• Droljo
    6.2k

    Manje brozu zamjeram nego majeru koji je mlađi i ušao maloprije dok broz trči ko konj od prve minute.
  • Aggro
    605
    Možda ne cijelo vrijeme. Ali jučer, da smiri, iznese, riješi bez drame - svakako. Isto smo sinoć komentirali.
  • Mali Zeus
    10.5k
    sasvim je realno i potrebno pričati o izbornikovoj odgovornosti za ovaj rezultat, sasvim je realno pričati o smjeni, tu je već 7 godina i možda je vrijeme za nešto novo. međutim, ajmo to zadržati na normalnoj razini, bez nepotrebnih vrijeđanja, omalovažavanja i slično.db-izbjeglica

    Slažem se. Ili recimo kad netko kaže da mi od 2017. nemamo nikakvu igru.
    Da dodam odgovornost je Dalićeva velika i možda je, kako veliš, vrijeme za promjene, al super mi je ovaj revizionizam, neki kao da su jedva dočekali ovo da mogu još srati po Daliću. Da ne govorim o usporedbama s Jakirom jer Jakir je eto nešto promijenio pa je ok, a Dalić navodno sve isto 7 godina.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ja sam uvjeren da bi na ovom euru prošli puno bolje da smo u obrani imali jednu iskusnjaru na raspolaganju!db-izbjeglica

    Netko kao Vida? :)
  • Daliban
    157
    možemo raspravljati jel to dobro ili ne, ali uvedeni su novi igrači i to relativno dobro funkcionira.db-izbjeglica

    To je opravdana kritika na Dalićev račun. Njegovo uvođenje igrača uvijek je posljedica spleta okolnosti. Šutalo i Erlić su u LN zaigrali jer su svi drugi stoperi otpali i bio je primoran dati im šansu.

    Da budemo skroz fer, uveo je Stanišića. Zato što igra u Bayernu, a Dalić pati na klupsku reputaciju umjesto da se vodi prvenstveno individualnom kvalitetom samih igrača. Ovo prvenstvo je pokušao uvesti Sučića i Baturinu. Sučića je donekle uspio uvesti, a i njemu je vjerojatno dao start zbog zazivanja javnosti kao što je na prošlom Euru Gvardiola bacio u vatru. To su stvari koje kod Dalića prelome. Čovjek jednostavno ne sastavlja sastave najracionalnije i previše mu ruku guraju praznovjerje i raznorazne druge gluposti.
  • Jurki
    9.6k
    treba slagati ispocetka tj uigravati jer je rasklimana obrana.
    Igracki je to dobro pokriveno ali se ocito nije radio defanzivni dio na treninzima.
    Obrana nam je razjebana ko Bugarska skupstina.
  • Mali Zeus
    10.5k
    U periodu o kojem govoriš stvorio se "hajp" iz razloga što smo nakon 8 godina lutanja s momčadima u kojima je kronično nedostajalo talenta, napokon imali momčad s više veoma kvalitetnih igrača. Nemoj me krivo shvatiti, ali govoriti da želiš tako nešto u trenutku kad u zadnjih 6 godina imamo drugo i treće mjesto na svijetu plus finale Lige nacija, više je nego deplasirano.xavier

    Pa kužiš to ti je logika da smo te uspjehe ostvarili slučajno. Usprkos Daliću klaunu.
  • xavier
    11.4k
    NEPOPULARNO MIŠJENJE:

    ja sam uvjeren da bi na ovom euru prošli puno bolje da smo u obrani imali jednu iskusnjaru na raspolaganju!

    uvjeren sam da ne bi primili barem jedan od dva gola primljena gola u nadoknadama da je tamo zadnjih par minuta stajao vida ili lovren.
    db-izbjeglica

    Još jedno nepopularno mišljenje:

    Nezgodno je igraču koji igra stopera u paru s Gvardiolom jer je u Cityju naučio lutati debelo u protivničkoj polovici, a stoper Hrvatske si to baš ne može dopustiti na redovnoj bazi.
  • Paggini
    10.2k
    Nemoj me krivo shvatiti, ali govoriti da želiš tako nešto u trenutku kad u zadnjih 6 godina imamo drugo i treće mjesto na svijetu plus finale Lige nacija, više je nego deplasirano.xavier

    Krivo sam se možda izrazio, više sam se referirao na okoštali nogomet kojeg igramo već dugi niz godina, a želik da igramo "uzbudljiviji", brži nogomet.

    A ne možemo igrati brzo kad nemamo brza krila, veza nam je teretna i sve to.

    To sam mislio, želim uzbudljivost koju mlađi igrači donesu, jel. Ono što je Baturina napravio protiv šiptara me jedino diglo na noge ovo prvenstvo da sam urlao.

    Jasno je meni da nece biti odradjeno preko noci, ali hocu promjene, hocu nesto novo jer ovo je odavno gotov nogomet.

    2018. smo igrali dobar nogomet,

    2021. je bilo preslika ovome uz malo vise snage i energije, pa se otislo na dalje.

    2022. je bilo isto kao i ovo, samo sto par individualnih trenutaka je odlučilo, kao i stravičan niz Lukakuovih promašaja od kojih jedan da je ušao, imali bi 2 boda kao i sada. Brazil doduse je bila jedina odlicna tekma s nase strane tada.

    Ovo nije odjednom doslo, ove tendencije ovakve igre smo imali zadnja dva prvenstva, samo nas je mazilo tada genijalnost i energija, koju sad itekako nemamo.
  • Droljo
    6.2k
    Netko kao VidaMali Zeus

    Vida bi onom stoperu slomio obje noge prije neg što vi dodao na bok...
  • Droljo
    6.2k
    Još jedno ne popularno mišljenje:
    Da je umjesto perišića stavio pjacu koji može sačuvati loptu par sekundi pobjedili bi.
  • Mali Zeus
    10.5k
    2018. smo igrali dobar nogomet,

    2021. je bilo preslika ovome uz malo vise snage i energije, pa se otislo na dalje.

    2022. je bilo isto kao i ovo, samo sto par individualnih trenutaka je odlučilo, kao i stravičan niz Lukakuovih promašaja od kojih jedan da je ušao, imali bi 2 boda kao i sada. Brazil doduse je bila jedina odlicna tekma s nase strane tada.
    Paggini

    Da, 2022. smo već igrali preziheraški i to se nastavilo dalje iako smo u Ligi nacija bili dobri. Ovo kaj smo na ovom Euru odigrali ne znam ni sam kako bi nazvao, kao da su se prvi put sreli.
  • Paggini
    10.2k
    Kaj nije Vrsaljko "ambasador" saveza? Pa nije on u stožeru?.Crusades1986

    Zato kazem pridruzeni clan jer vjerujem da je cijelo vrijeme uz stozer i ostale
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Netko kao Vida? :)Mali Zeus

    apsolutno!
    koliko znam, vida je otpao zbog ozljede za ovu utakmicu.
    da se razumijemo, ne mislim da igra 90 minuta, ali da uđe u zadnjih 10...dobro bi došao.

    on bi pokupio crveni u zadnjem napadu i ajd bok
  • Mali Zeus
    10.5k
    To je opravdana kritika na Dalićev račun. Njegovo uvođenje igrača uvijek je posljedica spleta okolnosti. Šutalo i Erlić su u LN zaigrali jer su svi drugi stoperi otpali i bio je primoran dati im šansu.Daliban

    Šutalo i Erlić su bili u kadru, pozvani i zato su odigrali. TI to pišeš kao da je otpalo 6 stopera pa je pozvao njih dvojicu pa eto igrajte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.