• dzis
    816
    Ako su ova imena onda ne vjerujem da cemo igrat 451 sa krilima..bit ce vise 4 3 2 1 sa sucicem i pasalicem na desetki
  • ZgDLions
    435
    Nešto se i talijane pita, njima dovoljan i bod, mogu si mislit njihovu volju i želju za otvorenom tekmom i neka pobijedi bolji.
    Moglo bi to biti teško mučenje, ipak ono što su pokazali protiv španjolaca daje mi nadu za prolaz.
  • austrijanac
    4.1k
    Čim je gospon iz 24Sata napisao da špicu igra osoba koja to nije igrala godinama i da su krila, igrači koja nisu krila, znalo se da je u napadu Sučić Krama i Pašalić.

    Trener je teški populist, jako zločesta osoba i netko tko nema trunke poniznosti u sebi.


    Ali sutra svejedno sve za Hrvatsku jer nismo sitničavi pa eto.
  • Nadmocniji
    236
    Nema kalkulacija i ocekivat da ce nam se bilo sto drugo poklopit, pobjedit to i izborit prolaz dalje. Ili jesi ili nisi.
    Kultna poruka zadarskog Tornada krajem 2000-ih
    120573.jpg
  • quizzy86
    61
    bar više ne možemo s dva boda dalje, to bi stvarno bila sramota.. ovako samo po pobjeduuuu!! IZNAD SVIH HRVATSKA!
  • Ludovic IX
    7.3k
    Baš me zanima što je ivanusecu u glavi sad kad lijeva krila igraju svi samo ne on
  • Marley
    1.7k
    Ivanusec i Erlic su najveci gubitnici ovog Eura medju nasima.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Znači, razina podcjenjivanja koju je Otto Barić općenito doživljavao od naše javnosti je brutalna. To kako je on doveo tu reprezentaciju na veliko natjecanje, pa i kako mu je ukradena pobjeda na Francuskom, pa Olić promašio protiv Švicarske s metra...Da ne pričam da je dosta trenera potvrdilo kako im je Otto vani sredio angažmane. Velik trener i dobar čovjek
  • emilperska
    5.7k

    Bas jako podcijenjen izbornik. Ja sam uvjeren da ga nije pokralo protiv Francuza, da bi on X protiv Engleza izvukao sam tak..
  • Paggini
    21.5k
    3lnBavl.jpeg

    Ja odbijam vjerovati da je ovo takticki plan iza ove odluke, ovo je komedija cista.

    Ajmo staviti veznjake koji su spori, nisu krila da ulaze u sredinu gdje je 50 igraca da ostavimo prostor bekovima da ubace napadacu koji ce vjerojatno takodjer biti van 16m.

    Jel mene netko ovdje jebe?
  • Efes Pilsen
    8.4k
    i to napadaca koji nije napadac :lol: vec vidim brdo lopti u nista ili prtljanje do iznemoglosti haha samoubojstvo iz zasjede..
  • Droljo
    8.2k
    Ovo je 4321, tzv. bozicno drvce.Papastrumf

    Misliš pirija?
  • Jaro
    7.4k
    i ti bekovi su prije stoperi nego ofenzivni bekovi ...
  • NitkoBitan
    17.7k
    Baturinu nek ubaci u 85toj za produzetke...

    Al to mi nikad nije bilo jasno, ako ti je igrac u vezi umoran i ne moze ispracivat vise igrace pa zamjeni ga ranije da ovaj koji ude trci na razini 20/30 min...
  • Daliban
    1.7k
    Ja odbijam vjerovati da je ovo takticki plan iza ove odluke, ovo je komedija cista.

    Ajmo staviti veznjake koji su spori, nisu krila da ulaze u sredinu gdje je 50 igraca da ostavimo prostor bekovima da ubace napadacu koji ce vjerojatno takodjer biti van 16m.

    Jel mene netko ovdje jebe?
    Paggini

    I pritom nije popravljen problem propuha u veznom redu kod suparničke tranzicije.

    Igramo sa 4 stopera u zadnjoj liniji i kroz cijelo prvenstvo Daliću nije palo na pamet da jednog od dva bočna stopera stavi u pivot sa Kovom dok smo u posjedu umjesto da džabe drže širinu u liniji suparničkog šesnaesterca.

    Čak i kada je protiv Albanije stavio Perišića od početka, stavio ga je na beka umjesto da ga je stavio na krilo, a Gvardiolu rekao da napravi pivot sa Kovom. Na stranu što Perišić ne može, poanta je u izostanku očiglednog rješenja. Naši bekovi širinu ionako drže samo reda radi, čisto da postoje kao opcija i tako rastegnu suparnika. Naš plan igre je sredina, zato i igramo sa desetkama umjesto krila. Pa, daj, čovječe, onda stavi tamo krilo i braniča stavi u poziciju da ti zapravo brani i da efikasnije iskoristiš njegove vrline. Pomakneš Modrića na desetku, a loptu ti iza mogu cirkulirati Stanišić ili Gvardiol u tandemu sa Kovom i stoperima. Ja ne mogu pojmiti u čemu je problem da se to i dalje ne dešava?

    Sada u utakmicu za biti ili ne biti nanovo ulazimo sa identičnim problemom koji nas je koštao bodova u prethodne dvije. Ništa se ne mijenja, samo se napadačkim rošadama odaje površan dojam mijene. Promjena bi bila da stavi prirodno krilo i rastereti jednog beka odnosno prekomandira njegovu funkciju u posjedu, sve ove rošade su samo pretakanje iz šupljeg u prazno jer su to redom identični profili igrača.

    Nas ovdje može spasiti samo Gospa ili da se Broz magično probudi jer "radi dobro na treninzima".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.