• Str1nger Bell
    858
    Nije isto imat iskusnog stopera ili iskusno krilo sa potrganim ligamentima.

    Mi bez Theophila nebi uzeli prvenstvo da je igrao "supertalentirani" Živković ili Gurlica.
  • Daliban
    231
    Mi bez Theophila nebi uzeli prvenstvo da je igrao "supertalentirani" Živković ili Gurlica.Str1nger Bell

    Ali bi uzeli sa Josipom Šutalom, da ga nismo prodali, jer je bio bez konkurencije najbolji stoper od svih klubu. Teofil, uz svo dužno poštovanje, je imao toliki utjecaj na našu obranu jer imamo obranu u rangu Istre.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    našu obranu jer imamo obranu u rangu Istre.Daliban

    Čak i ne. Imamo stopere izuzev Teophilea koji jesu rang malo više od Istre(Bernauer i Perić kojeg su ozljede pojele, Boško Šutalo je propo, i Perkovića koji je top lijevi stoper samo kad igra, igra beka kojeg također više nego zadovoljavajuće odrađuje.) al sa njim zbog iskustva i energije koju donosi oni izgledaju još i bolje, imaš RPG koji bi vrlo lako mogo biti najbolji bek u ligi iduće sezone, i staru iskusnjaru Ristovskog, koji zbog visine ima problema sa prekid igrom, ali trka,zalaganje, borba, pozicioniranje i općenito defenzivna klinika su u samom vrhu lige. Ogiwaru ne mogu baš komentirat, mal je uzorak, al ona lopta za Hoxhih gol Rijeki ili kao neki LWB u 3-5-2, mislim da bi Ogiwara taman bio ono što tražimo za tu poziciju.
  • Daliban
    231

    Ma slažem se, mislim prvenstveno na stopere koji su nam igrali.
  • GOAT
    152
    Prodali smo 2 utakmice tu nam sudac nije puno kriv. Igrači nam igraju van pozicije, krila koja smo poveli da nam nude kakvu takvu okomitost nisu dobila ni minutu, imamo toliko talentiranih igrača s loptom a mi svaki put kad Livi izvuče cisti gol napucamo loptu njima i čekamo da nas napadnu opet i opet.

    Borba i zelja se donekle i vidjela ali je više naša igra bez plana došla do izražaja i na kraju izgledamo kao muhe bez glave. Utakmica se zatvorila u 60 i nekoj min a mi ni jednu šansu naprijed nismo stvorili samo čekali kad će nam zabiti za 1 1.

    Pozitivna stvar su mi Sucic i Baturina, ostatak momčadi okej dok su neki pokazali da trebaju ostati po Arabijama ili uskoro planirati put.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    još jednom pogledao gol :monkey:
    greška na grešku, na grešku, na grešku...

    nevjerojatno da se ozbiljnoj momčadi dogodi takav niz grešaka i letargije u tako važnom trenutku.

    ne znam što bi rekao!

    brozović uzima posjed u 96:45, mirno vodi loptu, vraća perišiću!
    mislim da je pametnije bilo odigravanje desno na stanišića, al nema veze.

    do perišića lopta dolazi u 96:51, jedan igrač mu ide u lagani presing, negdje na 36-37 metara od gola, najistureniji talijanski igrač je također na toj udaljenosti od gola, naši stoje u liniji, povratna livkoviću apsolutno čista, perišić baca u bunar na budimira.

    budimir na 96:54 radi neki slabi kontakt s bastonijem, možda se moglo i ne suditi, ali sudac svira prekršaj. budimir ostaje u napadu!? ne povlači se, ne radi pritisak na calafiorija koji mirno vodi loptu od cca 20m na svojoj polovici do centra. budimira nema u kadru uopće!? znači da je ostao stajati na cca 20 metara od protivničkog gola!?


    calafiori centru prilazi u 97:11 i dodaje do frattessija od kojeg ivanušec stoji dosta daleko (radi kretnju prema krilu jer misli da će ovaj odigrati tamo), gvardiol iskače, ali kasni i lopta nekako dolazi do calafiorija (možda čak i od gvardiola) kojeg majer i brozović puštaju. moje skromno mišljenje je da se majer vraćao trgikomično sporo za situaciju i nepotrebno sredinu ostavio praznom. da je odradio povratni sprint u sredinu, sada bi pričali o veličanstvenoj pobjedi.

    šutalo se nećka izletiti ili ne na calafiorija, na kraju se odluči na to, ali kasni

    juranović zuji, bez agresije ulazi u sredinu, iskreno...ne znam što pokušava i ostavlja strijelca doslovno samog, ne anticipira dodavanje u stranu... lopta do zaccagnia dolazi u 97:17, ostalo je povijest!

    od čistog posjeda u 96:51, do primanja gola u 97:17,
    7 krivih odluka u 26 sekundi, a svaka je mogla značiti pobjedu!
  • Blueshadow86
    1.2k
    Nije mi jasno kako Erlić nije mogao dobiti koju minutu na Euru, a pogotovo ne jučer. Da je ušao umjesto Juranovića, siguran sam da ne bi primili gol. Imaš 3 visoka stopera, zgusnula bi se sredina obrane, a onaj cigo ne bi ostao sam na lijevoj strani i ne bi onako neometano uspio pucati.
  • Eduardo
    18.1k
    + imamo dva desna beka na terenu u istom trenutku, a njihov igrač sam k'o duh na poziciji koju je bar jedan od njih morao pokriti.
  • Paggini
    10.4k
    Da je ušao umjesto Juranovića, siguran sam da ne bi primili golBlueshadow86

    Ideja je bila da se dodatno pokrije desni bok koji je curio.

    A kad ono s desnog boka padne gol...
  • emilperska
    4.4k
    Juranovic je sve samo ne desni bek..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    imamo dva desna beka na terenu u istom trenutku, a njihov igrač sam k'o duh na poziciji koju je bar jedan od njih morao pokriti.Eduardo

    calafiori je bio okružen sa trojicom naših igrača, juranović je kao četvrti krenuo na njega umjesto da pokrije ovog koji je zabio. al ono, to je situacija kojoj je prethodilo dosta toga.
    po meni, ovo je ponajviše budimirov i majerov gol! jer su letargično promatrali akciju, ostali su barem nešto pokušali.
  • GOAT
    152
    Juranovic je sve samo ne desni bek..emilperska

    Covjek je wing-back bez opcije back
  • Mali Zeus
    10.5k
    Uglavnom više manje na sve iz svijeta sporta, ali to je valjda tako u toj branši. Koliko god pojedini od njih bili kvalitetni i pokušali biti objektivni uvijek postoji jedna strana koja će ih pokušati diskreditirati i stvoriti narativ da je analitičar ili novinar pristran zbog svojih političkih ili ideoloških stavova ili pristranosti prema određenom klubu, osobi ili čemu već. Eto, npr. jedan sam među prvima koji će sa skepsom popratiti izlaganje nekog tovara o Dinamu ili našim igračima bez obzira na njihovu točnost i argumentiranost. I kad prvi put naletim na nešto sumnjivo već ću krenuti s propitkivanje njihovih motiva i profesionalne etike.Eduardo

    Kužim i slažem se.
  • Mali Zeus
    10.5k
    šutalo se nećka izletiti ili ne na calafiorija, na kraju se odluči na to, ali kasnidb-izbjeglica

    Šutalu čak najmanje zamjeram jer je u tom trenutku već frka. Ili će napustiti poziciju pa ostavlja Calafioriju situaiciju za pas prema igraču iza njega koji je sam ili izlazi. Isto je stvar trenutka, on ruši Calafiorija al sekundu nakon što je ovaj već uputio dodavanje. Slažem se za Majera, lik lagano joggira umjesto da potrči ko konj.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    btw, nije zajebancija sudac je stvarno peder i živi u sodomitskoj zajednici s talijanom! :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.