• Daliban
    227
    Takav ugovor, tko god iz kluba da je to potpisao, to je za zatvorrioda

    Pozitivna je stvar barem što imamo manji impuls za prodajom.
  • Laugreano
    1.7k
    Baturina ne igra nigdje.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Kad već spominjemo Goricu, dodajmo da će, uz Jakova Gurlicu, tamo na posudbu i Toni Majić. Možda i još netko od mlađih Dinamovih igrača.

    U igri su, navodno, dva kluba, a kako doznajemo Bulat je najbliži belgijskom Standardu. Bivši Hajdukov trener Ivan Leko cijeni Bulatove igračke karakteristike i ako idućih dana 'padne' dogovor s Dinamom i igračem oko njegovih primanja, Marko bi mogao karijeru nastaviti u Belgiji. Očekuje se i odlazak Mahira Emrelija, na stolu je i dalje ponuda Qarabaqa, vidjet ćemo hoće li Emreli na koncu pristati na odlazak.

    E sad, hoće li u protivnom ponovno na posudbu ili će ga Dinamo odmah prodati? O svim se tim opcija razgovara, Rukavina trenutno nije na popisu za pripreme, ali ne znači da do ponedjeljka njegov status neće biti riješen i on ipak osvane na okupljanju.
  • Daliban
    227
    Ali pazi ti to, Sudakovu se u zadnjih pola godine vrijednost na TM udvostručila, a Baturini je porasla za punih 2 milijuna. Obojica su bili procijenjeni na 18 milijuna zimus. Baturina je pritom imao i nešto jači finiš sezone, a HNL je i snažnija liga od ukrajinske. Te Švabe sa TM-a isto treba poslat u krasni k.
  • Droljo
    6.4k
    Sumnjam da će pristati na 200 tisuća eura veću plaću i time si izbiti 7-8 milijuna eura od transferarioda

    Treba negdje presjeći. Ak bude na baturini nek bude! Ima tribina do kraja ugovora pa nek mu neko da tih 7-8 mil. I olić i debeli niko su se odrekli svojeg postotka sam da odu. Nitko nije iznad kluba. A nije da mu se uzima kruh iz usta. Ruka ruku mije...
  • Droljo
    6.4k
    Te Švabe sa TM-a isto treba poslat u krasni kDaliban

    Ja se šokeran, absolutne šokeran!
  • Haza
    1.1k
    Što se tiče Raula Torrentea, ako on ne dođe do kraja tjedna (neće nikada), to će biti velika sramota za Dinamo. Usmeno je s igračem dogovoreno sve 10.06., mali je odbio nekoliko klubova, zastrašujuće je da ako si odlučio da ti je igrač ok, da ovako dugo traje, i ovo je otvorena kritika za sve u klubu. Ovako se to ne radi, jer ispadamo smiješni.
    Ne lobiram za igrača, niti sam vezan s njim, ali ne smiješ biti neozbiljan na tržištu, isto se događalo s Brekalom, pa ga je u 24 sata potpisao Hajduk.
    Dakle ako ste se gospodo odlučili za igrača, ako on želi doći kod nas, onda se ne čeka dva tjedna od usmenog dogovora (i to igrač koji dolazi bez odštete). Ovo pišem jer sam saznao da je igračeva strana počela biti nervozna i ljuta, a to će odjeknuti na tržištu, i ovo je već treći prijelazni rok da se blamiramo i ciganimo. Dakle ne lobiram za igrača, ali ako gospodo ovako mislite dogovarati i odrađivati prijelazni rok, onda nam se crno piše.
  • Facke
    2.7k


    Da belgijski Standard koji trenutne ni nema da placa igracima placu i gde se nezna koj bude s investitorem. Sam Leko je rekel , da je znal da je takva situacija nema sanse da bi potpisal. Po zadnje informacije , za Bulata ni jedna ponuda nije stigla za koju bi ga mi prodali.
  • Dudu9
    584
    Ako gledamo sa igračeve strane ponuda od RB je njemu idealna, razvojni klub koji gura mlade igrače a ima novaca da ga plati. RB je ta stepenica prema najboljim klubovima primjer Gvardiol,Olmo
  • Olmic
    3.1k
    ak se ne varam ti si pisao da je Maric nesiguran, ocito je ovo posljedica. A i nemojmo zaboravit da je on radio prijelazni rok u 8mj i tamo su se zblamirali vise puta, ali to je tak kad se netko uci na Dinamu
  • criticus
    1.6k
    Kad već spominjemo Goricu, dodajmo da će, uz Jakova Gurlicu, tamo na posudbu i Toni Majić. Možda i još netko od mlađih Dinamovih igrača.Ivdzo11

    Jel ovo znači da ipak nema filijale ne kužim... zar to nije stavljeno kao prioritet?
  • Laugreano
    1.7k
    U zadnje 4 utakmice imao 3g 3a. Za repku je u play offu imao 2 asistencije za preokret i odlazak na Euro.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Imam osjećaj da nećemo ni Gnezdu Čerina uspjeti dovesti.
  • Haza
    1.1k
    Što se tiče filijale, isto cirkus, toliko je ponuda bilo, neke po meni top, neću imenovati ali jedan slovenski prvoligaš je nudio da ga Dinamo vlasnički preuzme. Naravno to smo odbili, iako je po meni to bila top priča za kikiriki lovu.
    Opet dolazimo do nesigurnosti, i zato još uvijek nemamo filijalu u Sloveniji. Koliko znam Celje je otpalo, iako tu postoji naravno načelni dogovor s Krznarom, kojem ćemo vjerojatno poslati kojeg igrača.
    Ovo s Bulatom ne želim ni komentirati, slati igrača na posudbu, kojeg si platio 2.5 mil eura, je suludo, ili prodaja, ili ostaješ tu.
    Nemojte me napadati da širim negativu, ali ovako se trenutno osjećam, jer sam s nekoliko strana dobio istu primjedbu, nemoguće odugovlačenje od strane Dinama je počelo iritirati mnoge na tržištu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions