• Orc123
    6k
    Inace kolko sam ga uspio popratiti Spanjolac je bio jako velik talent. Imao je prije 2 god tu ozljedu koja ga usporila ali sad je zdrav. Igrao je malo jer nije zelio potpisat novi ugovor. Gledao ga sad na kraju sezone 1 tekmu, ne bi zelio ureknuti ali mogao bi nas sve iznenadit! Mlad je i dolazi besplatno.... Low risk transfer... Jos jednom ponavljam ja se iznenadio i potencijalno moze biti veliko iznenađenje za sve....
  • Joza
    369
    Baci jedno ime, ako moze kolega haza oslobodi se i ti
  • KaJJe
    77
    daj nam pomogni, nemoj da nas ovak šokeraju :wink:
  • Droljo
    6.4k

    Pa to sam i napisao :lol:
  • Kruno
    247
    Kako mi se cini na kraju ce opet biti los rok.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Znaci portugalac ili brazilac, oni vecinom koriste samo imena bez prezimena :lol:
  • Patak
    2.6k
    Bio je top talent i potrgao križne ligamente mi se ne čini kao low risk rješenje. Imamo i mi takvih koliko hoćeš, tipa Kačavenda...

    Niti talent iz australske rekreativne lige za 500k mi se ne čini kao low risk rješenje.
  • Nino Bule
    12.1k
    Pod low risk se govori o tome da nije nikakva financijska investicija a ne da ako se planira s njim kao starterom imamo sigurnu europu ili titulu, ne vidim problem u spanjolcu ako je planiran ko treci/cetvrti stoper tako da ne mozemo na pocetku roka ocjenit kakva je akvizicija, a bilo bi lijepo da decko(ili bilo koji igrac koji dodđe) i odigra par utakmica prije nego krenemo pljuvat.
  • SAS1987
    14k
    Nije provokativno, stvarno me zanima koji su vaši kriteriji da bi transfer bio opravdan?

    1. Liga jaca od HNL
    2. Ako je liga jaca od HNL onda treba biti iz dovoljno dobrog kluba
    3. U poslednjoj sezoni treba imati solidno minutažu
    4. U karieri ne smije imati težih ozlijeda
    ...

    Šta još?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jakir je rekao da će dovesti stopera samo ako bude bolji od trenutnih koje imamo, nisam siguran da Torrente to može garantirati, ali ne odbacujem mogućnost da nas iznenadi.
  • Laugreano
    1.7k
    Da je bolji od najboljeg igraca koji je na toj poziciji u klubu
  • Droljo
    6.4k
    Šta još?SAS1987

    Da ima lijepo i zvonko ime a ne neki kuracpizdadze.
  • scooniepenn
    2.3k

    Teophille, RPG u trenutku dovodjenja i Gnezda Cerin su bez ikakve dvojbe pojacanja.
  • rioda
    3.5k
    Čovjek je napisao da će Milanović u Lokomotivu na posudbu, a ljudi komentiraju da to nije instant pojačanje. Pa očito je i u klubu ljudima jasno da nije pojačanje nego talent i zato ga šalju na posudbu.

    Raul Torrente je profil stopera kakvog nemamo i uz navedene uvjete izgleda stvarno kao low-risk i to podržavam. Razlog manje minutaže je vrlo vjerojatno istek ugovora.
  • sanjinlego
    2.5k
    Otišao Sosa došao Raul .. o yeah :victory:

    Jakir ga želi jer navodno dobro otvara igru (lijeva noga) a nemamo u rosteru sličnog. Theo je pokrivao lijevog stopera, a Perković .. teška tema, vjerujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions