• Mali Zeus
    10.5k
    on bi pokupio crveni u zadnjem napadu i ajd bokdb-izbjeglica

    Upravo to, uđi tamo razjebi ih sve, popij crveni i odradio si svoje.
  • Crni86
    1.5k
    ja sam uvjeren da bi na ovom euru prošli puno bolje da smo u obrani imali jednu iskusnjaru na raspolaganju!db-izbjeglica

    Ne bi se slozio jer nije obrana problem. Problem je vezni red. Protiv albanije brozovic i sucic su pustili svoje igrace, a jucer smo u toj zadnjoj sekundi bili najtanji tamo gdje smo trebali biti najgusci (lijepo to prikazuje slika koju je kolega stavio par postova prije).

    Po meni se bzvz prica o Sutalu, Pongracicu, Gvardiolu i sl. Jer tko god da igrao i da su ga ostavljali na ovoj vjetrometini di oni moraju nebrojeni puta iskakati na igraca kojeg pusti vezni red, bio prostao isto a mozda i gore. Nama je kljucno prvo pronaci novog korektora veznog reda.
  • Eduardo
    18.1k
    Ozbiljni analitičari i novinari.Mali Zeus

    Takvi kod nas postoje samo dok se slažu s našim mišljenjem i zastupaju naše interese. Čim to nije slučaj, odmah kreću napadi na osobu umjesto na njene argumente, te se odmah predstavljaju kao nestručni i diskreditira im se integritet, čemu svjedočimo i na ovom forumu.

    Ne smije se spomenuti nadoknada jer to automatski znači da je to razlog remija?Mali Zeus

    Gle, naravno da se smije spomenuti jer očito je jedan od elemenata koji su utjecali na remi, ali kapetanove sočne psovke na terenu upućene sucima, pa i izjave njega i Stanišića nakon tekme odaju takav dojam. Samo kažem da je to zadnja stvar na koju bi se trebali pozivati, ali opet ponavljam - kad se radi o igračima razumljivo je jer nisu oni ti koji su u tom trenutku vruće glave sposobni sagledati širu sliku i analizirati sve faktore koji su doprinijeli konačnom rezultatu.

    Frende.Mali Zeus

    Vidim da ti je zasmetalo, ali nije bilo ništa zlonamjerno niti posprdno.
  • Daliban
    230
    Šutalo i Erlić su bili u kadru, pozvani i zato su odigrali. TI to pišeš kao da je otpalo 6 stopera pa je pozvao njih dvojicu pa eto igrajte.Mali Zeus

    Pa ne bi igrali da je imao senatora na raspolaganju.
  • Paggini
    10.4k
    Nepopularno misljenje:

    Sad se vidi koliko je Lovren značio na turnirima.

    Ne šmekam lovrena kao osobu iz ovoga sto je prikazao na kamerama, intervjuima i ostalo., ni zbog izvlacenja para iz Dinama, pa ni kao igraca jer je cesto letio i kiksao.

    Ali taj posebni podzanr koji zovem "Lovren na turnirima" je jebacki igrač. Možda će neki ovdje izvuci neki trenutak, ali jedinog kiksa kojeg se od njega sjecam je island 2018, sve ostalo je odradio maestralno dobro.

    I fali, jbg.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Takvi kod nas postoje samo dok se slažu s našim mišljenjem i zastupaju naše interese. Čim to nije slučaj, odmah kreću napadi na osobu umjesto na njene argumente, te se odmah predstavljaju kao nestručni i diskreditira im se integritet, čemu svjedočimo i na ovom forumu.Eduardo

    Misliš na nekoga konkretno ili?

    Slažem se za igrače, mislim Modrić je u par sekundi ostao bez drugog kruga i vjerojatno mu je to zadnja tekma.. Naravno da je vruć i prvi krivac mu je sudac i naravno da nakon dan, dva sve drugačije sagledaš.
    Ako nadoknadu itko koristi kao argument onda je to glupost ma od kog dolazila.

    Ok za ovo frende i ja sam još vruć od jučer. :D
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pa ne bi igrali da je imao senatora na raspolaganju.Daliban

    Da, ali ponavljam, bili su u kadru, bili su pozivani, Dalić ih je pozivao i Šutalo je sad standardan, a Erlić odmah do. Što je najbolje jedan senator u obrani bi nam jučer dobro došao.

    Uostalom možda je ova generacija došla do zida, Dalić i oni su dali sve, od najvišeg do najnižeg, sreća nas je malo kaznila ovaj put, možda je def vrijeme za promjenu. 7 godina je jako dugo.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Vida vam je bio u terenu kad nam je Noa Lang zabio u 90+6....

    Pogledajte reakciju...
  • Daliban
    230
    Krivo sam se možda izrazio, više sam se referirao na okoštali nogomet kojeg igramo već dugi niz godina, a želik da igramo "uzbudljiviji", brži nogomet.

    A ne možemo igrati brzo kad nemamo brza krila, veza nam je teretna i sve to.

    To sam mislio, želim uzbudljivost koju mlađi igrači donesu, jel. Ono što je Baturina napravio protiv šiptara me jedino diglo na noge ovo prvenstvo da sam urlao.
    Paggini

    Imamo najviši xG na prvenstvu. Dalić kiksa sa selekcijom, ali dojam bi općenito bio totalno suprotan da su uspjeli složiti obranu. Nikada nismo stvarali ovoliko šansi, na tragu toga smo bili samo u LN iako smo i tamo igrali konzervativnije. Zapravo, ova protiv Italije je najviše podsjećala na naša izdanja u LN, pogotovo prvo poluvrijeme.
  • Paggini
    10.4k
    Imamo najviši xG na prvenstvu.Daliban

    Aha onda pardon, moja krivica sto imam oci s kojima gledam utakmice
  • Daliban
    230
    Aha onda pardon, moja krivica sto imam oci s kojima gledam utakmicePaggini

    Pa vidi se i očima. Igramo mnogo otvorenije i okomitije. Nema tu onog našeg davljenja lopte, nema bunkera posjedom. Kažem, problem je selekcija. Oni u stožeru kao da grah bace kada odlućuju tko će igrati pa se onda čude kada igrači ne rade ono što su oni njima zacrtali, a stave totalno krive profile na teren.
  • Droljo
    6.4k
    Nema tu onog našeg davljenja lopte, nema bunkera posjedom.Daliban

    Pa da bar ima! Sad bi imali 3 ili 4 boda i slavili prolazak dalje...
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    to nije nepopularno, vjeruj mi. Ako ćemo igrače suditi prema igrama na terenu, Lovren visoko kotira u Hrvatskoj.

    Jebi ga, tko to ne kiksa. Stoper si, sve je podložno greškama i pod "povećalom".

    Sjećam se dobro otvaranja s Marokom. Svi su imali orgazam na partiju Gvardiola. Ali se također sjećam da je tu utakmicu perfektno odradio i Lovren. I par puta ozbiljno zagalamio na Joška. Odmah mi je u glavi i simfonija njih dvojice na Poljudu protiv Rusije.

    A onda, pogledajte izvedbe Gvardiola trenutno, i usporedite ih s onima kad je kraj sebe imao Lovrena. Nezamisliva razlika!

    U Katru se otvarao, izlazio s loptom, naravno kad iza leđa imaš ubojicu.

    Na Euru je, s oproštenjem, najviše sličio na Boška Šutala u Pragu ili na Kosovu.

    Postoji faktor koji se zove iskustvo. A postoje i zasluge. To nije isto, nikako. Sad to tek vidimo.

    KTC u Dinamu igra na iskustvo i nevjerojatnu snagu i voljni moment, a Perišić ulazi zbog zasluga, i totalno je nespreman. To je taman ta razlika.
  • Aggro
    605
    Mislim da jedinu stvar koju ovdje nismo otvorili nakon utakmice je nerealan izostanak pravih napadača. Ok, nogomet se mijenja, ali da mi je jedna špica poput Manđe jučer bila pa da sam izbori šansu (jest Kramarić to napravio u jednoj situaciji), da se nađe na pravom mjestu, da smeta, psuje, bude prgav... sve bi dao za to. Ovo je negledljivo koliko se mučimo zadnjih pet godina doć do gola...
  • Paggini
    10.4k
    Igramo mnogo otvorenije i okomitije.Daliban

    Ne bih rekao, jos uvijek igramo, po meni, dosta pozicijski nogomet s prebrojavanjem i dosta posjeda koji ne ide nigdje pretjerano.

    Ne sjecam se nijedne naše kontre u tri utakmice, kao ni nekog znacajnog perioda snaznog presinga gdje protivnik ne dise (tu ne ubrajam 45-55 protiv italije, dva tri slicna perioda protiv spanjolske i 15-20 minuta protiv albanije).

    Ne bih rekao da smo bili okomiti ni izravni, a opet nismo s posjedom stvarali konstantni presing koji je gušio protivnike, al opet to ne moje misljenje i dojam jebiga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.