• Daliban
    157
    Kužim da pokušava zaštiti igrače od kritika, ali baš neukusna izjava.
  • nemapredaje
    2.2k


    Naravno, pa i ako ne odemo na neko veliko natjecanje nekada nije kraj svijeta.

    S druge strane, mogla bi to biti i jako lijepa priča nakon odlaska senatora (sjetimo se npr. što se dogodilo nakon SP 2006.) no sve ovisi o tome tko će biti izbornik.
  • Ludovic IX
    6k
    snaći ćemo se nekako
  • GaijiZG
    826
    Ne ide Dalić nikamo, ima potpunu podršku premijera Andreja Plenkovića.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Naravno, pa i ako ne odemo na neko veliko natjecanje nekada nije kraj svijeta.nemapredaje

    Upravo tako.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ne ide Dalić nikamo, ima potpunu podršku premijera Andreja Plenkovića.GaijiZG

    Aha, Plenkovića.

    Ajd dobro.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus snaći ćemo se nekakoLudovic IX

    Popit ćemo koju pivu.
  • MarK
    312
    Nakon fijaska protiv Furije imao je priliku protiv slabašne Albanije izbaciti Broza i postaviti ofenzivnu postavu sa prirodnim krilima i Kramom na polušpici iza Budimira ili Petka jer i ptice na grani su znale da to moramo dobiti, a nije nebitno ni s koliko razlike. Balvan se odlučio na igru sa 7 centalnih veznih, prepustio Albaniji igru i napravio od njih Brazil. Ako netko želi dobro ovoj reprezentaciji šutnut će ga još danas i dovesti Nenada.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ovi dečki ne zaslužuju nikakve kritike, nikakve pokude. Samo pohvale i svi oni koji misle drukčije nisu u pravu i moraju se ustati kad govore o njima i o reprezentaciji.''Paggini

    Možda ali možda je i čak u pravu, ali zaslužuje onda on i isključivo on, jer on je taj kojem je Brozović počinjao svaku unatoč kriminalnoj formi jer igra u neozbiljnoj ligi, on je taj koji je Gvardiola gurao na beka i pripisivao sebi zasluge da je on to izmislio(pripisivanje tuđih zasluga, već viđeno), iako ista pozicija Cityju i HR nije ni slična uloga i sustav,

    on je taj koji je forsirao krilnu igru bez pravih krila, forsirao ubačaje bez da ti igrač kojemu je to forte(Budimir) igra, nego forsirao Petkovića i jučer Kramarića čiji su forte igra ispred i okolo 16erca, on je taj koji je Perišića ubacivao i gurao bez obzira što taj Perisić koji nema više ni brzine ni agresivnosti, ni one dobre skok igre, i koji godinu dana nije igrao ozbiljni nogomet(dva trka po uz crtu u Hajduku ne računam, neozbiljan klub).

    Da je on postavio taktiku, igrače, prilagodbe napravio, ne bi ni njemu, a ni igračima nitko a prigovorio, jer jebiga, pomirli bi se da jači Talijani i Španjolci, a više smo rang Albanije nego onda ove dvije, ali ne, gospodin Dalić je vješto bacio mantru, tvrdoglavo razmišljanje i najgore stanje uma mentaliteta( velebne zasluge, politički motivi jako istaknuti u najpoznatijoj i najkriminalnijoj stranki u Hrvata, ) i zadrtost u idejama i naumima koju je prodavao svojim populizmom koje puši boomerski većinski Hrvatski narod. Mi smo #obitelj pa je Petkovića bacio pod kotač, člana iste te #obitelji i to na rezultatu 3-0...

    Čovjek je doslovno iznio kovu govana, i rekao gospodo eto vam, jebite se.
  • Droljo
    6.2k
    Balvan se odlučio na igru sa 7 centalnih veznih, prepustio Albaniji igru i napravio od njih BrazilMarK

    Kak se sa 7 veznih prepusti igra suparniku?
  • dzis
    613
    Ah Boze..jebem ti vise I dinamo i repku. Koliko sam ovakvih dana nakon tekme imao u zivotu

    Neznam neznam nisam pametan,ali nakon suza Modrica jucer nebi ga tjerao..neka je tu dokle zeli. Ne volim ga ali covjek je ovdje srcem i ima kredit dokle hoda za mene.
  • Jurki
    9.6k
    i ima kredit dokle hoda za mene.dzis

    Kaj do 45.te bu v repki?
    Vidi se da vise nemre.. trebal bi on sam razmisliti i presjeci dal su njegove igre dovoljno dobre za nasu repku.
    I dal bi trebalo zrtvovati Baturinu zbog njegovog ostanka?
    Treba nekad znati reci dosta je bilo.
  • MarK
    312
    to se najbolje vidjelo protiv Španjolske. Nemaš brza krila, nemaš visoki presing, protivniku ne prijeti opasnost od tranzicije, automatski njihovi bekovi bez straha dolaze jako visoko( Carvajal i Cucurela su isterorizirali Gvardiola i Stanišića). Isto to smo omogućili limitiranoj Albaniji. Pusti jalovi posjed u svojoj trećini, to nije igra. Da smo imali Pjacu i Marca naprijed ne bi ovi izlazili kako im se prohtije.
  • The Undertaker
    4.4k
    Modrić više ne može a jučer opet najbolji i još k tomu strijelac. To je kad te igrač navikne na visoki nivo igre pa je sve ispod loše. Modrić može hladno igrati još koju godinu ali uz jasno postavljene okvire, nešto slično kao u Realu. I mislim da on ne bi imao ništa protiv.
  • Paggini
    10.2k
    Radi balansa rekao je još jednom i da je sve ovo njegova odgovornostMali Zeus

    To je naispraznija floskula koja postoji. Sve je moja odgovornost, ja sam.kriv za sve.

    Pa ok, koje su posljedice tvoje odgovornosti? Osim što će neki bacati kritike po drustvenim mrezama i nekim podcastima?

    Ne postoje posljedice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.