• dd29
    278

    Prvi golman Alvaro Valles im je na odlasku, zato su i doveli Horkaša.
    Inače, Valles je odličan golman, najvjerojatnije će u premier ligu, nekoliko klubova ga želi (bar se tako pisalo).
  • Marquis Manners
    17
    Smanjite očekivanja, pripremite se na scenario Eura 2024.
    Jedino ako se dogodi nekakvo čudo.
    Ovo da ima vremena, da novonari nemaju info i da se pikiraju prava pojačanja, ja mislim da je to malo jače zavaravanje.
    Po novinarima nas je odbilo već 4-5 igrača i klubova zbog jako slabe ponude.
    Da se razumijemo, mene veseli što nismo doveli nikoga od 95% igrača koji su se spominjali.
    Ali da ti ne radiš apsolutno ništa sve ovo vrijeme, sigurno nije pozitivo.
    Jedino pozitivno je riješavanje Kaneka i koga smo se još riješili? Mislim Štefulja ako se ne varam.
    Svi pišu kako je Pjaca naš igrač, kako je to gotovo, ja u to ne vjerujem dok se ne slika s dresom u rukama, a i nije pojačanje u odnosu na apetite koje mi imamo.
  • Haza
    1.1k
    Prema mojim saznanjima Raul Torrente stoper Granade je na pragu dolaska u Dinamo. Do kraja tjedna bi trebao potpisati. Došao bi bez odštete. On se inače i na zimu spominjao.
    Milanović, krilo iz Australije dolazi za 500 tis eura, i Dinamo će ga odmah poslati na posudbu, vjerojatno u Lokomotivu.
    Boško Šutalo sto posto odlazi, on je na transfer listi.
  • CastAway1986
    984
    Većina je nezadovoljna jer nema novih imena ali uprava radi u tajnosti i nigdje se ne žuri a i 99% su Cavlina i Pjaca dovedeni..
    Naravno da će se novi igrači ako što prije dođu time i lakše i brže uigrati pa razumijem laganu histeriju ali ipak ću pružiti podršku novoj upravi jedino mi nije jasno kako ne možemo završiti neki transfer tipa Bulat nego se vjecito spominju neke posudbe uz mogućnost otkupa ugovora..
  • DiddyGuela
    1.3k


    Majstore naporan si ko svrab.

    - Sta te boli kurac za nasa ocekivanja?

    - Tko si ti da bi pametovao i savjetovao nekome da se pripremi za scenarij koji se vrti u tvojoj glavi zajedno sa tvojih 4052231 baniranih profila?

    - I na kraju, hoces li pojest sva govna koja si bacio ovdje kada se tvoja ocekivanja pokazu pogresnima ili ces preci na rusanje foruma?
  • rob ljubavi
    791


    Stoper koji je odigrao manje od pola utakmica u sezoni za najgoru momčad La Lige.. aj dobro
  • Patak
    2.6k
    Milanović za 500k i odmah na posudbu? Pa kaj mi nemamo takvih svake godine 20 iz akademije?
  • CastAway1986
    984
    Torrentea nisam gledao , ima 22 godine i odigrao je solidan broj utakmica lani ...
    Ako Australac dođe i ode na posudbu odmah u Lokose da li po tebi se i na taj način gleda smanjiti cijena za Šotičeka koji po meni sigurno još nema mjesta u Dinamu?
  • Sajla
    4.2k
    Prema mojim saznanjima Raul Torrente stoper Granade je na pragu dolaska u Dinamo. Do kraja tjedna bi trebao potpisati. Došao bi bez odštete. On se inače i na zimu spominjao.Haza

    Contract expires: Jun 30, 2024
    Sjećam se da se o njemu pričalo ove zime, ako je stvarno tako daleko otišlo trebali bismo ga ovih dana vidjeti u ZG na liječničkom. Uskoro 23 godine, lijeva noga, 193 cm visok. Nije se naigrao u Granadi, ali možda bi to moglo biti dobro kod nas.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Otkud ti znas koliko golman Las Palmasa ima placu ili bilo koji njihov igrac? Uzmas stvari koje procitas na internetu zdravo za gotovo. Ne kazem da imaju nesto vise, ali mozda Dinko nije htio biti zamjena u Dinamu (bez obzira sta je izjavljivao) , mozda mu je vise nudio Las Palmas (sam kazes da igraci gledaju pare).

    jedino mi nije jasno kako ne možemo završiti neki transfer tipa Bulat nego se vjecito spominju neke posudbe uz mogućnost otkupa ugovora..CastAway1986

    Pa kako Dinamo moze utjecati na prodaju igraca? Eventualno moze raskinuti ugovor. Ako se zeli dobiti odsteta tu se mora cekati da neki klub zainteresira pa i nesto i ponudi, pa se onda malo pregovara. Nece Maric poslati email svim klubovima lige petice i napisati "Specijalna ponuda: Bulat za 3 milijuna, gratis Spikic!"
  • Haza
    1.1k
    Kalaica se nudio Dinamu, ali ga Dinamo ne želi, on ima ponude Osijeka i Astane.
    Milanović je navodno za pojmove Australije top talent i igrač, ne znam šta bi rekao, rizik nije velik, šta se tiče Raula, ista stvar dolazi bez odštete. Low risk poslovi.
    Pjaca sto posto dolazi, sad će se nakon Eura to službeno odraditi.
    Ono što mi se ne sviđa, Zajec je svako malo u Grčkoj, sad je bio tjedan dana...jasno mi je da mu je tamo obitelj, ali...
  • Omake
    77
    Ja sam pomalo skeptičan po pitanju Torentea, ali vidim razloge dovođenja. Besplatan, profil stopera kojeg nasš i nemamo 190cm+, bio u mladim reprezentacijama Španjolske. po FBRef je jedan od najboljih stopera liga petica po volumena i uspješnosti branjenja driblinga. Sergej očito voli igrače koji su agresivni s i bez lopte, Torrente djeluje takav.
  • badjibadara
    1.9k
    Torrente djeluje takav.Omake

    Ma Torrente je kralj

  • Haza
    1.1k
    Kao sigurnost u transferu Raula bit će ugrađena kaluzula da u slučaju ozljede plaćanje igrača preuzima osiguravajuća kuća. Stvarno low risk priča.
  • Droljo
    6.4k

    ..ali bez pederskih fora...
    Malo je stvari kojima sam se smijao toliko. Vraćao tu scenu par puta i u nevjerici umirao... Car
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions