• Kujtim Shalla
    2.4k
    to bi bilo vrh , pecetnjak dobar
  • Ludovic IX
    6.1k
    Ja sam čekao na ovu novu trenirku i gornji i donji dio ali ima samo xxl gornji tak da nista
  • Mr Anderson
    6k
    I ja sam htio trenirku, bilo koju, ali nema brojeva u web shopu.
  • Maxx
    2
    Ali čemu ovo naplaćivanje tiska na dresu 18 €.
    Skoro nadoknadi popust...
  • Dino
    2.3k
    Prijedlog - papir za zamatanje poklona na Dinamov grb, malo slovo d ili neki slican motiv.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Sam si sebi odgovorio. Zato sto trebas platiti tisak,sasvim logicno
  • Paggini
    10.4k
    Ove majice od grupe za boysiće su hit, hit, hit.
  • Mr Anderson
    6k
    Jeli u dućanima veći izbor veličina nego u Web shopu? Ovo što me zanima u web shopu ima samo S ili pak XXXL.
  • Mazalo
    70

    Pa to izgleda stvarno brutalno, sve ću ih kupiti.
    Ima da se dinamovština širi po njemačkim vrtićima..
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Meni je shilterica sa zlatnim d ili trucker cap kako god vrh. Kvalitet majice sa slobodan d ton u tonu je vrhunski. Bilo je Malo pitanja u vezi kvaliteta. Ja radim sa tobom 30 godina i za tu cijenu je odlicna . I svidja mi se minimalistika ,nema sponzora samo d . Vrh i svaka cast marketingu
  • Mrvica
    3.6k
    Volio bi da bude veći izbor šilterica i po mogućnosti da bude sa grbom naprijed. Znam da je bila Adidasova ali mi se nije sviđala jer je Adidas bio naprijed. Ove sa slovom d su odlične, velik pomak!
  • Bosskovitz
    8.4k
    Prošao sam sad po Njemačkoj nekoliko fan shopova nominalno manjih klubova - Hertha, Union Berlin, HSV, St. Pauli, RB Leipzig, Chemie Leipzig, Dynamo Dresden nažalost nije radio ali sam virnuo kroz izlog - i zaista ponuda varira od dobre do genijalne. S time da nekima to nisu bili glavni dućani na stadionu nego (pretpostavljam) manje verzije u gradu, na kolodvoru i slično. Nema čega nema; dresovi, odjeća, suveniri, zastave, krigle i barem 5-6 šalova u ponudi su standard, pa sve do gumenih patkica, posteljine, bademantila, nakita, vina, slamki, plišanaca, natikača, puzli... ogroman je prostor za napredak, zaista ogroman. Nemamo publiku kao Bayern ili Borussia, ali bome imamo jaču i veću bazu od većine gorespomenutih klubova i to treba iskoristiti.

    Moram priznati da je St. Pauli posebno zanimljiv s te strane jer često se ovdje znalo komentirati kako Adidas ima malu ponudu osim dresova - ovi imaju neku ponudu od Pume, ali to je možda 10-15% ukupne odjeće u fan shopu i gotovo je neprimjetno, iako je pozicionirano na dobrim mjestima. Velika većina je vlastita produkcija, službene klupske stvari koje nisu od tehničkog sponzora i koje se u njihovom slučaju zbog dobrog dizajna brutalno prodaju - gužva je bila primjetna, mahom turisti, od oka rijetko koji račun ispod 100-injak eura u tih 10-ak min koliko sam proveo unutra.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dynamo Dresden nažalost nije radio ali sam virnuo kroz izlog - i zaista ponuda varira od dobre do genijalneBosskovitz

    Bio ja i jako je dobar shop, dosta dobre navijačke majice, šalovi, dresovi, magneti, značke, boce, čaše, posude za jelo, ma nema čega nema i pristojne površine, kao 3 naša mala dućana zajedno plus još malo prostora. Do stadiona Union Berlina nisam stigao otići, ali sam zato naletio na klupske stvari za kupiti u zračnoj luci, što je dobro jer skupljam klupske magnete za frižider di god idem. :)

    Za Herthu se sjećam da je bio jedan mali kupski shop na Kuddamu, ne znam je li još tam, ali tamo sam prvi put kad sam bio kupio magnet i šal. Površine kao naš u Ilici recimo, ali vjerujem da imaju neki veliki bazni.
  • emilperska
    4.4k
    Moram priznati da je St. Pauli posebno zanimljiv s te strane jer često se ovdje znalo komentirati kako Adidas ima malu ponudu osim dresova - ovi imaju neku ponudu od Pume, ali to je možda 10-15% ukupne odjeće u fan shopu i gotovo je neprimjetnoBosskovitz

    Ne želim da nam St. Pauli bude primjer za išta. To je rang AEK-a i Livorna, možda i gore.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Ne želim da nam St. Pauli bude primjer za išta. To je rang AEK-a i Livorna, možda i gore.emilperska

    Daj nemoj biti idiot nego pročitaj moj komentar smisleno. Itekako nam mogu poslužiti kao dobar primjer oko jedne vrlo specifične stvari o kojoj sam i pisao.

    Za Herthu se sjećam da je bio jedan mali kupski shop na KuddamuMali Zeus

    Bio sam u Herthinom na željezničkom kolodvoru, možda malo retardirana lokacija jer je skroz dole u kutu pa se trebaš potruditi da ga nađeš. U tom je bilo i najmanje ljudi, mada mi se svidjela ponuda šalova - možda i više od 10 različitih, od decentnih sivih s malim grbom do nekih praktično šljokičastih (neki sjajni konac kojim su izvezena slova) i par varijanti bar šalova od kojih je jedan bio predivan, štrikani, premium verzija za nekih 25 eura (ostali su 10-20 eura), da mi pustimo takvog uzeo bih ga istog trena.

    EDIT: evo ga, ali puno bolji je dojam kad ga se vidi i opipa uživo:

    230030-2.png?v=1695306000
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.