• Peškaman
    2.9k
    Dovođenjem Milanovića i slanjem na posudbu u Lokomotivu se vjerojatno otvara dolasku Šotičeka u Dinamo iako,trenutno, ne vidim Šotičeka kao pojačanje za europska natjecanja.
    Torrente,pa nevjerujem da može toliko loš biti ipak je igrao La Ligu,sigurno puno zahtjevniju ligu od naše.
  • scooniepenn
    2.2k
    Moram priznati da mi ova priča s najpoznatijim španjolskim detektivom i navijačem Atletico Madrida nije jasna. Mislio sam da mi ciljamo na instant pojačanje, jer se spominje kako želimo prodati Perkovića. Ovaj je daleko od igrača prevage u zadnjoj liniji, ako je naravno istina kako ga dovodimo.
  • Ivdzo11
    3.4k
    znas li nesto o transferu Bulata i ostalim izlaznim transferima...
  • austrijanac
    2.9k
    Ono što mi se ne sviđa, Zajec je svako malo u Grčkoj, sad je bio tjedan dana...jasno mi je da mu je tamo obitelj, ali...Haza

    Inače čuo ovo već na par strana, istu primjedbu, doduse od ljudi koji su ljubomorni i jalni, a tebe ne držim takvim.

    Vidjet ćemo što ljeto nosi.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Zna li netko zašto Torrente u 2024. ima samo 3 odigrane utakmice i to zadnja 3 kola?
  • sebenico
    54
    Zajec je svako malo u Grčkoj, sad je bio tjedan dana...jasno mi je da mu je tamo obitelj, ali...Haza

    Zajec, kao istinska legenda kluba, je bio dobar PR potez za pobjedu na prvim demokratskim izborima u povijesti kluba, ali mi on ne ulijevanje povjerenje sa svojim komptenencijama i poduzetnošću za voditi klub. Radije bih tu vidio Bobana ili nekog takvog s energijom, reputacijom, vezama itd.
  • Droljo
    6.4k

    Ako sam dobro shvatio zeko i nije tu da bi odrađivao ne znam kakav posao. Postoje ljudi za to.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    s obzirom na ozljedu križnih ligamenata prije 2 godine pametna klauzula, ali malo razočaranje. Može on ispasti dobar, ali očekivao sam ipak neko jače, dokazanije ime.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ako je ovo oko Torrentea istina nadam se da je iznimka i da nije to rang igrača kojeg mislimo dovoditi. On i Pjaca su low risk poslovi koji ne garantiraju ništa, očekujem ipak određeni rizik u dovođenju jačih imena.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Na kraju pisu za Cavlinu da dolazi u petak u Osijek
  • Olmic
    3.1k
    zeko je “maskota” u smislu tu je radi imena, vole ga ljudi, ali operativno sam uvjeren da ne odlucuje o nicemu sto je i okej jer nije predsjednik uprave , a nije ni sd.
  • CastAway1986
    984
    pa ili nije on ili nisu u klubu htjeli produžiti ugovor stoga ne vidim razlog zašto bi ga uopće forsirali da igra..
  • Daliban
    232
    Prati li tko LaLigu toliko religiozno da gleda i utakmice Granade? Kakav je taj Torrente?
  • Laugreano
    1.7k
    Govore navijaci Granade da je bio Top talent i da je igrao odlicno prije ozljede, kasnije da je nestao. Po prici dosta podsjeca na Ferra. Po nekoj statistici je među top 5 igraca po najmanjem postotku dodavanja unazad.
    https://twitter.com/MaitreEcossais/status/1758617794206118085/photo/1
  • Haza
    1.1k
    Da me se krivo ne shvati, nemam problem da Zeko ide u Grčku, ali onda nisi na profesionalnom ugovoru, nego volontiraš. Marić se silno trudi, ali je zelen u poslu i nesiguran je, zato se još neki poslovi nisu završili. Npr. oko Milanovića je sto ljudi pitao za mišljenje, a to tako ne ide, igrač neće ni doći ako osjeti da nemaš vjeru u njega. Zeko je sam naglasio da će biti šef, da je njegova zadnja, onda je nezgodno ako zgibaš na tjedan dana u Atenu, pa se ne javiš na telefon, a nekad propadne posao jer nisi na vrijeme odgovorio na mail.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions