• Nogo
    1.7k
    B.Barišić potpisao za Turski Trabzonspor za 1,5m godišnje.
    Hvala Bogu pa bar o njemu neće više biti govora.
  • scooniepenn
    2.2k

    Uz svo dužno poštovanje Pjaca i on ne mogu stati u istu rečenicu. Pjaca je igrač koji je igrao u Juventusu, hrvatski reprezentativac i jedan od nekoliko najvećih transfera u povijesti Dinama. Premda nikad više neće biti ono što je bio prije loma u Estoniji, siguran sam da će on dati svoj značajan doprinos ako dođe u Dinamo. Torrenteu je postignuće 30-ak utakmica kroz 3 sezone u ove godine posljednjeplasiranom klubu Primere.
  • Olmic
    3.1k
    Sad uskoro ocekujen laporea onog za ovu vijest o raulu
  • cibona
    1.8k
    Ovo vezano za milanovica mi se nikako ne sviđa. Zar je tako teško izdvojiti novce za pravo desno krilo koje će ujedno odmah biti pojačanje?

    Milanović niti je desno krilo (igra više lijevo) niti je pojačanje. Ako ga šaljemo na posudbu u lokomotovu samo zato da bismo dovodili šotičeka niti to nije dobro zato jer šotiček neće biti pojačanje na desnoj strani.

    Šotiček je zalog za budućnost, a ne instant pojačanje.

    Ovo u obrani na žalost, ne ulijeva mi povjerenje. Low risk opcija, ali siguran sam da možemo pronaći bolje od toga...Uostalom, zašto ne vjeruju perkoviću?
  • dumitrumitu
    909
    Očekivao sam ozbiljnije pojačanje u obrani.
  • Nogo
    1.7k
    Čavlina ide u Osijek na posudbu do kraja tjedna.
    Za Miereza koliko znam za sada nema niti jedne ponude.
    Nadam se da će naša uskoro stići :blush:
  • emilperska
    4.4k
    Raul Torrente se i na zimu spominjao. Tako da je moguce.

    Jos jedan s potrganim kriznim koji je prije toga bio talent..
  • cibona
    1.8k
    Bome nakupilo se ovdje insajdera.

    Svaki prijelazni rok vas je sve više :razz:
  • OsamŠest
    2.7k
    Čavlina ide u Osijek na posudbu do kraja tjedna.Nogo

    Najkraća posudba u povijesti nogometa :razz:
  • Ivdzo11
    3.4k
    Mladi veznjak Antonio Kujundžić, koji je u posljednje tri godine trenirao i napredovao kroz naše omladinske uzraste, vratio se u svoj rodni grad te je ponovno postao igrač Kalmara, u kojem je i započela njegova nogometna karijera prije dolaska u Hrvatsku. Antonio, hvala ti na svemu što si pružio igrajući za naše omladinske selekcije i puno ti sreće u tvojoj nogometnoj karijeri!
  • KaJJe
    73
    Haza, ko god da jesi i ak si u pravu ovi tvoji postovi su mi ko gol jučer u zadnjoj minuti. Nadaš se, nadaš i niš. Ova imena kaj si spomenuo su daleko od onog kaj se očekivalo. Najgore mi je kaj smo mi tu svi mislili da se radi u tišini, da se dobro radi. Kome su to točno Milanović i Torrente pojačanja u odnosu na ono kaj imamo?
  • Facke
    2.7k
    Ima jos imena. Budite strpljivi...:wink:
  • Olmic
    3.1k
    ne moras reci naravno, ali prije nisi imao info, sad odjednom imas. Info je od ljudi iz kluba ili od menadzera nekih
  • eol12
    400
    Sigurno nije glavno stopersko ime taj Španjolac, nego mali rizik koji ti se može isplatiti, siguran sam da tu postoji još jedan stoper u igri.
  • Facke
    2.7k


    Imal sam i prije al nisam nis pisal o tomu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions