• CUCAK
    95
    na kojem se klubu zoran mamic ucio prije nego je postao SD Dinama, bas jako cudno kako se to smeće njega nije sjetilo kad je nabrajao
  • Nino Bule
    12k
    Meni jedino smeta ovo s filijalom, pa daj dogovori nešto makar sesvete i drugu hnl, jos jedna godina bez filijale je propast za klub
  • Mr Anderson
    5.9k
    Ne znam zašto se nebi smjelo kritizirati Zajeca ili Marića ako nešto ne valja. Pa nisu svete krave. Ako se ispostavi da je nešto krivo rađeno, zna se tko za što snosi odgovornost. To smo i tražili, demokratskim putem su izabrani, ali ne znači da su amnestirani od kritika jer su naši. Prošlo je 100 dana. Ako je istina što kolega piše da nam se klubovi sami nude za suradnju onda treba objasniti zašto to nije riješeno. Jeli zbog financija ili nesposobnosti. Ili ako je igrač dogovoren prije dva tjedna usmeno, a nitko još nije finiširao transfer.
  • Daliban
    155
    Za filijalu je u onom spomenutom slučaju jasno da ne želimo preuzeti klub. Glavna misao vodilja ove strukture je rezanje troškova i održivi razvoj pa doslovno preuzimanje nekog slovenskog kluba nema šanse da bi prošlo taj filter. Slažem se sa Hazom da bi to strateški za Dinamo bila najbolja opcija, ali u Dinamu vjerojatno žele i ovce i novce po tom pitanju, a tu već ozbiljno natežemo realne mogućnosti. Nitko nam upravljanje svojim klubom neće prepustiti besplatno.
  • Nino Bule
    12k
    Nema problema ne zeli preuzet klub, onda ides u drugu opciju ali je zavrsis do 1.7.
  • Orc123
    5.9k
    Napravil sam jednu malu analizu stranih igraca dovedenih van klubova HNL i igraca dovedenih iz hnl + hrvati dovedeni van hnl u zadnjih 10godina..znaci mi smo na HNL igrace sa igracima Hrvatima iz vana potrosili 58mil eura a u tom periodu zaradili 98mil eur...na strance van hnl smo potrosili u zadnjih 10godina 17,5mil eura a zaradili 54mil eura....znaci u plusu smo gotovo pa isti iznos....razlika je 2-3mil eura a ulaganje je bilo 3 puta vece. I s tim da smo platili 18 stranaca a ovih iz hnl i hrvata van hnl 35....ogromna razlika!

    Zelio sam napraviti tu analizu iz razloga jer su uvijek stranci prvi na tapeti i uvijek pod povecalom kako su najveci promasaji upravo oni a s druge strane realnost je totalno suprotna.

    Najvece smo novce zarađivali na igracima iz vlastite skole.

    Najskuplji stranac kojeg smo doveli van hnl je bio Fernandez koji je i otisao za indentican iznos. Uvijek se od stranaca ocekuje vise a ulaze se malo. Najskuplji stranac zadnje 3-4 godine nam je bio Rasmus Lauritsen kojeg smo platili 1,8mil eura i btw. Na kraju prodali za 2,5mil eura.
    Mi od Rasa nismo doveli iz vana igraca skupljeg od Maxa a ocekujemo da takav igrac bude instant pojacanje i zamjena za Sutala, a sam Bog zna koliko je kritiks pobraonda bi na kraju ipak pokazao da je igrac za Dinamo. A s druge strane za te iznose smo dovodili razne Leskovice, Kastratije, Jurice, Cabraje, Stefulje, da ne spominjem uopce Bockaja, Sutala a i one koji su jos u klubu s nikad nisu opravdali ulozeno...

    Bas si uzeo vremena pa da vidim. Mi ko da ne smijemo dovest igraca izvana sa nekim pedigreom ko da se bojimo vani potrositi par milja eura vec samo i iskljucivo to mora biti hnl ili hrvatski igrac, ocito jer se bojimo kritika.
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    29
    Sergio Ramos Garcia dobrodošao!
  • don
    2.4k
    Bienvenido, Sergio

    :rofl:

    IMG-0650.jpg
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Osvrtnikove prognoze su dosad bile u prosjeku manje točne od prognoza Zorana Vakule.
  • Patrik11
    128
    sprda se covjek malo
  • Daliban
    155
    Neymar sljedeći. Na rehabilitaciju kao Perišić.
  • don
    2.4k
    evo sad zahvaljuje Luki Modriću koji je obavio ozbiljan posao i preporučio Zagreb Ramosu

    :sweat:
  • sanjinlego
    2.4k


    On je iz Rijeke, jedan od igrača Dinama je njegov dobar prijatelj. Iako on to negira ali vrlo lako se može provjeriti.

    Također, piše sve i svašta, i da budem iskren .. gori su mi oni koji ga prate, komentiraju i klimaju glavom na njegovo.
  • Lynx17
    2.8k
    Šta se tiče Baturine, isto info, Red bull Leipzig je spreman za njega platiti 19 milijuna eura, i dati relativno slične bonuse kao i za Olma. Ali o tome se trenutno ne razgovara (info za novinare), ali oni su u menadžerske vode pustili ovu info, i sad opipavaju reakciju Dinama.Haza


    Ovo ide s informacijom da je Man City navodno u pregovorima za Olma.

    A tu je onda i ta prica o % Olmovog transfera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions