jer su znali da je to očigledan pik. Sudakov je bolji paser od Baturine, ali Baturina je mnogo bolji i dinamičniji nosač i dribler.
  • Droljo
    6.2k
    Ne zaboravite da trećina transfera ide BaturiniCaptain America

    To treba izregulirat sa novim ugovorom (ako se može) po kojem bude imao puno veću plaću. Znaju oni da ga bumo prodali sigurno. Živimo od toga. Tak da dugoročniji, jači, ugovor im može samo dobro doći. Sigurnu lovu dobiju odmah.
  • Haza
    1.1k
    Baturina sad vrijedi 20 milja, ni cent više, vrijedit će više kad ga Dalić krene cijeniti u repki, i kad dobije zasluženu minutažu u repki, ili ako ove sezone s Dinamom u Europi napravi iskorak.
    Olmo je bio najbolji igrač Europskog prvenstva u 21, španjolski reprezentativac, odličan u LP, i čak ni Mamić ga nije mogao utopiti za više od 19 mil eura plus bonusi, što su transfer doveli do 35 milja eura.
    Iako, Zvone Boban je osobno ponudio Mamiću od Milana ponudu 25 milja eura fiksno, i Olmo i Bara su to odbili, jer smatraju da Leipzig bolje razvija mlade igrače. Gvardiol je otišao u Leipzig za 16 milja plus bonusi, a Leeds je nudio 22 milje eura i 20 posto od idućeg transfer (cijeli transfer ne profit), i Gvardiol je rekao ili Leipzig ili ostajem još sezonu u Dinamu.
    Dakle nisam rekao da će Dinamo prihvatiti ponudu, samo sam rekao da je Leipzig preko menadžera pustio tu ponudu u eter, a nadam se da je Dinamo i igrač neće prihvatiti, jer po meni je Baturini idealno ostati barem do zime u Dinamu.
  • Laugreano
    1.7k
    Sudakov po TM vrijedi 35M, standardni je reprezntativac i odigrao je 15ak utakmica u LP. Olmo kad je odlazio je imao puno bolje reference od Baturine. Vrijeme Baturine tek dolazi. On mora ove godine postat standardni reprezentativac.
    Plus je sto ima ugovor do 06.2028
  • Daliban
    154
    Sudakov po TM vrijedi 35M, standardni je reprezntativac i odigrao je 15ak utakmica u LP. Olmo kad je odlazio je imao puno bolje reference od Baturine. Vrijeme Baturine tek dolazi. On mora ove godine postat standardni reprezentativac.Laugreano

    Sudakov igra za Ukrajinu. Olmo ti je odličan primjer, bolje reference od Sudakova pa smo opet dobili kikiriki gledano u usporedbi sa ciframa koje se dijele uokolo. Nema napretka ako se to ne prereže. Naši izlazni transferi moraju rasti, u suprotnom ne možemo pokriti rast cijena na tržištu sa kojeg i sami kupujemo.
  • rioda
    3.4k
    To treba izregulirat sa novim ugovorom (ako se može) po kojem bude imao puno veću plaću.Droljo

    Sumnjam da će pristati na 200 tisuća eura veću plaću i time si izbiti 7-8 milijuna eura od transfera. (Ne samo on, nego i menadžer, a znamo koji je)

    Takav ugovor, tko god iz kluba da je to potpisao, to je za zatvor
  • scooniepenn
    2.2k

    U dijelu gdje uspoređuješ Baturinu s Olmom si jedino zaboravio činjenicu da je Olmo otišao u 1. mjesecu 2020., dakle prije skoro 5 godina i da bi tada za 6 mjeseci ušao u zadnju godinu ugovora. Uzimajući u obzir inflaciju i trajanje ugovora stvari se ipak ponešto mijenjaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions