• BBB Baranja
    330
    Mazac palacinki je svjestan da mu je ovo zadnja tekma na klupi pa ide poginit s onima zbog kojih se i zadrzao toliko dugo
  • Patak
    2.9k
    Taj novinar je bio na brifingu kad su Dalić i pomoćnici objašnjavali "ideju" igračima? Ili je Dalić našao vremena da novinaru objasni taktiku koju će ovaj objaviti sutra u novinama? Ili je novinar sve izmislio?
  • Droljo
    8.2k
    Pila naopako. Nema šanse da istrčimo tako. To su pustili da sjebemo talijance.
    A ako bude stvarno tako onda svi skupa nek odjebu iz reprezentacije. Dokaz seljačke zadruge
  • Ludovic IX
    7.3k
    sastav za albaniju je izletio dan ranije isto.. to što je miro kao nešto znao, znali su i svi novinari pa je bilo objavljeno.

    jedino da sad pušu svi u isti rog pa obmanjuju javnost i talijane
  • emilperska
    5.7k

    Ako je obmana, dobra je obmana, ali ne vjerujem..

    Ali općenito ove fore s Kramom na špici su isto vrh. Krama je ili jednako visok ili niži od većine nas na Zoni, ali ajmo stavit njega na špicu i onda s bezbroj balona u 16m probat zabit. Čovjek od 1,77 je idealan za to..
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja vidim to sve kao Dalićev zadnji ples.. ako prodjemo, bit će negov trijumf, ako ispadnemo, tak i tako odlazi..

    a ako posluša javnost i stavi kako bi 90% ljudi htjelo i ispadnemo, onda bi bio još veći luzer
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Stjepan Mati s indexa gluposti piše. Načuo je price o sastavu, pa on kao daje neku ekskluzivu, a u toj ekskluzivi promašio je sastav. Točan sastav su jučer objavile sportske. Dakle pongracic je na szoperu, a ne Erlic kao sto piše Mati u svom tekstu, isto tako Sucic nije lijevo, niti Pasalic desno nego obrnuto
  • NitkoBitan
    17.9k
    Moguce da su poslali mig iz HNSa medijima da zavaraju Talijane, ne bih se zacudio uopce.

    I dalje odbijam povjerovat u to da Brozovic starta.
  • Facke
    3.7k
    Same bum jedne rekel

    Rekli su nam, da smo spori
    Pa su Talijane poslali
    A mi smo im dali tricu
    Pa su kući otišli


    Idemo po pobjedu :pray: :strong:
  • emilperska
    5.7k

    Ovo su ti prve rijeci na književnom..
  • Majki2111
    3.2k
    Ne pamtim kad sam zadnji put bio nabrijaniji na teku repke. Baš sam optimističan. 3:0 za naše.


    Puštam si odujutra ove dve po meni najjače pjesme za repku...

    Ajmo naši!! Oblačim dres danas od šahovnice!
  • Marley
    1.8k
    I jaaaaa, cijeli dan u dresu iz 98'.
    Optimizam me poprilicno napustio, vecinom napetost je ostala...
    Aliiiii nada umire posljednja :pray:
  • Nino Bule
    13.9k
    Vjerujem da cemo odigrat jednu korektnu utakmicu napokon, rezultat nikad ne znas
  • Mlađi referent
    12.3k
    Možda nije racionalno, ali mislim da izgubit nećemo. Poklopit će se sve za našu dobru tekmu, a onda šta Bog da i sreća junačka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.