• db-izbjeglica
    13.7k
    Šutalu čak najmanje zamjeram jer je u tom trenutku već frka. Ili će napustiti poziciju pa ostavlja Calafioriju situaiciju za pas prema igraču iza njega koji je sam ili izlazi. Isto je stvar trenutka, on ruši Calafiorija al sekundu nakon što je ovaj već uputio dodavanje. Slažem se za Majera, lik lagano joggira umjesto da potrči ko konj.Mali Zeus

    apsolutno, šutalo je morao reagirati u groznoj situaciji, odlučio se za to djelić sekunde prekasno, al je nešto pokušao, isto kao i gvardiol, isto kao i broz!
  • Captain America
    15.1k
    btw, nije zajebancija sudac je stvarno peder i živi u sodomitskoj zajednici s talijanom! :rofl:db-izbjeglica

    Source?
  • Ludovic IX
    6.1k
    ima neka slika koja se djeli ali mislim da je zajebancija nastala jučer poslije tekme
  • Daliban
    232
    Ma Šutalo je sve dobro napravio. Izašao je i zatvorio liniju dodavanja sebi iza leđa, ali ostala je ona linija na igrača skroz desno. Stanišić se morao pomaknuti prema sredini za svaki slučaj. Meni su logične njihove odluke. Nije mi logičan Jura, a i vezni red je ispao bez ispaljenog metka.

    Da je Perišić ono smirio mi bismo sada pjevali neku sretniju pjesmu. Neshvatljivo je da toliko iskusan igrač opali loptu u bunar, a komotno ju može vratiti nazad i osigurati posjed kroz tu zadnju minutu.
  • Nolifer
    7.1k


    Kaj nije on frend sa Collinom?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Da je Perišić ono smirio mi bismo sada pjevali neku sretniju pjesmu. Neshvatljivo je da toliko iskusan igrač opali loptu u bunar, a komotno ju može vratiti nazad i osigurati posjed kroz tu zadnju minutu.Daliban

    Da, totalna panika bezveze. To nije situacija di je frka i nabijaš loptu. Pa da ju je poslao i aut bilo bi bolje. Prije toga je i neki ubac imao bezveze umjesto da ode do kornera, zagradi loptu i jebe talijane.
  • Paggini
    10.4k
    Ova daliceva presica je fkt, uh, ajme majko, par dijelova izdvojim:

    "Moja najveća zahvala i isprika ide Domagoju Vidi. On je s nama, nije igrao ni minute, a to je čovjek koji je velikan hrvatskog nogometa. Legenda. Njemu ću se ispričati zaista, iako se inače nikome ne ispričavam, ali on to zavređuje. Nije pokazao nikakvo nezadovoljstvo, a znam da mu je teško i krivo. Zavređuje moje isprike, pohvale i zahvale. Iako se nemam potrebu nikome ispričavati, ali njemu hoću."

    Ne znam sta je Vida zasluzio da se njemu ispricava, vjerojatno je tu isao kontra volje senatora pa ima potrebu da posebno apostrofira...

    Pa uz to i ubaci:

    ''Ovi dečki ne zaslužuju nikakve kritike, nikakve pokude. Samo pohvale i svi oni koji misle drukčije nisu u pravu i moraju se ustati kad govore o njima i o reprezentaciji.''

    Decki nadam se da stojite dok kucate komentare o reprezentaciji koji nisu bezrezervna pohvala i divljenje jer niste u pravu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nego jebeš ovo sve, ko ide u Ameriku za 2 godine?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Radi balansa rekao je još jednom i da je sve ovo njegova odgovornost.

    Plus i malo konteksta:

    ''Igraš prvu utakmicu protiv Španjolske, najbolje ekipe na turniru. Uzmeš im posjed, ali mi smo primali golove prelagano. Cijela moja vizija je bila ne primiti gol u prvom poluvremenu protiv Italije. Mi smo ušli u utakmicu sa Španjolskom i Albanijom, primili gol i onda se mučili. Primamo golove koje nikad nismo primali na ovakav način. Dogovor je da ne srljamo, da čuvamo loptu, a mi idemo s dugom loptom protiv Španjolske. Lopta im prođe kroz srce naše obrane. Dečki ne zaslužuju kritike, samo pohvale. Svi oni koji misle drugačije, nisu bili u pravu.''
  • Ludovic IX
    6.1k
    ja bi si mogao slozit neki novi deployment bas tada u americi.. sam jebiga, ja uvijek u chicago idem a tamo se ne igra prvenstvo što je ludost jer stadion je ludilo
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus ja bi si mogao slozit neki novi deployment bas tada u americi.. sam jebiga, ja uvijek u chicago idem a tamo se ne igra prvenstvo što je ludost jer stadion je ludiloLudovic IX

    Znači može kod tebe smještaj u Chicagu? :D
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ja planiram uzet godisnji mjesec dana i otic dolje na bar jednu u sve 3 drzave (nebitno jel nasa il neka treca), a usput obic koliko se obic da.. E sad, sta ce od toga ispast vidjet cemo, al pare idu lagano sa strane vec sad :grin:
  • nemapredaje
    2.2k


    Ne bih se čudio da nitko iz Hrvatske neće imati razloga ići 2026. na SP
  • Mali Zeus
    10.5k
    Vidit ćemo.
    Nije ovo kraj hrvatskog nogometa i repstacije kao takve. Usprkos bolnom ispadanju.
  • Droljo
    6.4k
    svi oni koji misle drukčije nisu u pravu i moraju se ustati kad govore o njima i o reprezentaciji.Paggini

    E pa daliću, već danas se ustani i odi u pm što se mene tiče! Fuj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.