• Mali Zeus
    10.5k
    Mah. To je Tironi vidio i nitko više.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ova lamentiranja na račun su(da)ca su totalna besmislica. Vječiti pokušaji alibija i potrage za opravdanjima... problem je isključivo interne naravi. Dolazi do (konačne) smjene generacija. Jedini hendikep u svemu tome što nasljednika luke modrića nemamo i ne znam kada ćemo ga imati....masacusec

    To ni ne moramo imati. Njega može naslijediti momčad tj. drugih par igrača i promjena igre koja neće ovisiti o njemu.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    zato što je populist. Zna i on da ga niko neće dirati pa zato to i govori
  • Paggini
    10.4k
    sasvim dovoljno za 6 bodova!db-izbjeglica

    Mislim, da se razumijemo, 3 gola su dovoljno ako ne primiš 6, samo kazem da sve ove puste statisticke brojke o napadanju koje si naveo nisu bas relevantne kad se vidi konacan rezultat - tri gola i dojam za koji se svatko moze sloziti da je jako loš.

    Faza obrane je stravična bila, ali napad takodjer nijr funkcionirao, po mome misljenju.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Mah. To je Tironi vidio i nitko više.Mali Zeus

    sve i da je točno?
    što je tu loše?



    ovo je primjer gdje jedan od najboljih košrkaških trenera u povijesti prepušta igraču da vodi timeout u NBA finalu, pri knap rezultatu!

    zašto najbolji igrač u povijesti hrvatske i igrač sa takvom karijerom i iskustvom ne bi nešto sugerirao izborniku i zašto ga ovaj ne bi poslušao?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    a ništa, evo ja preuzimam odgovornost, ja sam kriv za ovaj rezultat na EURU, nemojte niti slučajno prozivati ili kritizirati izbornika i igrače.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    statistika je kao bikini.

    To isto one floskule o XG-u. Koliko je od tih dodavanja bilo kad smo kružili oko Talijanskog i Albanskog bunkera u radijusu od 5 metara od noge do noge?

    Osim Sučićeva dva šuta(sinoc i u srijedu), stanišića kad mu je Le Norman skinio, koji su još bili to jako opasni šutevi????

    Ako ćemo računat one glavomete koji su išli sa atadiona i prijetili pilotima, šuteve u prvi blok nogu protivničkih igrača i to smtarat dobrom igrom, e onda u k..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Faza obrane je stravična bila, ali napad takodjer nijr funkcionirao, po mome misljenju.Paggini

    tri gola su sasvim dovoljna za proći skupinu, pogotovo ovako tešku!
    koliko golova je italija zabila u istoj skupini?

    ne kažem da je napadački sve bilo idealno, ali ne stoji da smo zbog toga ispali i da se nije pucalo po golu i dovoljno napadalo. možemo pričatio koliko su to bile izražene šanse i kvalitetni napadi, ali očajni u tom segmentu nismo bilo. u tom segmentu je očajna škotska, koja je u tri utakmice po golu pukla 3 puta!

    čak ni obrana u globalu nije bila crna, ali ta pomračenja uma i obrambene reakcije koje su uključivale grešku - na grešku su nas pokopale!
  • Mali Zeus
    10.5k
    sve i da je točno?
    što je tu loše?
    db-izbjeglica

    Ma slažem se, napisao sam pa sam se i sam sjetio, zamisli kapetan i vođa momčadi sugerira izborniku nešto s terena.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    statistika je kao bikiniNavijač Dinama

    ne, nije...

    satistika je statistika, skup podataka.

    ako netko kaže da nismo pucali po golu, a statistika kaže da uopće nismo loši o tom pitanju, onda je jednostavno u krivu.

    možemo pričati o kvaliteti udaraca, ali ne možemo govoriti da ih nije bilo, da se nije napadalo i da se nisu stvarale šanse i polušanse.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    možemo pričati o kvaliteti udaraca, adb-izbjeglica

    O tome i pričam. Kvaliteta udaraca i šanse kakve smo imali su prosječne, i jučer i protiv Albanije, ponavljam, protiv Španjolske smo imali baš sve što je moglo u kontra smjeru krenit, krenilo je, baš nesreća, nema veze, ionako prvenstva otvaramo loše i slabije(od Nigerije iz 2018 se ne sjećam kad smo otvorili dobro kvalifikacije,LN, EP ili SP).

    Ali osim postignutih golova mi nismo kreirali neku ozbiljnu uigranu priliku i šansu pa da nam protivnički golman skine, da bude stativa, prečka, pa onda da reknes, jebiga imali smo svoje prilike ali nije išlo. Ovako je to sve toplo- hladno, za sto je najviše krig sustav i igrači na neprirodnim pozicijama kao i senatori koji su igrali, odnosno trener koji je to postavio tako
  • plavi72
    729
    Nismo gledali očito svi iste utakmice,Španjolska nas rasturila,ZD priča uzeli smo im posjed,Albanija pojela 1.poluvrijeme ,gol visio zadnjih 5 i dali ga naravno,Italija uvjerljivo bolja 1.poluvrijeme(Livi nas čudesno ostavio u igri),drugo smo se branili,branili i nismo obranili...to je istina ,a statistika me ne interesira 6 golova primili,5 udaraca iz kuta u tri utakmice to je statistika nismo zaslužili prolaz,nismo ,a ZD -ove priče ,ustanite,kult...kompleksaš koji boji kosu :lol: :kiss:
    Sinoć igra poluvrijeme da ne primi gol,a nama treba pobjeda...meni dosta.
  • hardek
    1.8k
    Moj je dojam ovog prvenstva kao da smo mi taktički bili postavljeni da igramo ofanzivno ali odabir igrača nije popratio ideju.

    Npr. mi smo jučer utakmicu počeli sa 4 stopera, 5 veznjaka i polušpicom u napadu. Mi jesmo stajali visoko, i širili talijane ali problem je taj što mi nismo imali igrača sposobnog proči 1 na 1 osim možda Kovačića. Da smo igrali sa krilima ili barem jednim krilom tokom prvenstva vjerujem da bi bilo još više prilika a i xg i postignuti golovi bi bili u boljem balansu. Ovako mi radimo xg ali u te prilike su često ulazili igrači koji nemaju izražene ofenzivne sklonosti pa samim time im treba više šansi za gol. Barem je to neko moje mišljenje.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ovako je to sve toplo- hladno, za sto je najviše krig sustav i igrači na neprirodnim pozicijama kao i senatori koji su igrali, odnosno trener koji je to postavio takoNavijač Dinama

    Kako su krivi senatori ako jučer kod gola italije budimir gleda sa protivničke polovice što se događa, majer trčkara, a juranović zuji? Tko je tu senator?

    Senator modrić je zabio gol!
    Senator kramarić je izborio penal!

    Kako su senatori krivi za drugi gol protiv albanije, juranović zazuji, sučić pusti svog igrača, šutalo propusti očistiti loptu, tko je tu senator?

    Senator kramarić je zabio gol!

    Kako su senatori krivi što šutalo ničim izazvan ostavi moratu na centru? Kako su senatori krivi što gvardiolu, šutalu i pongračiću nakon centaršuta pobjegne i gol zabije igrač od metar i žilet?

    Tko je tu senator?

    Obožavam kad javnost skroji neko mišljenje i slijepo ga se drži, bez obzira na sve činjenice.
    Očito je da smo ispali zbog obrambenih grešaka i očito je da su se te greške dogodile pri kraju utakmica, kad su bile obavljene zamjene i kad su ušli igrači koji još očito nisu spremni biti nositelji igre.
  • Daliban
    233
    O tome i pričam. Kvaliteta udaraca i šanse kakve smo imali su prosječne, i jučer i protiv Albanije, ponavljam, protiv Španjolske smo imali baš sve što je moglo u kontra smjeru krenit, krenilo je, baš nesreća, nema veze, ionako prvenstva otvaramo loše i slabije(od Nigerije iz 2018 se ne sjećam kad smo otvorili dobro kvalifikacije,LN, EP ili SP).Navijač Dinama

    Drugi smo nakon Njemačke po post-shot xG-u, ali smo prvi po golovima koje su nam suparnički vratari spriječili iznadprosječnim obranama. Problem je bila obrana, ali napad je funkcionirao unatoč povremenom štekanju za posljedicu Dalićevog kemijanja. Zato cijelo vrijeme i govorim da nam je osnovna struktura bila dobra za razliku od prošlih turnira.

    Imali su dobru ideju, ali su prosuli zbog starih zasluga, neefikasne raspodjele uloga i nesuvislog uparivanja profila. Mi imamo odlične braniče i kriminal je da smo od njih uspjeli napraviti klaunove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.