• Orc123
    5.9k
    kad smo tocno doveli kapitalca na kraju prijelaznog roka....? Svake godine se povlači isto i onda dovedemo nekog na silu...
  • Captain America
    15.1k
    kad smo tocno doveli kapitalca na kraju prijelaznog roka....?Orc123

    Kolega jeste prespavali kapitalce Bjorkana, Sinkgraveena, Amavija, Kviačenka, Pierrota, Mensaha i Doekhija?
  • Facke
    2.7k
    Pa opce ne mora cureti iz kluba. Dosta se sazna prek agenta.
  • Captain America
    15.1k
    Pa opce ne mora cureti iz kluba. Dosta se sazna prek agenta.Facke

    Smiješne su uopće priče o tome da niko nigdje ne sazna za transfer prije objave kluba. Daleko veće ribe od Dinama ne mogu u tajnosti odraditi transfer, a Dinamo će biti avangarda pa pokrenuti novi trend...
  • Laugreano
    1.7k
    A jakih kapitaca, osim Doekhija. Bas smo puno propustili.
  • Nogo
    1.6k
    Vidim da su reprezentativci stigli u Zg. Nadam se da će bar Pjaca ostati danas i da bude liječnički, slikanje i predstavljanje.
    Da se malo forum ekipa smiri.
  • Jurki
    9.6k
    Meni vec polako ovo pocinje izgledati na reprizu proslog ljetnog prijelaznog roka.
    Kak je vec netko napisal..feeder club nije rijesen.
    A s obzirom da su pripreme manjim klubovima pocele.. 99 posto vjerojatnosti da to pitanje nece biti rijeseno.
    Isto tak s igracima ako se neckamo i ne znamo al bi piskili ili kakili.. na kraju bumo zglajzali.
    Maricu ako je sportski direktor je trebalo dati otvorene ruke i da radi kak misli da je dobro.

    Pripreme pocinju za par dana a nije se napravilo nist. Ak je s Torrenteom dogovoreno prije dva tjedna onda je trebalo ici u realizaciju.
  • GOAT
    123
    Pa opce ne mora cureti iz kluba. Dosta se sazna prek agenta.Facke

    Govorilo se o tome da sam klub nece izlaziti u javnost sa nikakvim imenima, pozicijama koje trazimo itd.. sve ostalo je na managerima i igracima koliko ce drzati stvari u privatnosti
  • rioda
    3.4k
    Stvar je u tome da je klubu u interesu da se ne izlazi u javnost s takvim informacijama, a menadžerima je interes upravo suprotno. Najbolji primjer je Gnezda Čerin
  • mali M
    4k
    Meni vec polako ovo pocinje izgledati na reprizu proslog ljetnog prijelaznog roka.Jurki

    ali kako Jurki? Pa nije još ni krenuo prelazni rok, priča se od pojačanja do besmislenih pojačanja po novinama... Po čemu izgleda kao repriza prošlog ljetnog prelaznog roka osim po datumu?
  • Captain America
    15.1k
    Maricu ako je sportski direktor je trebalo dati otvorene ruke i da radi kak misli da je dobro.Jurki

    Po svemu što se može saznati i ima potpuno otvorene ruke. Problem je da on sam u sebe nije siguran. Dogovorio je Milanovića i onda na još ko zna koliko strana pitao za mišljenje. Jbt ko da je australska liga zatvorena ko sjevernokorejska pa da ne možeš doći do snimki utakmica da se uvjeriš je li to to ili nije. Postoje agencije koje odrade provjeru igračeva karaktera.

    Onda je stisnuo ruku s igračem 10.6., a taj igrač 26.6. nije siguran hoće li potpisati ili ne za Dinamo.

    Jako neozbiljan pristup poslu, a pitanje je kad će mu se ponovno otvoriti ovakva mogućnost.
  • Omake
    51
    Po FBRef, igrači sličnog profila kao Torrente i njihova max vrijednost tijekom karijere.


    Cristhian Mosquera Valencia 30
    Duje Ćaleta-Car Lyon 25
    Raúl Albiol Villarreal 18
    Chadi Riad Real Betis 15
    Robin Knoche Union Berlin 12
    Caleb Okoli Frosinone 8
    Abdel Abqar Alavés 7,5
    Jorge Herrando Osasuna 6
    Ardian Ismajli Empoli 3,5
    Víctor Chust Cádiz 3
  • GOAT
    123
    Raúl Albiol Villarreal 18Omake

    Prodano
  • Jurki
    9.6k
    Po čemu izgleda kao repriza prošlog ljetnog prelaznog rokamali M

    Opet budu pocele pripreme a zeli se dovesti 6 igraca. Kak i kad se ti igraci planiraju uigrati s ostatkom ekipe?
    Ajde da su dovedena 2-3 igraca do priprema pa u redu.

    Po svemu što se može saznati i ima potpuno otvorene ruke. Problem je da on sam u sebe nije siguran.Captain America

    Kak je bilo u prijasnjim postovima napisano da Zeko treba amenovati svaki transfer.. te ako je konstantno u Grckoj.. kak da se nekaj zgotovi?
    Ako je to tocno da se mora cekati Zekino amenovanje svakog posla.

    Previse toga se sjebalo prijasnjih godina i ove godine jednostavno vise nemamo pravo na jos jedan kiks prijelazni rok.
  • KaJJe
    72
    Pročitam Špikić ide, zamislim si Šotiček i neko top desno krilo i naglo prelazim iz pesimizma u optimizam. Čitam dalje i vidim da se i dalje posluje kak se poslovalo. Najviše me smetaju ove "insajderske" radi se u tišini, sve je pod kontrolom, a po nekim pričama iz svakakvih izvora je u stvarnosti sve daleko od organiziranosti. Svako vuče na svoje i ne zna se ko pije, a ko plaća.
    Haza ti mi se činis ko ok lik jer valjda to sve pišeš jer ti je stalo. Samo kaj budu danas Sportske opet imale o čemu pisat...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions