• The Undertaker
    4.6k
    Evo ja bi volio vidjet da li je ikom drugom dolazio njihov Grdovic pjevat nakon prolaska polufinala ili je toemilperska

    Tu si u pravu i točno to sam i ja pomislio kad sam vidio Grdovića nakon polufinala. Mi smo ulaskom u finale u glavama odradili svoje. Jebi ga, nismo Nijemci. Ja to vidim kao kolektivno učenje na vlastitim greškama koje moramo proći. Nakon Turske 2008. rijetko gubimo na penale, nalon polufinala LN nismo slavili niti ćemo nakon sljedećeg polufinala.
  • emilperska
    4.4k
    Ako prode dalje kao treci s -3 gol razlikom i 2 boda.. Gasi Internet, motaj kablove..
    Sta je najbolje, laksi ce to bit zdrijeb od ovog bit drugi mozda..
  • cibona
    1.9k
    Mozda nepopularno, ali trenutno navijam da utakmica Mađarske i Škotske ne završi izjednačeno.

    Ne želim da se izvlačimo sa samo dva osvojena boda pa da dalić prolazak grupe predstavlja kao vlastiti trenerski uspjeh. Ako se mene pita, ili ćemo proći pobjedom protiv italije, ili ispadamo. Ne želim nikakve opcije koje uključuju dva osvojena boda u skupini.
  • Papastrumf
    10.8k
    Ovo je 4321, tzv. bozicno drvce. To jedino ima smisla s ovim izborom igraca.
  • Paggini
    11k
    Ako se mene pita, ili ćemo proći pobjedom protiv italije, ili ispadamo. Ne želim nikakve opcije koje uključuju dva osvojena boda u skupini.cibona

    Sram me da uopce razmisljamo o tim kombinacijama i molimo se, pogotovo me sram gledajuci da ce iz ove skupine s Belgijom cetvrta ekipa ispasti sa 3, ako ne i 4 boda, a mi s 2 boda prodjemo...
  • serbus
    3.8k
    Ja želim da uzmemo EP sa jednim udarcem po golu, dva autogola i dosadno finale 0 0 na penale... Ko pita Grke kak su uzeli kantu piše se da je tu... A ja bi volio za svoga života doživjeti naslov u maloj HR pa neka se drugi bave kako smo igrali .
  • Marley
    1.2k
    ma znam, samo moram malo ispucati negativu :rofl:
    Nikako ne zeeelim da ovo tako rano zavrsi za nas, ali veceras mi se cini krajnje vrijeme da se pocnem pripremati za taj scenarij :yikes:
  • Blueshadow86
    1.3k
    Da Vlašić nije ozlijeđen, gledali bi sutra njega u prvih 11, tu me sijeci!
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ko pita Grke kak su uzeli kantu piše se da je tuserbus

    Kad god se priča o tom natjecanju iz 2004., obavezno se spomene na koji način su došli do trofeja tj. kakvom igrom, postali su sinonim za antinogomet iako ni ovo što mi igramo pod Dalićem nije daleko od toga.
  • serbus
    3.8k


    To ti velim drugi pričaju o njima kako i na koji način su uzeli Grke boli ona stvar na kanti piše Grčka.
  • emilperska
    4.4k
    Ako ce Dalic proc grupu s 2 boda, -3 gol razlikom i 4 penala u deset serija, jebe mi se.

    Sam jebes mi sve ako je moguce da nekog posere toliko..
    Evo Madari i Skoti idu sad all in oboje. Mora gol tam past..
  • Dzoni
    256

    Portugal je imao 3 remija i osvojili su europsko prvenstvo provlaceci se kroz svaku utakmicu osim polufinala pa se nije previse propitkivalo.
  • bbb medimurje
    3k
    Prema posljednjim informacijama, nakon treninga u nedjelju, startna postava bit će u formaciji 4-3-3: Livaković - Stanišić, Šutalo, Pongračić, Gvardiol - Modrić, Brozović, Kovačić - Mario Pašalić, Kramarić, SučićIzet Hajrović

    Nevjerojatno
    Srami se Dalicu
  • Mr Anderson
    6k
    Hvala Bogu da su Mađari zabili. Valjda sad ne bude nitko kalkulirao s tim kako bi mogli s dva boda proći.
  • Peškaman
    3k
    Mislim da smo mi jedina reprezentacija koja na popisu ima 4 krila a ne koristimo niti jedno.
    Nadam se sutrašnjoj pobjedi i invaziji na Berlin protiv Švicarske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.