• Sajla
    4.1k
    čovjek je te roštilje oglasio i na zoni prije mjesec ili dva, tema kupujem/prodajem
  • Jurki
    9.6k
    Siromašni popusti. Očekivao sam popuste ala "sve po 12 kn" kadli kurac! :lol:masacusec

    Gle rista ne znam dal se zajebavas ili si ozbiljan.. ali nema nikakve logike da Klub radi s minusom.
    Razmem i tebe jer smo v istoj kategoriji kupca..i ti i ja.
    Jbg mi bi hteli sve za par centi ili eura.. a da onda klub dopelja top pojacanja.. to tak nazalost nejde.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    hvala stari,ja tek sad vidio pa sam zainteresirao se
  • Pop corn
    5.9k
    Kvaliteta sampionskih djecjih majica je jako losa, nakon jednog pranja boja tiska je poprilicno isprana i majica izgleda dosta iznoseno i deformirano. Nisu nista bolje od proslogodisnjih.Oluja

    Samo pošalji zahtjev za reklamaciju i sve će biti ok. Mail je
  • rioda
    3.4k
    ali nema nikakve logike da Klub radi s minusom.Jurki

    Adidas asortiman da se proda i za 1 euro bit će veća korist nego da ga nakon 1.7. mičeš iz shopa
  • masacusec
    3.2k
    Gle rista ne znam dal se zajebavas ili si ozbiljanJurki

    Karikiram, banaliziram...međutim, želiš se približiti raji, riješiti se starog proizvoda = idealna prilika za full sniženje, makar akcija trajala dva tri dana/do isteka zaliha....
    Pritom, neće biti u minusu, bit će manja dobit.
  • Pop corn
    5.9k
    Adidas asortiman da se proda i za 1 euro bit će veća korist nego da ga nakon 1.7. mičeš iz shoparioda

    Ne mices iz shopa nakon 1. 7. Može ostati outlet kutak još neko vrijeme..
  • ZgDLions
    20
    Nadam se da će upogoniti nekog fora dizajnera za ubuduće.
    Ima tu još puno prostora za kojekakve proizvode tipa kravate, one zaštite od sunca za auto…
    Meni bi bilo fora da ode neko u onu raspalu Biserku i proba iskopati alate za onu igračku Cico, mislim da nema ko to iz nostalgije ne bi ponovo kupio.
    Znam da sam nestrpljiv i da su pred nama bolja vremena, samo godina proizvodnje mi je takva da se bojim da ću nešto propustiti.
    :grin:
  • thomas22
    258
    Set šalica za kavu sa tanjurićima...e to bi ja u ponudu shopa
  • ZgDLions
    20
    Ja bi orašara muzičkog za Božić da svira neku Dinamovu pjesmu kad se navije.
    Ima to žena iz amerike i fora su.
  • Pop corn
    5.9k
    Slobodno pišite ideje ta Božićne poklone i ideje... :smile:
  • Jaki991
    9
    Pozdrav, dajte omogucite na web shopu filtriranje proizvoda po velicini, da odmah vidis kaj si mozes uzeti… moguce je da filtriranje na kompu postoji, pricam za mobitele …
  • jedan u nizu
    6.8k
    Od kad je sutrasnja akcija? Od ponoci, od 11? Neko drugo vrijeme?
  • Eduardo
    18.1k
    to će sigurno staviti u prodaju u klupskom shopu :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.